Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

alutos właśnie nie , we wtorek ma przyjść ale zastanawiam się , bo takich \"dolegliwości\" nigdy nie miałam .10 lat temu też mnie bolało w \" środku\" na maxa i okazało się że to jest to.Teraz też mam nadzieję , czytałam ,że niektóre dziewczyny tez tak mają , ale wiemy doskonale jakie figle płata nam nasz kochany organizm .Jak narazie to mam ochotę iśc na ostry dyżur żeby się dowiedzieć co jest grane i żeby przestało boleć -bo tablete boję się wziąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli juz jestes mamusia:)-Moje gratulacje! Jesli mialas takie objawy na poczatku swojej pierwszej ciazy to wszystko jest mozliwe. Faktycznie moznaby bylo pojsc do lekarza zeby to sprawdzil. Po co masz brac cos na wlasna reke. Nigdy nie wiadomo , moze juz zafasolkowalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos na 2 dni przed @ ?? hmmm w sumie czemu nie i wiesz jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje zawsze kilka dni przed @ dostawałam pryszcza na brodzie ;p a teraz jeszcze go nie ma choć już powinien być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula- ale wiesz ze cos w tym jest!:) ja tez zawsze mialam pryszcza na brodzie(ewentualnie na czole) a wtedy jak nie nadeszla@ to nie mialam:) hmm...to faktycznie ciekawe. No to rob ten test! Sama jestem ciekawa:) Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Ale ten czas szybko leci... Majka! ciesze się, że dobrze się czujesz i że wszystko jest ok. U mnie zaczał sie 30 tc i jest mi już ciężko. Dzisiaj mam raczej kiepskie samopoczucie i większość dnia przeleżałam. Brzuszek mi się stawia a Mały się strasznie rozpycha ;) Poza tym ok. Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku! Wszystkim Staraczkom życzę powodzenia, a Mamusiom wszystkiego dobrego! Caluski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile przytylyscie do 4 miesiaca? Ja juz przeszlo 6 kg i sie zastanawiam czy to aby niie za duzo. Ale z drugiej strony, zawze bylam wysuszona, deska z przodu i z tylu, to moz troche i lepiej zeby mi tu i owdzie przybylo. A tak przy okazji to czy jest tu kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos Przylazł @ buuu juz wczoraj , co prawda to narazie tylko plamienie , al ejak zwykle się rozkula :( .Cholera mnie juz bierze :( nienawidze!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesita
Witam Was moje drogie. Ostatnio zaobserwowałam u siebie utrzymywanie się temp. zbliżonej do 37st. poza tym od 5 dni "kolą" mnie jajniki, mam nabrzmiałe piersi, nie mam w ogóle apetytu (mogłabym żyć tylko dzięki suchej kromce i wodzie mineralnej :-P), współżyję z moim mężczyzną dosyć często, dodam, iż @ spóźnia mi się 2 dni, co jest niebywałe... Robiłam dziś test (Testino) i wyszedł negatywny :-/ Jak oceniacie moje szanse? Z góry dziękuję za odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha!!! Czy ktos może tu koczuje ??? Krolcia ale ten czas leci!!!!! Jeszcze troszkę i \"unzip\":D No niech któraś da głos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moja rybka ma sie dobrze, dziekuje. Bardzo ruchliwa...czasami nie wiem czy to czkawka czy to kopniaki:) Najbardziej jest ruchawa kiedy ja leżę i nic nie robie.... Smakują jej chybab raczej słodkie rzeczy bo wykazuje po nich wielka aktywność....mam nadzieję że to nie na znak protestu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się że tak ładnie bryka. To tak zawsze jest jak chodzisz to rybkę kołyszesz i śpi a jak się położysz żeby odpocząć to wtedy rybka zaczyna swoje brykanie :D Moja już nie bryka tak intensywnie - powiedziałabym że raczej się przeciąga. Biedna miejsca na brykanie już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Ciebie 15 dni no no no .... póki co nie pcha sie jeszcze na swiat??? ja sie ju z doczekac nie moge u mnie 21 tc dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pcha się ale do czwartku muszę wytrwać bo w szpitalu jest teraz dezynfekcja i dopiero od czwartku oddział otwierają a ja nie chcę zmieniać szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam trochę poleżeć bo niestety spanie ostatnio na raty i w dzień mnie łamie sen. Trzymajcie się cieplutko w ten październikowy zimny dzionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula- to nic ze masz plamienia, ja tez mialam dwa dni i na tym sie skonczylo. Plamienia byly koloru kawy z mlekiem, i tez juz myslalam ze to koniec ale jednak to byl falszywy alarm. koniecznie napisz co u Ciebie. Jestem dobrejmysli.:) agnesita- temperatura zawsze utrzymuje sie na podwyzszonym poziomie tuz po owulacji. Na dzien przed @ badz tez wtym samym dniu, powinna spasc do 36,6. Czasami testy klamia...moze zrob jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos Witaj kochana Plamienia mam niewielkie , ale już kiedyś też tak miałam :( Wiem , że się rozbuja cholera jedna !!! A tak ?? nadal czuję się koszmarnie .Bolą mnie krzyże, kawy nadal nie pije ,boli mnie brzuch :( Gdyby to miało okazać się znakami dzidzi to nie miałabym nic przeciwko takiemu samopoczuciu :) Ale jestem wściekła mówię Ci wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane!!!!!!!!!!!!! Wzetka - kurka wodna jak ten czas leci :) Dopiero co sie chwaliłaś że mamusią zostaniesz a tu tak blisko rozwiązania :) Suuuuuuuper!!!!!!!!!!! Majka - aż ci zazdroszczę tego gulania w brzuchu :) Ja do dziś \"czuję\" jak mi tak gulało. Piękne uczucie!!! Alutos - widzę że stałaś sie \"dobrą wróżką\" dla wielu dziewczyn z tego topiku. Brawa ci się należą i ogrom buziaków 👄👄👄 I bardzo dobrze potrzebna jest taka kobietka, która podtrzyma na duszy i pocieszy, no i doradzi :) A u mnie czas leci nieubłaganie - Igor z tygodnia na tydzień większ, już za nim nie nadążam :) Ciuszki co chwilkę zmieniam, bo tak szybko wyrasta :) Na szczęście jest zdrowiutki :) Jutro jadę z nim na usg bioderek, a 30 października do szczepienia. Dostanie jakieś 2 zastrzyki, chyba tam razem z nim będę płakać :( Chcę żebyście wiedziały, że cały czas was podczytuję, ale nie zawsze mam czas coś napisać, PAMIĘTAM O WAS CAŁY CZAS :):):) A co tam ciekawego u Gokatki, Madziorki????????????? A INTIMA już tutaj w ogóle nie zagląda????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jak miło Limetko zobaczyć że byłaś :) Cieszę sie bardzo ze Twoje maleństwo jest zdrowe. Rzeczywiście, Alutos to super babka, która pomaga wszystkim jak leci :) mnie też pomogła i to nie raz :) Jutro zaczyna sie 19 tydzień, kurde jak to leci. Czuję sie dobrze, na szczęście. Dziewczyny trzymajcie sie ciepło w te zimne dni. Uważajcie na siebie i dzidzie :) A wszystkim starającym życzę - powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnesita - Alutos ma racje. Ja z resztą miałam podobne objawy, zrobiłam test, też wyszedł negatywny, powtórzyłam i wyszedł poz. Więc wszystko jest możłiwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Fajnie, że Wam się tak wszystko ładnie układa. Cieszy mnie to bardzo. My już jesteśmy po szczegółowych badaniach w klinice. Już mam wyniki. Moje są w normie, wszystko w porządku. Natomiast u Chłopa też nieźle. Ma 68 mln/ml plemników, z czego żywych 85 %. Badanie wykazało tylko jakąś małą infekcję, więc może to było przyczyną naszych niepowodzeń. Wizytę mamy z początkiem listopada, więc zobaczymy co będzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos plamienia się skończyły :) jeżeli dziś będę wychodzić z pracy i nic się nie zmieni to kupuje Teścik i testuję odrazu :) heh , ale się denerwuję Mam nadzieję , że to nie jakieś zmiany hormonalne Boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Limetka! Zaglądam, zaglądam, ale się nie udzielam bo i na jaki temat? ;-) Skaczę sobie po różnych topikach i uprzykrzam ludziom życie :-D To się chyba nazywa uzależnienie czy jakoś tak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesita
Dziękuję za radę :-) A @ dalej nie mam :-) I oby tak dalej, nie tracę nadziei. To dopiero pierwszy miesiąc starań, było by wspaniale gdyby się udało :-) Pozdrawiam Was cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim Limetko czas leci szybko - sama sie czasem zastanawiam jak to szybko zleciało. Tylko, że teraz to ten czas zaczyna mi się powoli dłużyć bo już bym chciała mieć naszą Kruszynę przy sobie a nie tylko utrzymywać kontakt poprzez różnorodne wybrzuszenia. Już nawet przestała kopać tylko się przeciąga - nie ma sie co dziwić, miejsca mało i nie ma jak się rozpędzić żeby mamie przywalić porządnego kopa. Może to i lepiej bo teraz ma więcej siły i moje biedne żeberka mogłyby mocno ucierpieć a tak to tylko usiłuje je przepchnąć w inne miejsce. Agnesita zrób drugi test dla pewności :) Madziula mam nadzieję że @ nie przyjdzie a na teście zobaczysz upragnione 2 krechy 🌻 Klempa to same dobre wieści - jest nadzieja że niedługo i ty podzielisz się radosną nowiną z nami. Życzę ci tego z całego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×