Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

heh Anetka- gdyby sie dało!! mój mąż po ostatnich skurczach \"po\" stwierdził że teraz trzeba delikatnie.... po prostu ja mam jeszcze 19 przepisowych dni...i dola takiego jak Wielki Kanion :( pewnie pogoda na mnie działa dobrego dnia Wam życzę KOchane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D intima31---no cos Ty :P ja nadal w kolejce do upragnionego zaciazenia... ech, juz chyba z rok :P ale nic tam, bojowa jestem, to moze kiedys sie w koncu doczekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Gratulcje Limrtko tak sie ciesze HA jestesmy ciotkami :\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Limetko super sie spisalas dalas siawtu nowego potomka SUPER>!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 umnie wszystko git wczoraj mialam robione USG i mam jajeczko czyli dobrze jajeczkuje bez problemu tylko ze ona gin niewie czemu niemam sluzu skoro jajeczko jest narazie odpuscilam starnka bo powinnam sie byla wczoraj kochac lub dzis ale mezulka niema nie mowilam mu bo gin mowil ze moze sie znow nie udac ale kazala mi cierpliwie czekac zapisala mi wiesiolek i jakies czopiki do odbytu uuu po @ mam sobie je wieczorem wkladac to ma mi pomoc zajsc i teraz luteine mam brac od 18dnia cyklu takze jak bedzie sluz po wiesiolku to moge sie zaczac starac czy li za jeskies 2 miesiace bo niewiem kiedy sie pojawi sluz od wiesiolka czy odrazy zaraz pierwsze cyklu czy dopiero za drugim razem ale jestem zdrowa a to najwazniejsze , jesli dalej nic nie bedzie wychodzic to wtedy zajmie sie moim mezem pozdrawiam i mam nadzieje ze zafasolkuje i bede sie tak cieszyc jak Limetka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limetka! GRATULUJĘ! strasznie się cieszę! iiiii.... po cichu zazdroszczę bo u mnie jeszcze 6 tygodni. wracajcie szybciutko do domku i duuuuuuużo zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIMETKO KOCHANA GRATULUJE TRZYMAJCIE SIE CIEPLUTKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Hejka dziewczynki, wpadłam na chwilkę :D u mnie remont na całego jak juz posprzątam to wracam !!!!!!!! Gratuluje wszystkim nowym zaciązonym!! Aaa i trzymam kciuki za nastepne w kolejce do rozpakowania :D Papa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima, ja się oczywiście piszę na chluśnięcie :D Bo jest dobra ku temu okazja :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Limetka gratulacje ogromniaste, bo dzielnie się spisałaś :D Dla Ciebie i Igorka 🌻 a raczej cały ich bukiet - choć na oddział położny z kwiatami nie można :P Leniuchowania nad jeziorkiem nadszedł koniec :P W końcu wróciłam do cywilizacji i odliczam dni do \"rozpakowania\". Dziś śmigam na usg i już się cieszę, że zobaczę naszego Bębelka. Długo go nie widziałam, bo od kwietnia. Pewnie niezły z niego kluseczek, sądząc po kopniakach jakimi mnie raczy :) Miłego dnia Staraczkom i Mamuśkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kasiamotylek! no powiem Ci że ja też podejrzewałam swojego Bąbla o spore rozmiary ale nie aż takie! byłam wczoraj na usg i klucha waży 2800! lekarz kazał się nastawić na 4 kg bo mały przybiera szybko na wadze ( w ciągu 4 tygodni 1 kg!) a to jeszcze 6 tygodni... daj znać jak wrócisz z usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z całego serca się ciesząc że mamy forumowego dzidziusia jeśli dobrze pamiętam to pierwszy w tym roku hiphip hura !!!!!!!!!!!!!!!! Limetko dużo zdrówka dla Ciebie i dla Igorka i dużo buziaków no to cioteczki kochane ja też się przyłączam do toastu ale soczkiem marchewkowym !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) po raz drugi dnia dzisiejszego. Red specjalnie dla Ciebie :P: nasz Bąbel waży 2800g i nie śpieszy mu się na świat, bo wyszło na usg, że będzie dzień po terminie :P Kość udowa ma 7cm, a to podobno dużo więć chyba noszę jakiegoś \"długaska\" :) No i najważniejsze - ułożenie podłużne główkowe, więc tak jak trza :D Czyli dalej uczę się oddychać coby łatwo i szybko poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kasiamotylek jednym słowem wszystko super! to teraz czekamy na rozpakowanie bo ja idę zaraz po Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka_1989abc
witam czy w ciazy w pierwszych tygodniach mozna miec goraczke 39 stopni? czy taka wyskoka goraczka wyklucza ciaze? bo mi lekaz powiedział ze w ciazy goraczki nie mozna miec ale moj cykl trwa juz 34dni i mam tylko planiemnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wie, co słycha c u Majki? Coś ostatnio milczy... Wszystkim czekającym na rozpakowanie życzę powodzenia! :) Ja czekam... byle do stycznia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś o mnie pytał? Cześc Laski Kolorowe!!! Limetko!!!!Gratulacje, dałaś śwaitu nowego producenta musztardy:P Cudownie! Krolcia u mnie wszystko ok, tzn rzygam dalej niż widzę i do 14 sierpnia jestem na zwolnieniu.gin dała mi zwolnienie bez żadnych problemów...Miałam jeśc wsjo co wchodzi i nie wraca...z tym problemem że u mnie wraca wszystko...schudłam 3 kg:) Mogę jeść nektarynki, lody zapp, arbuza i to chyba wszystko....Tak więc sobie leże ogladam filmy na laptopie mojego meżusia i walczę z bełtami:P Intimka, jestem na tlenie w razie czego.... Antoś, cholerka chyba sie rozminęłysmy....jak jeszcze jesteś daj cynk. Jestem czasami więc można ze mna szprechać jak ktos ma chęć,na tlenie też...adres /nik tlenowy taki sam jak podany pod nikiem na cafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka!!! nie rozpakowałam sie - bylismy z meżem na weselu...losie tak sie wyszalałam,że goście tam obecni cały czas zapewniali lub/i drżeli z obawy że urodze...a Moje Małe nic... pewnie całe szczesliwe że porządnie zostało wybujane.. nóg dziś po prostu nie czuję a sp€chły tak,że nie ma szans na założenie jakichkolwiek butów... cudownie było i tego naprawde mi brakowało- uwielbiam tańczyć!!! zwłaszcza z Mężem Mym- jest naprawde rewelacyjny - heh losieńku DZiewczyny- zostało mi naście... a i Anetka to nie śmierć naturalna lecz weekend:D wszystkie powyjeżdzane ;) Majeczko witaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.dawno tu nie byłam.ale zajrzałam bo tydzień temu dowiedziałam się że znowu jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wybieram się do gina. ciekawe jaką date mi ustali.z kalendarzyka w necie wychodzi że 25 lutego a mnie 2 marca. zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wpadam tu z informacjami o partii kobiet, poniewaz media jakos ja dyskryminuja poki co. Zastanowcie sie wiec, czy reprezentuje ona wasze intersy- w koncu kobiety stanowia 53 procent naszego spoleczenstwa :) oto postulaty - PK domaga sie: -opieki medycznej nad kobietami (zwłaszcza w okresie ciąży, porodu, badań okresowych) -przywrócenie funduszu alimentacyjnego -przyznanie nie jałmużny, ale godnych zasiłków wystarczających na wychowanie dziecka w ubogich rodzinach -zlikwidowanie domów dziecka na rzecz domów rodzinnych wyrównanie płac z mężczyznami -zaostrzenie kar w przypadku maltretowania kobiet, gwałtu czy zmuszania do prostytucji -realna polityka prorodzinna -opieka nad samotnymi matkami -edukacja seksualna -refundacja środków antykoncepcyjnych i leczenia niepłodności możliwość samostanowienia w kwestiach planowania rodziny Politycy zmieniają się, odchodzą z rządu, a kwestia polepszenia warunków życia kobiet i ich praw zostaje niezmieniona. Dlatego uważam, że kobiety powinny założyć własną partię, bez względu na to czy mają lewicowe czy prawicowe poglądy. Kobiety, które są aktualnie w parlamencie nie reprezentują wystarczająco naszych interesów. Tkwiąc w sporach ideologicznych nie załatwimy nawet tego minimum spraw dotyczących nas wszystkich i najbardziej bezbronnych - dzieci. http://partiakobiet.org.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie? powiem a raczej napisze wam co przyszla moje kolezanka to cos strsznego moja kolezanka stracila dziecko w 5 miesiacu ciazy nie wiadomo z jakich przyczyn nic zlego wczesniej sie znia nie dzialo a tu nagle na USG wyszlo ze dziecko jest martwe to byl szok dlaniej , ale bardzodziwnie zaszlaw ciaze bo miala wczesniej zalozona spirale a taka spirala podobno daje 5 lat gwarancji nato ze sie nie zajdzie a tu nagle zaszla i nikt nie widzi zeby ona miala tam spirale ale ona sie upierala i mowila ze ma dlatego sie takdziwi sama nie mogla wypasc beda badac ta sprawe bo dziecko bylo wczesniej zdrowe i nagle powiadomili ja ze dzecko w lonie jest martwe myslala ze umrze tam z rozpaczy > jak mozna zajsc w ciaze majac spirale i jak mozna stracic dziecko 5 miesiacu ciazy juz miala takie plany co do dzecka juz byla na pol metku a tu takie cos to jest straszne mieli by dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×