Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Ja tez zaktualizuje tabelke:) Chyba najwyzszy czas, zeby cos zmienic... STARACZKI Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........24...............21...........................Tarn.Góry malenstwo848......22............5.................08,04. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............23.............4.................29 .04 - 02.05....Ustka Karina27...........27........to juz 10................17. 05.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32.........5.............17.04..... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol Andzka77.........29...........2004 r .......02.04.........okolice Konina anik 81.............24............przerwa......?...............Łó dź Arvena4...........26..............3...............12.05 ......Basingstoke Majka1976........31...............................31.05. ......WAW PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka82......25............. 4 sierpnia.........4.............Wolsztyn toffinka=gokata.....26......26tgc........22sierpnia..... ..Chełmno podobno SYNUŚ amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Fufcia..............29.......27 pażdziernik/3 listopad........Siedlce Wzetka...........31..........listopad................... .........Rzeszów Kasik Kasik........27..........listopad...............2........... .Alicante Krolcia27..........27..........06 styczeń 2008......... ......ok. Trójmiasta Aneta76...........31........22wrzesień.................. .....ok.Brzozowa zebra w paski....25........20 styczen 08...................Kraków Antoś..............26.........30 styczeń 08...................dolnośląskie titi ................29 ............luty 08.................1.........Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka nie przejmuj się, ostatnio się tłum robi na chwilę i znów jest zastój na topiku ;) Stare, dobre czasy topiku niestety minęły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dobrze sie znacie wszystkie :-) milo bylo mi was poznac i dzis juz zegnam sie z wami. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zmienilam sie tez w tabelce, choc byla to nieprzyjemna zmiana:) no i co z tymi sposobami??? ktos cos powie cos, jak sie stalo ze sie stalo;) STARACZKI Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........24...............21................... ........Tarn.Góry malenstwo848......22............5.................08,04. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............23.............4.................29 .04 - 02.05....Ustka Karina27...........27........to juz 10................17. 05.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32.........5.............17.04..... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol Andzka77.........29...........2004 r .......02.04.........okolice Konina anik 81.............24............przerwa......?...............Łó dź Arvena4...........26..............4...............07.06......Basingstoke Majka1976........31...............................31.05. ......WAW PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka82......25............. 4 sierpnia.........4.............Wolsztyn toffinka=gokata.....26......26tgc........22sierpnia..... ..Chełmno podobno SYNUŚ amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Fufcia..............29.......27 pażdziernik/3 listopad........Siedlce Wzetka...........31..........listopad................... .........Rzeszów Kasik Kasik........27..........listopad...............2........... .Alicante Krolcia27..........27..........06 styczeń 2008......... ......ok. Trójmiasta Aneta76...........31........22wrzesień.................. .....ok.Brzozowa zebra w paski....25........20 styczen 08...................Kraków Antoś..............26.........30 styczeń 08...................dolnośląskie titi ................29 ............luty 08.................1.........Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjjjjjj jak miło!!!!! :D to ja też się zaktualizuję :) jej jak ten czas leci...( a z drugiej taaaak sie dłuży :) ) Witam WSZYSTKIE- stare i nowe :) Titi jak Twój męzczyzna zareagował???????? STARACZKI Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........24...............21................... ........Tarn.Góry malenstwo848......22............5.................08,04. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............23.............4.................29 .04 - 02.05....Ustka Karina27...........27........to juz 10................17. 05.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32.........5.............17.04..... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol Andzka77.........29...........2004 r .......02.04.........okolice Konina anik 81.............24............przerwa......?...............Łó dź Arvena4...........26..............3...............12.05 ......Basingstoke Majka1976........31...............................31.05. ......WAW PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka82......25............. 4 sierpnia.........4.............Wolsztyn gokata..........26.....32tgc.....22sierpnia............Chełmno podobno SYNUŚ amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Fufcia..............29.......27 pażdziernik/3 listopad........Siedlce Wzetka...........31..........listopad................... .........Rzeszów Kasik Kasik........27..........listopad...............2........... .Alicante Krolcia27..........27..........06 styczeń 2008......... ......ok. Trójmiasta Aneta76...........31........22wrzesień.................. .....ok.Brzozowa zebra w paski....25........20 styczen 08...................Kraków Antoś..............26.........30 styczeń 08...................dolnośląskie titi ................29 ............luty 08.................1.........Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ponownie :) Dziewczyny dostałam bojowe zadanie na piątek :D Koleżanka \" podrzuca \" mi swojego 3 miesiecznego szkraba na 5 godzin :D Jeju jak ja sie cieszę .......... Juz nie moge sie doczekac jak bede sie nim zajmować przypomne sobie dawne czasy jak to zajmowałam sie moim kuzynkiem jak kuzynka leżała po porodzie w szpitalu a małego przywiezli do mnie miałam wtedy 16 lat i musiałam wszystko przy nim zrobić łącznie z pierwsza kąpielą :P wspaniałe uczucie ........... Majka wracam na stare smieci ;) dopoki znowu mi nie dowalisz :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima urzeduje tu i tam:) Zreszta jak zawsze, wszedzie mnie pelno:) Zaraz ide sie ochlodzic do basenu, bo cos ostatnio mi sie ostatnio wszystko poprzestawialo i wiecznie mi goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj sobie cos uswiadomilam:) otoz chodzi o to ze, ze za kilka miesiecy wskoczy nam 2008 rok, a co za tym idzie 8 jest moja szczesliwa liczba, wiec wiem ze ten rok bedzie nalezal do mnie i w koncu zostane mamuska:p Zreszta jak wszystkie bedziemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka no tylko pogratulować podejścia :D Intima zapomniałaś o jednym wielorybie, o mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapraszam:D Zrobimy sobie bikini party:D:D:D Chlopa wypedzimy na piwko a my bedziemy urzedowac...:D Zimne napoje, kolorowe drinki z parasolkami, i pelen luz... Owulko jasne ze odqwiedzam Czestochowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antos Ty bedziesz miec szczegolne miejsce w basenie:D, tylko nie mysl ze gorsze!!! Chodzilo mi o miejsce w cieniu, zebys nie musiala byc tyle na slonku:) Miejsca jest dosc, dla wszystkich starczy:D ale mi sie marzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie dobrze dziewczyny:) a ja jeszcze w pracy przez dwie godziny:( generalnie robie wszystko zeby nic nie robic i zeby nikt nie widzial ze na necie siedze:) obijam sie jak sie tylko da, oni maja mnie gdzie a ja ich tymbardziej:) no to czyli, nikt nie powie nic o technikach, hmmmm, troche moze za smiale pytanie, albo za glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka no to teraz już się rozpłynę w marzeniach... :) Dziewczyny muszę Was opuścić, bo coś mi się niedobrze zrobiło... :( Trzymajcie się! papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie Antosiu cieplo:) Arvena chetnie bym Ci pomogla ale niestety ja sama oczekuje czegos od tych technik:). Ale zaraz sprobuje Ci cos przeslac, poczekaj chwilke to moze Ci sie przyda:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok widze ze nikogo nie ma, wiec ja tez znikam. Trzymajcie sie kochane cieplo:) Do zaklikania ponownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Titi, gratuluję bardzo serdecznie szczęściaro Ty jedna. Ja się dziś czuję coś nie bardzo. Mam 37,2 temperatury i czuję się ogromnie zmęczona i padnięta i w ogóle jakaś takaś bleee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak zrobię, bo kurde naprawdę dziś nie wyrobię. Do tego strasznie bolą mnie dziś nogi i normalnie zasypiam na stojąco i siedząco. Jeszcze za dwa dni mam mieć okres i przez to czuję się jeszcze bardziej ociężała. Jednym słowem bleeee. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynu, ja umieram w pracy, mam dosyc, jeszcze godzina:( najgorsze to ze mam szkole potem. ale mi sie nic nie chce. i worce pozno do domu i jak ja mam znalesc sily na starania>>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licze plodniaczki, ale to nie znaczy ze codziennie nie przytulania nie ma. przytulanko jest codziennie od momentu kiedy okres mi sei skonczyl do teraz\\:):):) moj maz to jak na skazanie idze do lozka:):) bo juz smiac nam sie chce:) licze od samego poczatku staran, raz nawet z testem owulacyjnym robilismy, ale lipa wyszla a nie ciaza:) a teraz zarzadzilam codziennie:) zobaczymy, jeszcze nie ustalilam planu na nastepny cykl, ale musze pomyslec nad czym nowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i nasz podroz do polski jestzaplanowana, tylko najgorsze to ze bede miala okres w podrozy czego nie lubie, i jestem kierowca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi - Gratuluję takiego szybkiego sukcesu - SUUUPPPERRR !!!! zapraszam na \"luty 2008\" - tam same takie przypadki :)) Arvena - ja starałam o dzidzusia rok , po 4 miesiącach miałam kryzys kryzysów - deprecha straszna. Każdy maluszek na ulicy czy w tv powodował, że ryczłam jak bóbr. Nie umiałam otym mówić z nikim z rodziny , wygadać się - tylko laseczki z forum przeżywały ze mną wszystkiy rozterki. Dopiero jak nauczyłam się z tym żyć , mówić itd - traktować jak coć normalnego ,że staramy się o dzidzusia to dzidzuś przyszedł. I tego z całego serca Ci Życzę :))) Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×