Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

ewkamarchewka a tak wogole to moje wielkie gratulacje z pracy!!!!!! sorry ze dopiero teraz ale od razu przejelam sie sytuacja:) Co ja bym dala zeby nalezc prace swoich marzen, a tak musze robic w jakims zasranym banku...nienawidze tej roboty.Na szczescie na razie mam zwolnienie. A jaka prace Ty dostalas? Pochwal sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos... przepraszam ze dopiero teraz odpisuje... zasnelam... moze to nie jest suuuuper platna praca... pracuje w drogeri... a kosmetyki to moj zywiol i maly bzik... wiec sama rozumiesz... uwielbiam moja prace:):):)Niestey moj syn jest innego zdania... bo nagle nie ma mamy ktora zawsze byla w domu.... zreszta sama mam wyrzuty sumienia... ale pracowac trzeba... wiec nie mam wyjscia zreszta chce wreszcie pracowac....Wiec prosze was jak macie jakis pomysl co ta sytuacaj zrobic poradzcie.. wiem ze to nie jest temat na ten topik ... ale zżylam sie z Wami...:) pozatym ja dalam sobie luz w staraniach... co bedzie to bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu! Z okazji urodzin samych wspaniałości,abyś odnalazła w ciszy swoje myśli a w bliskich Ci osobach siłę i wsparcie.Buziaki i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ewkamarchewka wszystkiego naj, naj, naj ... z okazji urodzin . 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 W każdej chwili, zawsze, wszędzie, Niech Ci w życiu dobrze będzie. Niech Cię dobry los obdarzy, Wszystkim o czym serce marzy. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka-wszystkiego dobrego w dniu urodzin. najwazniejsze to duzo swietgo spokoju, pieniedzy zadowolenia z meza dziecka i z pracy:) Zeby synek zrozmial i przestal sie gniewac. I duzo milosci! a tak na marginesie...uwazaj na ten luz w starankach:) bo to wlasnie ten moment kiedy mozesz zafasolkowac:) No ale chyba tego wlasnie chcesz! Powodzenia. ps: ja tez uwielbiam kosmetyki, ale w drogerii nie moglabym pracowac ze wzgledu na bslugiwanie ludzi. Mam to teraz i wystarczy mi do konca zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWUNIU 100 lat i wiele wiele szczęścia i zdrowia na tą 18stke:) Alutos ja mieszkam jakieś 8 km od Kędzierzyna Koźla (woj.opolskie) a jakieś 20 od Gliwic. Sklepów jest tu pełno i mówię Ci najdroższe spodnie były chyba za 100 zł. Ja kupiłam sobie czarne \"w kant\" tak zwane bardziej eleganckie i takie normalne na codzień. Narazie nie mogę sie do nich przyzwyczaić przez ten pas na brzuch czy co to jest :) ale jest fajnie. I mam pytanie dziewczyny!!! Boli mnie pępek :( czemu??? Brzuch zaczyna mi się robić twardy i już odstaje :) i boli pępek a najbardziej jak sie schylam. Poradźcie!!! Prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Coś sie obijacie :) Miłego dnia. Idę do pracy, moje maluszki czekają :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga- mnie tez bolal pepek ale to bylo na samym poczatku(kilka tygodni) nie wiem od czego, teraz jestemw 3 miesiacu i nieboli juz. A co do brzucha to zaczal mi juz odstawac w 8 tygodniu, teraz zrobil sie dos znaczny:) tez mi sie wydaje ze to za wzesnie ale mozenie ma reguly... o do ciuchow to niestety musze zamawiac na pale z internetu, u nas nie ma takich sklepow. jet jeden ale tam to rzadko cos mozna fajnego wybrac, a ceny tez wcale nie male. Pozraiwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pojawiły się u mnie pierwsze problemy żołądkowe, potworny ból i skurcze i rozstrój, musiałam wziąć Nospę i zostać w domu. Teraz mi lepiej, a przy okazji mam czas, aby spokojnie poczytać posty i coś napisać. W pracy nie mam zbytnio możliwości śledzenia forum, zresztą często ktoś staje mi nad głową, a poza tym nie chcę, aby się jeszcze dowiedzieli o ciąży. Straciłam kompletnie apetyt, otwieram lodówkę i odrzuca mnie zapach jedzenia, a już w szczególności nie toleruję wędlin i mięsa. Od kilu dni jem tylko ser żółty i majonez. Ciekawe jak długo to potrawa... Denerwują mnie też perfumy moje i męża, jak tak dalej będzie to przestanę ich w ogóle używać. Pozdrawiam wszystkie \"zaciążone\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyDi witaj w klubie - ja tak miałam przez 7 tygodni, że otwierałam lodówkę na bezdechu i wyjmowałam szybko masło i ser bo nic innego mi nie wchodziło a wędlina śmierdziała, o rybie nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z Was szczesciary!! co ja bym dala za to.... gratuluje Laydy! caluski dla wsztskich! mojej kochanej kolezanki Majeczka pieknie rosnie.ma jz 19 dni! mieszka nad nimi teraz wiec mam okazje czesciej ja widywac.jest piekna,slodka,ie sposo sie nie zakochac.... chce bc mama:-((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny ja was nigdy chyba nie zrozumiem, bo ja przechodze ciaze bezobjawowo:) z czego sie ciesze bardzo. Tzn jem doslownie wszystko, a w szczgolnosci slodycze!!! Mam tylko czasami takie dziwne napady np dzisiaj przed chwilka wrąbalam 3 pączki a juz teraz jem kukurydze z puszki zaraz bedzie jeszcze rosół:) takze mieszam strasznie. jedyne z czyms sie zgodze to wedlina, tez nie moge na nia patrzec no i na majonez. A tak to nie wybrzydzam:) Wspolczuje wam. Ale z tego co wiem to mija ...tylko nie wiem kiedy. W kazdym razie na pewno przetrzymacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewfczyny :) Limetka zlituj się nie bierz tabletek!!! One wcale nie są takie super-hiper-wypasione. Moja gin powiedziała, że jedynym środkiem anty w mojej - naszej - sytuacji są prezerwatywy. No i gratuluje nowym mamuśkom. Wysypiajcie się jak jeszcze możecie, bo jak dziecko już bedzie przy Was spania nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny widze że temat anty ...w modzie no cóż ja tez mam problem bo w moim przypadku jakakolwiek dawka hormonów odpada=mój organizm nie toleruje- a z prezerwatywa troche pekam,w koncu nasze trzecie słoneczka jakos sie przedostało przez lateks i teraz ma juz ponad dwa tygodnie:) więc albo o suchym pysku albo trzeba cos szybko dumac bo mąz jeszcze tylko tydzień w domu a potem dopiero za trzy miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak piszecie o jedzeniu... Ja nie za bardzo mam apetyt a już w ogóle na słodycze. Kwaśne, kwaśne i jeszcze raz kwaśne, kapusta kiszona jest super ;) Jem małe porcje, choć sobie nałoże to i tak mąż to zjada do końca. Pije ciągle soki i mleko i jem normalnie ale mniej niż kiedyś.Wczoraj minął 16 tydzień :) Buziaki dla mamusiek i zaciążonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Aga_w też na początku tylko kwaśne jadłam - raz nawet zagryzałam brzoskwinię kiszonym ogórkiem bo za słodka mi była. A teraz to bym codziennie ciasto jadła - chociaż też nie może być zbyt słodkie. Lody tylko czasami jak mnie najdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś spotkałam kolezanki, oczywiscie zauważyły ze jestem w ciąży ale mnie troche przestraszyly. Koniecznie chciały wiedziec ktory to tydzień, mówie ze 16 a one ze i tak jak na ten czas mam za duzy brzuch :( tak ogólnie to nie za bardzo przybrałam na wadze tylko ten brzuszek... daje mi to do myślenia, wiem ze to nic ważnego ale jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny nie wiem co to bylo ale poczułam coś dziwnego w brzuchu!! Czy to mozliwe żeby to już byly ruchy dziecka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_w nie sluchaj tych kolezanek. Chca Cie przestraszyc czy co? tez mi znajome.Ja jestem dopiero w 12 tyg a brzuch mam jak pilka!:) i wcale sie tym nie przejmuje lekarz widzial nic nie powiedzal ciaza rozwija sie prawidlowo i tyle. Takze nie martw sie, jestes w koncu w 4 miesiacu! Fajnie masz Najprawdopodobniej poczulas ruchy... wiem ze od tego tyg juz sie moga pojawiac:) Moje gratulacje. Jak to jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moze macie jakies sprawdzone sposoby na zaparcia... strasznie to znosze:( suszonych sliwek nie lubie a wiem ze to pomaga, czy sa jeszcze inne srodki naturalne ktore to zwalcza? Z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos to cudowne , az sie popłakałam ze szczęścia :) to takie uczucie jakby rybka którą trzymasz w dłoniach rzucała się i muska Cię od środka :)tylko że czujesz to w brzuchu no bo nie wiem jak to nazwac, dziś czuję znowu to samo i o tej samej porze. Cudowne uczucie!!!! Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Widze ze dawno nikogo ne bylo:( Mam do Was pytanko: czy ktoras z Was brala kiedys Pregnyl??? i czy po kilku dniach po zastosowaniu mialyscie problem z piersiami? tzn chodzi mi o ich powiekszenie i bol? Bede wdzieczna za odpowiedz. Pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, wiem też często tutaj nie bywam, ale, ale........ cosik mało wpisów!!! Już powoli robi sie coraz chłodniej, nawet powiedzialabym że zimno ( u mnie dziś rano zimniutko było, brrr) i mam nadzieję że będzie co poczytać :) U mnie ciągle cos nowego, Igor zaskakuje mnie z dnia na dzień nowymi minkami, uśmiechami i czasem trwania snu :) Już trzecią nocke z rzędu przespał całą - od 22.00 do 6.00-7.00 rano :) :) :) cudne dziecko :) przynajmniej sie wysypiam. Kolek juz nie ma, czasami go gazy męczą ale radzi sobie z nimi dzielnie :D A tata chodzi dumny jak paw i nadziwić się nie może że tak szybko rośnie :) Aha - zapomnialam wam podziękować za rady dotyczące tabletek - też stwierdziłam że lepiej będzie używać prw=ezerwatyw zamiast tego świństwa, bo jeszcze faktycznie sobie zaszkodzę, a raczej planuję jeszcze w przyszłości mieć dziecko, chociaż jedno więc trzeba uważać :) Madziorka - a jesteś pewna że od tych tabletek takie bolące piersi masz??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos - ja jadłam dość dużo jabłek bo też pomagają :) A tak poza tym to raczej z tym prblemu nie miałam, ale jabłka na prawdę soą dobre na te rzeczy :) Aga - to na pewno są ruchy dziecka :) To sie czuje i wie od razu, a jeśli w tej chwili gdy to się zdarzyło pierwsza twoja myśl to to, że to mogą być ruchy dziecka to na pewno było to, na 100%!!!!!!!!!!!!! A że to zdarzyło sie w 16 tygodniu to pewnie nic dziwnego, bo każda odczuwa różnie, u niektórych prędzej, a u niektórych później :) A tak poza tym świetnie to opisałaś: \"to takie uczucie jakby rybka którą trzymasz w dłoniach rzucała się i muska Cię od środka\" - jeszcze takiego porównania nikt nie napisał, naprawdę mi sie podobało i faktycznie tak to sie odczuwa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos - ja jadłam dość dużo jabłek bo też pomagają :) A tak poza tym to raczej z tym prblemu nie miałam, ale jabłka na prawdę soą dobre na te rzeczy :) Aga - to na pewno są ruchy dziecka :) To sie czuje i wie od razu, a jeśli w tej chwili gdy to się zdarzyło tp pierwsza twoja myśl to to, że to mogą być ruchy dziecka to na pewno było to, na 100%!!!!!!!!!!!!! A że to zdarzyło sie w 16 tygodniu to pewnie nic dziwnego, bo każda odczuwa różnie, u niektórych prędzej, a u niektórych później :) A tak poza tym świetnie to opisałaś: \"to takie uczucie jakby rybka którą trzymasz w dłoniach rzucała się i muska Cię od środka\" - jeszcze takiego porównania nikt nie napisał, naprawdę mi sie podobało i faktycznie tak to sie odczuwa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×