Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość Skaya
Limetko a Ty jakie miałaś objawy dzidziusia:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skaya
Piersi są wrażliwe ile po zapłodnieniu, wiem, ze jak moja kolezanka była w ciązy to one w terminie spodziewanej @ już bolały dlatego myslala ze dostanie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki! a propos ślubu. nigdy nie wezmę kościelnego! za chiny ludowe! bacia straszy mnie wiecznym potępieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam tylko cywilny:) olałam opinie publiczną:) poza tym wychodzi taniej -ok 90 pln...a klecha zaspiewa se z conajmniej 5-ciokrotnym przebiciem.uważam ze małzeństwo wazniejsze jest w majestacie prawnym niz koscielnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki`? Jak tam zdrowko? Co za pogoda, zimno, wietrznie i deszczownie. Kasik Kasik - ty to se masz cieplutko. O! Patrzcie! Patrzcie! Nawet Limetka zajrzala, ok. jestes usprawiedliwiona, bo jestes w stanie blogoslawionym. Majka, Intima, witajcie. Gdzie sie pochowalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam Koscielny slub , co do tego nie mielismy z mezem najmniejszych wątpliwości :D a pozatym marzyla mi sie biała suknia z trenem :D Mojego meza slub kosztował 950 zł tak sobie zazyczyl nasz księzulek ;) oczywiscie plus opłaty w USC 150 zł zwoja drogą :D A co do slubu cywilnego - nie potepiam tez miło i romantycznie poprostu zalezy jakie robi sie wesele u Nas było 250 osób proszonych a przyszło 230 :D No lecę juz do fryzjerka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też miałam slub konkordatowy i wesele na ...50 osób i było o dl o t o w o .W kosciele skromnie bez szaleństw a ksiadz jak by krzyczał wiecej niz mu dawałam(200) to poszłabym do innego i o tym wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!! Pisalam wam juz ze tescior wyszedl negatywnie :( @ dostalam dzis rano ale poczatek byl juz tak jakby wczoraj z tym ze to raczej bylo plamienie jak przy koncowce :-/ nie wiem co jest grane ale ten @ jest inny niz wszystkie i nie wiem dlaczego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Katulka. Szkoda, ze dostalas @, ja mam dostac we wtorek, ale nie mam sie co nastawiac, bo i tak wiem, ze przylezie, bo mam lekkie bole piersi i podbrzusza. Kupilam dzis nawet kolejny zapas podpasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Karinko nawet nie wiesz jaka ta szkoda :( ale podobno szkoda idzie na urzytek :P Ja nie mialam zadnych boli i nie wiedzialam ze dostane i czy wogole przyjdzie @ a jak juz przyszedl to tragedia:(:(:( Jeszcze nigdy nie mialam takich boli. Bolal mnie brzuch w okolicy pepka gdzies z boki zaraz pod zebrami i myslalam ze moja \"dziurka\" :D za chwile sie porozrywa na kawalki i takie uczucie jak by mi ktos do niej przywiazal ze 100 kilo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie to trzymam bardzo mocno kciuki zeby @ nie przyszed i zebys w koncu awansowala ze staraczki na przyszla mamusie !!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, co prawda nadziei nigdy sie nie powinno tracic, ale mam wrazenie, ze i tak przylezie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ten topik sie dzisiaj ociaga? Owulka wrocilas juz od tego fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iSmutna kolejna nowina :( Pisalam Wam o mojm Tatku,o Babuni.teraz moja kuzynka...zaczyna jej sie 5 mc. Okazalo sie ze dziecko jest niepelnosprawne. Napewno nie ma pecheza moczowego,nerek,byc moze wodoglowie.maskraaaaaaaaaaa1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak to mozliwe??!!!jezdzila do specjalisty co 2 tygodnie a cxzasem nawet czesciej!!i niy wsyztsko bylo ok.a tu w prawie 5 miesiacu okazuje sie ze dziecko ma tyle wad,niedorozwiniete raczki,nozki,glowke:(:(:(:( Teraz czeka na wyniki,jest po jakims zabiegu.wynik zadecyduje czy urodzi czy powinna usunac,na ile dziecko jest niepelnosprawne. dokladnie co i jak nie wiem.Bozejakie to straszne!!!!nawet nie wiemm co ej powiedziec i gole... Jak smutno!!co ona musi czuc!!!o jejjjjjjjjjjjj:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skaya
Plis niech ktos mi powie kto jest mamą lub jest w ciązy jakie są pierwsze objawy, bo wstkie tak tu piszecie,ze ból brzucha jak przed @ no ale przeciez w drugim tygodniu to sie macica jeszcze nie powieksza wiec od czego boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc DZiewczyny pamietacie mnie jeszcze?? U mnie nadal bez zmian .... czyli nic z tego:) duuuzo stron do czytania mam a moze mi ktos w skrocie opowie co i jak?? skonczylam chyba na marcu lub kwietniu?? nie pamietam... Mam tylko nadzieje.... ze mnie pamietacie i jest jeszcze wiecej ciezarowek??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ewcia!jasen ze Cie pamietamy!!! Witaj spowrotem:* Co do bolu brzucha na poczatku to jest tak ze wlasniemacica sie rozciaga,mnie tez bolal brzuszek,tylko z eu mnie troszke inaczej bo ja mam wade macicy i t tez dlatego.w razie obaw najelpiej do lekarza.poczatek jest najwazniejszy zeby potem bylo wsyztsko ok!!!Daj znac:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny czy u Was też taka brzydka pogoda? W warszawaie dzisiaj rano było 12 gradusów....szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skaya-kazda kobieta jest inna...pierwsze objawy ciąży mogą byc sprawą zupełnie indywidualną. Jak ja byłam w ciąży to oczywiście pierwsza rzecz-brak małpiszona, chociaż wszystko wskazywało na to że będzie-ból brzucha, ból piersi, nawet przedmałpowe syfy na facjacie:) przez 10 tyg miałam uczucie że zaraz , za chwilke dostane @..pobolewał mnie dół brzucha, mdliło mnie cały czas...czasam nawet przez cały dzień no i oczywiscie piersi mi urosly ze dwa numery:) Moja rada: nie wyszukuj na siłę objawów...ja przez to juz przechodziłam, a wiesz jak beczałam jak mnie w końcu @ dopadała.? jesli masz kilka dni po @ powróż sobie z sików;) nie masz zaufania do tych testów zrób BETA hcg z krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Majka u mnie trochę cieplej ale za to wieje tak że łeb prawie urywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×