Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość Najszczęśliwsza_____
Dostałam dziś okres. Nawet nie wiecie jak się cieszę!!! Miałam schizy ciążowe, modliłam się, żebym nie była w ciąży. Dzięki Ci Boże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Jak tam dziś samopoczucie??? Alutos GRATULUJĘ i czekam na następne przyszłe mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko :czy przez wszystkie dni płodne śluz powinien być przeżroczysty i lepki??? i jak dużo powinno go być????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikusia to wszystko zależy od indywidualnych cech każdej kobiety. Jedne mają mniej śluzu inne wiecej. Ogólnie powinien być przeźroczysty i rozciągliwy jak białko kurzego jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedż,dziś zaczynają mi się dni płodne tak więc biorę się wieczorem do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya dziewczynki moze zadam teraz glupie pytanie ale co tam :p od kiedy widac brzuszek ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Przepraszam że tak rzadko sie odzywam, ale pamiętam o was i piszę kiedy tylko znajduje czas. Staram sie dużo odpoczywać, bo mimo że jestem twardą kobitką widzę że dużo tego odpocznku potrzebuję :) Dziś tylko też na sekundę bo właśnie zmierzyłam sobie temperaturę i sie przeraziłam, bo mam 38 stopni :( Na szczęście moge karmićIgora, bo zadzwoniłam do poradni lakacyjnej i położna powiedziała że jak najbardziej, że dziecko się uodparnia. Więc jak mam pozwolenie to karmię. Najgorsze jest to że gorączkę dostałam od piersi: rano poczułam ból prawej piersi a oby dwie były dość gorące. To ja tylko szybko po kapustę na ogródek i dawaj je ja cycki, to bardzo pomaa, wyciąga całą gorączkę wierzcie mi :) A teraz wiadomość o Kasimotylku: nie zapytałam o zgodę pewnie mnie udusi, ale co tam, napewno też sie będziecie cieszyć razem z nią :) Kasieńka wczoraj urodziła córeczkę Nadię. W komórce mam napisaną wagę i wzrost ale nie pamiętam ile to było. Na pewno wam napisze jak dojdzie do siebie i wróci do domu, aha rodziła naturalnie. DZIELNA KASIEŃKA!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 KASIU MAM NADZIEJĘ ŻE SIE NIE OBRAZIŁAŚ, ALE TO TAKA WSPANIAŁA WIADOMOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WITAJ WŚRÓD MAMUSIEK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zerknęłam tylko na chwilę, a tu....... :D :D :D Kasiumotylku serdeczne gratulacje!!! Życzę dużo zdrówka Tobie i Twojej córci!!! Cieszę się ogromnie :D :D :D Limetka wypoczywaj ile możesz, buziaki dla Ciebie i synusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya dziewczynki moze ktos mi poradzi w przyszlym tygodniu mam sporo rzeczy do załatwienia związanych ze ślubem a urlopu nie dostane ktos mi powie jak załatwić sobie l-4 lub moze ktos zna lekarzaktory bezproblemowo wystawia takie w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi powiedz lekarzowi o co chodzi lub idz prywatnie... alebo nasciemniaj ze bardzo czesto boli Cie glowa:) i szybko sie meczysz bo sa upaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewuszki! widze że przybyła kolejna rozpakowana :) i to ziomalka z Lublina :) Kasiamotylek ! Moje gratulacjeeeeeeeee! tak się przejęłam że zaraz chyba sama zacznę rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny co się dzieje??????? Topik upada!!!!!!!!! O tej porze to myslałam że będę miała przynajmniej 2 strony do nadrobienia a tu tak malutko. Kasiumotylku dzielna kobietko GRATULUJĘ!!!! Tak się wszystkie powoli zaczynacie rozpakowywać że aż wam zazdroszczę. Macie już swoje Maleństwa przy sobie. Moje tylko bryka i chyba się przekręciło już główką na dół bo teraz kopie mnie po żebrach a wcześniej dostawałam w pęcherz. Niestety dalej muszę się zwracać bezosobowo do mojej Dzidzi bo jet to uparte i wstydliwe dziecko więc nadal nie znamy płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic tylko zazdrościć!!! Kasiumotylku!!!!!!!!!!!!!! wyprzedziłaś mnie babo!! ale bardzo bardzo bardzo sie cieszę i GRATULUJĘ z całego serca( a własciwie dwóch) u mnie póki co cisza.... ściskam WAs bardzo bardzo bardzo mocno Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata tobie już tylko 5 dni zostało. Tak się właśnie zastanawiam że chyba najgorsze to jest czekanie gdy już tak mało zostało do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, mam pytanko do zaciążonych albo juz mamuś, czy zasinione lekko wargi sromowe zewnętrzne mogą świadczyć o ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM też inne objawy, ból sutków i krzyża, na dzisiaj mam termin @, a właśnie zrobiłam test 1 kreska do licha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziwne, czy któraś tak miała w dniu spodziewanej zrobiła test i wyszedł nedatyuwnie a i tak była w ciąży wiedziałam że go mialał nie robić, żle się teraz czuje, a ja tak myslałam że coś z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha poczekaj max 2 dni i znów zrób test jak @ nie przyjdzie. Być może masz małe stężenie hormonu i jeszcze nie wykazuje ciąży. Uszy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa otuchy, miałam się nie nastawiać a i tak jest żal, plecy to mnie koszmarnie bolą, a co najważniejsze nie czuje żebym miala dostać, ale pewnie i tak przyjdzie:(, zostało mi teraz tylko czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się nie zamartwiać, ale to trudne, chociaż myśmy się wcale nie starali, były tylko małe wypadki, ale widać nie skuteczne, ale myślałam że bede miała tyle szczęscia że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Witam Was już jako mężatka :) Było cudownie. Stres ogromny przed ślubem ale poszło jak z płatka. Przyjęcie wyszło rewelacyjnie. Goście dopisali. Nie obeszło się też bez kilku małych wpadek :D Noc poślubna też super :P Kasiamotylek, GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To dla Ciebie i Twojej córeczki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewuszki! trzymajcie kciuki! 26 idę się rozpakować :) chociaż termin był na 10 września to lekarz stwierdził że nie ma sensu mnie męczyć bo dzidziuś bardzo duuuuży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REDGHOST trzymam kciuki,oby wszystko poszło dobrze!!!!! Dziewczyny strasznie kiepsko ciągnie ten nasz topik,musimy się bardziej postarać.Ja jestem w trakcie tych dni,tak więc działam a potem będę czekać na efekty.23,08 mam wizytę u ginekologa,może się coś ciekawego dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ale sie ślimaczymy.....to już nie to co kiedyś :( trzeba sie faktycznie postarać... a ja nic..spedziłam nocke w szpitalu i tyle... mały musi sie zdecydować ale ....chyba Go przenoszę ;( losie nie wytrzymam tego !!!!!!!!!juz naprawde chciałabym mieć Go już to czekanie jest STRASZNE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×