Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

hejka dziewczyny rzeczywiscie nowy topik tzreba zalozyc?? juz nic z tego nie rozumiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie wyjaśniłam o co chodzi, sorki :) Jakiś czas temu założyłyśmy topik pod tytułem :CIĄŻA - NOWY CYKL - NOWE STARANIA i został usunięty w piątek. Założyłysmy nowy i dlatego tu o tym piszę, bo niektóre dziewczyny do nas wpadały i żeby nas nie szukały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Intima z a odpowiedź. Dziwi mnie ten stan podgorączkowy bo innych objawów nie mam (nawet małego katarku), a zawsze czułam osłabienie juz przy stanie podgorączkowym. Z drugiej strony bardzo bym chciała żeby w końcu udało mi się zajść w ciążę i nie chcę się teraz przeziębić... (nawet nie biorę pod uwagę tego że mógłby to być jakiś objaw tego że zaszłam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dziewczyny weszlam tylko na chwilke bo zaraz szykuje sie do rodzicow :):):) stesknili sie za mna a ja za nimi !!! milego dzionka wam zycze i do wieczorka byc moze :):):) papapasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzka, nie chcę Cie nakręcac, ale jak ja sobie zaszłam to non stop byłam rozpalona (bardziej niż zwykle po owu) choć jeszcze nie wiedziałam, że się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mam problem.. oczywiscie pewnie znowu sie nakrecam ale teraz to juz sama nie wiem, zrobilam test ciazowy i wyszla druga kreska wyrazna ale niestety nieco nizej niz powinna czy to oznacza bledny wynik??? prosze powiedzcie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz nie chce sie znowu nakrecac bo zwariuje jak dostane. tymbardziej ze ta kreska no jak mowie jest nizej wlasciwie to jest na polu gdzie powinna byc ale o wilee nizej na poczatku nawrt jej naie zauwazylam bo byla przykryta pod ta plastikowa czescia nad slowem max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz racje jak jutro nie dostane to zrobie jeszcze jeden dla siwetego spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
witajcie moze powiecie co myslicie o tym: w grudniu przestalam brac tabsy... kolejne dwa cykle były regularne teraz okres mi si epsonia az tydzien !!! wczoraj zrobilam test ( wyszedł negatywnie) nie mam zadnych objawów jedynie pobolewanie w doel brzucha ... co myslicie o tym...? co to mzoe byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc koooko ja sie staram juz 8 cykl wiec Ci powiem tylko tyle ze to moze byc niestety zblizajacy sie okres mnie tety jeszcze nie oklamaly...ale nigdy mi sie nie spoznil tyle czasu. Tylko ze jeak sama mowisz bralas tabletki. mysle ze to moze byc od tego. ja na twoim miejscu jescze bym poczekala, chociaz wiem jakie to trudne gdy sie chche... bo wydaje mi sie ze cchhesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima - nie próbuję się nakręcać :) zbyt wiele razy się nie udało... :) ale nadzieję za każdym razem mam ;) teraz jestem po inseminacji i pękły mi dwa pecherzyki więc nadzieja ciutkę większa ;) we środę rano idę do gin, więc pewnie wszystko się wyjaśni :) jak nie to kolejne skierowanie do kliniki mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie dopiero spoznia jeden dzien a juz wariuje...myslac ze to moze juz. Chociaz przyznam sie ze teraz to nie bardzo by mi to odpowiadalo bo mailam tydzien temu straszne ostre bole brzucha i bylam przeswietlana dlatego sie zastanawiam czy gdybym byla to czy to by nie zaszkodzilo za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
jak bedzie - było by pięknie- oboje chcemy aczkolwiek sie intensywnie nie staramy... dziwna sprawa z tym @ u mnie... zastanawiam sie nad beta ale nie wiem czy jest sens... chyba nie awrto sie nakręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kookoo powiem tak. Testy z tego co wiem nie awsze pokazuja prawde. Jesli masz odwage i czas to ja na twoim miejscu poszlabym zrobic bete. Co ja gadam napewno! poszlabym zrobic. Znajac swoja niecierpliwosc. Wtedy bedziesz juz na 100 % pewna. Zycze Ci z calego serca zeby byl pozytywny wynik:) Jezeli spozni mi sie jescze kilka dni a test wyjdzie mi negatywny to sama pojde :)nie znosze czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
ja Tobie również życzę dzidzi ... :) a tak naprawde to nie wiem czy mam odwagę moze poczekam jeszcze pare dni jak @ nie bedzie to pojdę...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
a ile Ci sie sponia @ ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie spoznia na razie 1 dzien. ale nigdy mi sie nie spoznial bo zawsze mam regularne. A mimo to mam problem z prolaktyna oraz ponoc mam nadczynnosc bo moje tsh jest za niskie progesteron w normie a tego sie najbardziej balam. Ale ja sadze ze moj okrs przyjdzie, ze to wina hormonow niestety:( bo to by bylo zbyt piekne zeby bylo prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dzisiaj ide do endokrynologa zeby mi cos poradzil. mam nadzieje ze z moja choroba da sie zajsc w ciaze... jak nie teraz to moze w przyszlym roku. mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, czy mogę dołączyć do waszej tabelki??? wprawdzie na forum trafiłam parę dni temu, ale ale miło mi byłoby tu pozostać. Staram się od dawna, a jak do tej pory nie bardzo miałam się z kim podzielić swoim problemem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli o mnie chodzi to dolaczaj! jestem pewna ze dziewczyny nie beda mialy nic przeciwko temu im nas wiecj tym lepiej. Nikt nie powinien zostawac sam z problemami. Chociaz ja juz nie aktualizuje tabelki w staraczkach bo czekam az bede mamusia:) nie cche sie zlamywac ze to juz tak dluzgo trwa i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
głowa do góry... może tym razem sie udało..!!! a robilas test...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzka a ile sie juz starasz? bo ja juz 8 cykl. i wydaje mi sie ze to cale wieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie robilam i wyszla druga ciemna kreska ale.. now lasnie zawsze jest ale! ona ta kreska jest nieco ponizej niz powinna i nie wiem co o tym sadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego postanowilam ze jesli dzis nie przyjdzie @ do wieczora i jutro rano obudze sie tez bez niej, to robie kolejny dla siwtego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×