Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Majka - cały czas sobie o tobie myslę, jak to u ciebie z tymi pęcherzykami jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki! Madziorka, Limetka, udzielam Wam publicznej nagany! To nie jest na temat! ;-) A tak seryjnie, to siedziałam z Miśkiem cały weekend, a właściwie leżałam, bo nas dopadło jakies choróbsko... A Wy jak? Jak po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Intima - ty łobuzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A dzisiaj też leżałaś??? Bo ja dziś sie od ciebie dobijam i nic!!!!!!!!!!!!! Fajnie ci tak było poleżeć z Misiem, i to ciekawe ze oboje sie rozchorowaliście ;) Czy to tylko taka wymówka?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ewcia -pewnie cała dygoczesz :) Ale nie bój sie nic, wszystko będzie ok i na pewno to czego sie spodziewasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ponownie:) Limetko sama nie wiem jak to jest z tymi moimi babelkam...ide we wtorek prywatnie do lekarza.....trzese tylko dupskiem ze strachu:( bo obawiam sie że cos jest nie tak....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wtorek Majko, czyli już jutro??? Nie martw sie na zapas, może sprzęt był do du...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, teraz to zgłupiałam do reszty... Właśnie przyszedł do mnie do sekretariatu jeden wykładowca i pyta sie czy załatwiłam mu sprawę, o którą prosił mnie na GG, a ja mu na to że przeciez nic nie dostałam i chyba cos mi sie zrypało z tym GG, bo ja też do Was piszę i dupa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Intimo tak jest, bo ja do ciebie tysiąć pytań dzis wysłałam i momo że jesteś dostępna to nic nie odpisałaś :( A juz myslałam że sie obraziłaś czy cóś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - jak poszłam do lekarza, to było ok. 6 tygodnia (pierwsze us) to już było widać zarodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Majka, 6 tydzień wg OM. Kurka a co do wielkości pęcherzyka to nie wiem, móił tylko coś o wielkości zarodka, ok. o,5 cm, jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie w miarę, bo pobolewa mnie głowa. A na zdrówko nie narzekam :) Choć pojawił się katarek a nie wiem gdzie i kiedy go mogłam złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kasiamotylek! poluje na Ciebie od jakiegoś czasu.... :) to Ty chyba pisałaś kiedys o szkole rodzenia na jaczewskiego czy ja mam już sklerozę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×