Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość NIE BĘDZIE
RENIK GŁUPI NIE BĘDZIE W CIĄŻY NIGDY - TAKA DURNA KRETYNKA, ZA ORTOGRAFIĘ SIĘ WEŹ GŁĄBIE JEDEN!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na poważnie staram sie od listopada 2004, a leczenie zaczęłam na początku ubiegłego roku... Nie chcę liczyć ile to już cykli minęło ;) duuużo ale nadzieja jeszcze nie umarła i wiem że jest bardzo bużo kobitek, które przeszły duuużo więcej niż ja a nadzieję mają nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
trzymam kciuki zeby jutro nie było @ i zobaczysz ze rano bedziesz mogła nam sie pochwalić :) a u mnie nic okresu jak nie ma tak nie było... mam jeszcze jeden test w domu ale chyba nie ma sesnu go robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kooko! ale wiesz wlasnie przszedl moj maz i jak zobaczyl tes to powiedzial ze to od kleju:( ta druga kreska sie zrobila! wiec chyba nic z tego nie wyjdzie, Ale wiedzisz ktos tak zdesperwowany jak ja dwopatruje sie kresek tam gdzie ich nie ma! hehe to takie zalosne:( ale coz zycze wam kobitki zebyscie szybko zafasolkowaly i ja tez sie postaram to trzymajcie sie ide robic obiadek. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos na pewno ci się uda :) :) :) chociaż te dni przed przyjściem są najgorsze do przeczekania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI anik 81.............24..............4..............04.04......... ...Łódź Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................08,04. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............22.............2.................31 .12-4.01.07....Ustka Karola79.............27............5..................18 .12.......Warszawa KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Antoś...............26..........ok 32...............20.04.........Dolny Śląsk Karina27...........27...........7....................20. 03.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32.........4..............18.04?..... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol Krolcia27..........27..............5..............29.03. .......okolice Trójmiasta Andzka77.........29...........ponad 30.......06.03.........okolice Konina PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ Angie24........24.....12.........maj 04.............1.............Eschweiler tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Paulka123.....20.....16.......11 kwiecień........?..............Kraków Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka.........25................wrzesień............. ...........Chełmno amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław czarnulka17......22.........22-24sierpien ..........1............Gubin Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Majka1976........31.........ok.21 paźdz......................Warszawa Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Wzetka...........31..........listopad................... .........Rzeszów a więc się wpisałam, do staraczek oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ponownie :) u mnie wyglada to tak spoźnia sie ok. 3 dni mam uczucie ze4 mnie strzyka w jajnikach rano na wymioty zbiera a piersi jak bolaly tak bola wiec doradzcie co dalej o testom to ja nie ufam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
titi a robilas juz test...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
to moze badanie beta...z krwi.../ daje niemal 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi czy ja moge isc do lekarza i sobie sama zaezyczyc takie badanie krwi czy musze miec skierowanie od gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi czy ja moge isc do lekarza i sobie sama zaezyczyc takie badanie krwi czy musze miec skierowanie od gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
hmm... niestety ja nie wiem... ja co do testów to mam srednie zaufanie... brak @ a test negatywny sama nie wiem,.... ale beta tro daje niemal 100% pewnosci wiec warto ją zrobić... a ile Ci sie @ spoznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
to moze ciąża :) mnie sie spoznia juz tydzien... ale w polowie grudnia przestalam brać tabletki, kolejne 2 cykle były regularne jak w zegarku, a teraz juz tydzien sie sponia... zrobilam test ale wyszedł negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam cały czas uczucie jak by miala dostac okres tylko go nie dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
mnie dzisiaj pobolewa brzuch... troszke inaczej niz na okres ale podobnie... sama juz nie wiem co myslec... proponuje zrób test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi, nie trzeba skierowania po prostu idziesz np. do szpitala i prosisz o zrobienie testu ciążowego z krwi. kosztuje około 30 zł. wynik po 3 godzinach. 100% pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
chyba wszystkiech wywiało, pewnie obiadki pichcicie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm teraz to zaczynam juz miec pietra ,,, poprostu sie boje ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
a czego sie obawiasz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ta sytuacja jest dla mnie zupełnie nowa wczesniej moje objawy były dla mnioe czyms nowym w głebi serduszka liczyłam sie z tym ze to moze byc dzidzius ale to nie było pewne wiec nie traktowałam tego poważnie teraz stanełam oko w oko z tym problem dochodzi do mnie ta swiadomosc ze moge byc mamusia :P i sie boje heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
dokładnie zrób test żeby potwierdzić i podxiel sie z nami wynikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem tkwi w tym ze ja moze i jestem gotowa na dzdzie ale moj partner ewidentnie nie ,,, i tego sie obawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
może trzeba go jakoś przygotować, a mogę spytać ile macie lat...? najlepiej zrób test to bedziesz pewna, ja bym sie cieszyła powiem Ci że mam 20 lat ale czuję się w pełni dojrzała do dziecka... zreszta moj partner tez( on jest starszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest tak ze ja jestem starsza od swojego pana on jest dojrzaly i dlatego z nim jestem ale wydaje mi sie ze swiadomosc bycia ojciem by go przerosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
a ja myśle ż eby się cieszył :) napewno by się odnalazł w nowej roli, sytuacji :) tak uważam...i powiodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki diziewczynki zbieram sie do domku wpadne do was za 2 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×