Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Czesc Kochane :) Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie ??? Moj Olus za 4 dni konczy 7 miesiecy :) A jutro mija rok jak poczulam pierwsze kopniecie - och, tesknie za brzuszkiem, choc oczywiscie jestem szczesliwa, ze synus jest juz ze mna. Pozdrawiam Was goraco !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby! ja pamietam :) ale sie fajnie składa bo moja Amelka konczy 7 miesiecy za 8 dni :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celttyka,czyzby - Witajcie! ja yez Was pamiętam:-) moj Tomcio ma juz 14miesiecy .ale ten czas leci.....cieszże się ,że u Was wsio oki!! ja tez tęsknie za brzuszkiem,to piękne czasy byly...buzzka! karolcia- kochana bez zabespieczenia to zawsze wyztsko mozliwe,ale skoro juz 2 testy wyszly negatywnie..poza tym na samym poczatku to brzuszek sie nie zmienia,kochana od strachu tez czlowiek robi sie wrazliwy i widzi rozne rzeczy.poczekaj jheszcze kilka dni moze??daj znac kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ fajnie, że się Wam układa. A starych czasów faktycznie bardzo brakuje. :) Ja dziś skończyłam 24 tc. :) Także już bliżej jak dalej. Aaa i też będę miała synka. :) Już całą wyprawkę mam kupioną, pokoik czeka. :) Jeszcze tylko wózek, jakieś tam rzeczy do szpitala itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia1909
hej dziewczyny dostalam@ kilka dni temu szkoda bo tak bardzo chcialabym miec juz dzidziusia:) no ale coz moze nastepnym razem. pozdrawiam swiatecznie i gratuluje wszystkim mamusiom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia1909
hej dziewczyny dostalam@ kilka dni temu szkoda bo tak bardzo chcialabym miec juz dzidziusia:) no ale coz moze nastepnym razem. pozdrawiam swiatecznie i gratuluje wszystkim mamusiom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia1909
hej dziewczyny dostalam@ kilka dni temu szkoda bo tak bardzo chcialabym miec juz dzidziusia:) no ale coz moze nastepnym razem. pozdrawiam swiatecznie i gratuluje wszystkim mamusiom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karojanaaaa123
hej. mam do was jeszcze jedno pytanie. duzo naczytalam sie o objawaCH ciazy - zestresowalam sie ze jestem,bo robilam to pierwszy raz i tak mysle czy mnam sie nadal bac czy juz nie. zrobilam dwa testy negatywne,trzeci z krwi poziom hormonow wyszedl mi 0.100,okres mialam w miare regularnie w sumiem,ale jakos od wczoraj bardzo czesto chce mi sie siusiu,nie wiem moze kiedys czasami mialam taki dzien ze czesciej chodzilam do toalety sie sie znowiu zaczelam denerwowac;/ no i od jakis 2 tyg mam taka slabo zaznaczona kreske od pempka biegnaca. czy powinnam sie dalek martwic czy moze to z jakis innych czynnikow tak jest? kocalam sie z chloipakiem ponad 3 tyg temu,test z krwi zrobilam ok 2.5 tyg po stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karojanaaaaaa123 obawiam się że za dużo sobie wmawiasz. Ciemna kreska tzw zameczek pojawia się około 4 lub 5 miesiąca ciąży a wtedy to brzuszek jest już mocno widoczny i nie da się nie zauważyć ciąży. Jeśli nadal nie masz @ to poczekaj kilka dni i ponownie zrób test bo czasami zaraz po terminie spodziewanej miesiączki test wychodzi negatywnie ale po kilku dniach test powinien wykazać czy jesteś w ciąży. Jeśli nadal będzie negatywny to idź do ginekologa bo trzeba sprawdzać każdą anomalię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajnaaaa123
ale wlasnie ja mialam okres 1 grudnia,a test z krwi robilam 10 grudnia. wiec chyba juz by cos wykazalo? ok 2.5 tyg po stosunku zrobiony test. a wczesniej jeszcze dwa robilam plytkowe. tez mi sie chyba wydaje,ze za duzo stresu i dlatego.ale w sumie nie mam sie chyba juz czym przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandraaaa
Hej dziewczynki u mnie było podobnie ból pierski kończe juz 14 tydzien i cos pieknego.Nie mialam zadnych dolegliości poza tymi i małymi humorkami a teraz to już z górki.Życze wam powodzenia i dwóch kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Baby. A mnie leci już 32 tydzień, także jeszcze chwila i już będę na wylocie. :) A dopiero płakałam, że nie mogę mieć dzieci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa to ty już prawie na wylocie :) Trzymam kciuki za szybkie i bezproblemowe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetko, no już bliżej jak dalej. :) Dziękuję bardzo za trzymanie kciuków. :) Ja już wiem, że będę miała cesarkę. :) Mam nadzieję, że jakoś przeżyję. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetko, ale widzę, że Ty znów w ciąży jesteś. :) Więc gratuluję bardzo. :) I też życzę pomyślnego rozwiązania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo. Ja jeszcze chwilę poczekam na rozwiązanie ale jak znam życie to do sierpnia tak szybko mi czas minie, że się nawet nie obejrzę jak już będę na porodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to prawda. Mnie też to strasznie szybko minęło. Dopiero się cieszyłam, że się udało, a tu już tak poważnie się zrobiło, bo 33 tc skończony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Może wy mi pomożecie :) bo niestety nie mam z kim pogadac o tym bo juz napewno nie z moim mężem:P Bo co chłopy mogą wiedziec o ciąży itp :P Przechodze do rzeczy- Staramy sie z mężem juz od 4 miesięcy o dzidziulke :) okres mam regularnie co 38 dni, jednak teraz spóźnia mi sie juz 26 dni. Byłam u lekarza i powiedział, że nie może potwierdzic bo to może byc styczniowa ciąża i mam przyśc 22.02.2010. Zrobiłam jak dotąd juz 7 Testów i (5/7 wyszły pozytywne) z tym że druga kreseczka słabiutka. mam mdłości przez cały dzień a wieczorem najgorzej,powiększone piersi i czasem bolą czasem nie, boli mnie raz jeden jajnik raz drugi, jestem strasznie nerwowa i zmęczona, a rano mam strasznie ciemny kolor moczu no i od kilku dni mam takie jakby mrowienie w podbrzuszu (takie uczucie jak nieraz powieka skacze :) ) czekam na wizyte ale juz sama nie wiem co mam myslec o tym wszystkim. co wy na to Kobitki ?? :) Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :( jednak to nie ciąża chociaż miałam taką cichutką nadzieje. Lekarz wykluczył zrobiłam badania na TSH i prolaktyne wszystko w normie a miesiączki dalej brak, biore luteine na wywołanie :( i juz sama nie wiem co sie ze mną dzieje :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninoneczkaaaa
Hej, mam do Was wielką prośbę... Potrzebuje Waszej pomocy, zapodajcie swojego pozytywnego głosa na http://jupikshake.pl/contest_galleries/index /page:2/sort:ContestGallery.created/direction:desc , na ninonka Jak narazie nie mam za wiele, a wiem że na Was mogę liczyć. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę was o pomoc, gdyż zupełnie się już pogubiłam, planujemy z mężem dzidziusia, wiec informacja o ciąży była by zadawalająca jednak... objawami moimi były powiększone piersi, oraz sutki, których nie można było dotknąć, senność, zmęczenie i dziwne wewnętrzne odczucie, oraz temperatura od półtora tygodnia utrzymująca się 37-37,1 a od dwóch tygodni straszliwe bóle brzucha, wiem że większość z tych objawów wskazuje na miesiączkę, jednak nigdy nie przechodziłam ich boleśnie, @mialam dostać w poniedziałek, dziś czwartek i pojawiło się krwawienie, a z bóli brzucha wciąż się zwijam, poranna temperatura wciąż 37 Już się zupełnie pogubiłam, testy ciążowe, wykonane poniedziałek i wtorek - negatywne, choć mąż widział kreseczkę (której nie było) do depresji tuż tuż, może macie podobne doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, chciałbym się dowiedzieć czy możliwe jest, żeby pierwsze objawy ciąży pojawiły się już po 2 tyg od ewentualnego zapłodnienia ? Martwię się.. Kochaliśmy się z dziewczyną bez zabezpieczenia, ale oczywiście nie skończyłem w środku i nie wyciągnąłem tuż przed wytryskiem tylko dużo wcześniej. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała dingo
Moje pierwsze objawy: 1. - 8 dnia po zaplodnieniu lekkie krawienie, dosłownie kilka kropelek - myślalam, ze ciotka mi się zaczyna, ale to nie bylo to, bo przez następne 2 dni - nic (ani do tej pory oczywiscie) 2. Potem bole brzucha takie okresowe + jakbym sie lekko przytruła czymś, a to bylo u mnie dziwne bo mnie brzuch boli dopiero wtedy jak zaczyna się krwawienie miesiączkowe (ale tez brałam to za okres) 3. inny objaw taki mój subiektywny bardzo - dziwna suchość w ustach i ogólne takie rozprężenie 4. 11 dnia blada kreseczka na teście i to był termin spodziewanej miesiaczki, ktora sie jednak nie pojawila 5. Teraz jest 8 tydzień.. masakryczne mdlości Pozdrawiam wszystkie wyczekujące Ani się obrocicie jak tu napiszecie swoje spostrzezenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Odgrzebałam nasz topik po tak długim czasie i widzę znajome nicki :) Przesyłam buziaki :* Jak ten czas leci :) Mój Oliwier 4 maja skończył 2 lata i 7 miesięcy :) Od września idzie do przedszkola :O A dopiero co siedział w brzuchu :) Pozdrawiam Was gorąco !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja zagladam na stare smieci - z sentymentem... Olus tydzien temu mial swoja imprezke z okazji roczku, a ja wciaz pamietam jak tu pisalam z niepewnoscia i zastanawialam sie "czyzby..." - stad moj nick :) rzadko, ale jednak tu wracam :) Sciskam Was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cześć Owulko. :) Pamiętasz mnie jeszcze?? Cóż tam słychać u Ciebie?? :) Spowiadaj się czym prędzej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×