Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

poza tym jak Ty masz plamienia , a mi właśnie tez @ zaczyna to nastepne staranka ,że tak powiem - prawie razem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki Limetko - miłego spacerku !!!- bardzo dobrze - spaceruj - niestety kompek dla dzidzusia nie na długo dobry , co ? Potem im brzuszek większy tym gorzej się siedzi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
eech, kobitki:) tylko my wiemy jak to jest....:) strasznie sie ciesze, ze na was trafilam:) czasami jestem juz zdolowana i kompletnienie mam z kim o tym pogadac... meza nie chce zameczac sluzami, tempka itp. a rodzina ciagle pyta sie i niemoze nadziwic na co my wlasciwie czekamy tyle czasu....?! Wiecie, czasami czuje sie jak ogarnia mnie niemoc i taka bezradnosc, ze nie wiem co mam robic...Na szczescie to trwa jakies 2 dni-jak okazuje sie ze ta malpa znowu zaatakowala... Za kazdym razemmysle sobie, ze jest nowa, kolejna szansa i ze moze tym razem...i jestem szczesliwa ze moge znowu probowac:D Wariatka ze mnie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
gapinko - a jak dlugie masz cykle?? moze rzeczywiscie kolejny cykl spedzimy na wzajemnych relacjach, marudzeniach i spostrzezeniach ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amel - i tak trzymaj !!!!! A badanka juz jakieś robiłaś - tarczyca, hormonki itd? Ja mam przeważnie ok 27 dc , ale zdarzają się tez 24 i 35 :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
nio robilam i sa raczej w porzadku. moje cykle to 28-29-30. Musze poszperac, jakie w ogole sa objawy niskiego prog. w organizmie - bo nawet nie wiem...ciekawe, czy beda podobne w moim... A Ty Gapinko? tez badalas swoje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam wszystkie badania , bo ja mam przeważnie ok 7 dni przed 2 plamienia i były podejrzenia ,że mój progesteron za niski , ale wyszedł ok. Tarczyca też - miałam robione TSH i USG tarczycy i też ok , a dzidzusia ani widu ani słychu :))) :))) ważny jest tez poziom prolaktyny - też mi wyszedł ok :))) jednym słowem - zdrowa jak ryba :))) :))) No i oczywiście parę przeglądów podwozia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
wow!!! to o co chodzi??? tylko pozazdroscic Ci Gapinko takiej kondychy:D a mezus/clopak/partner byl badany?? Ja w sumie nie mam zadnych plamien, ani w srodku cyklu ani pod koniec cyklu (te plamienie, o ktorych pisalam to np. o 9 rano widze cos brazowo-czerownego a za 2-3 godziny juz wodospad:D) Wykresy tempki dwufazowe, odpowiedni sluz w miare jest w srodku cyklu.Wydawalo mi sie ze jest oki, ale jak sie okazalo nie do konca...nawet nie podejrzewalam tego progesteronu... Wyczytalam ze niski prog. nie pozwala na zagniezdzenie zarodka wie u mnie chyba by sie to zgadzalo...No coz jak skonczy sie malpa to lece do gina- niech cos zaradzi na ten marny prog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niski progesteron bardzo łatwo sie leczy luteinką lub Duphastonem, ja teraz tez to jem na te plamienia. No i z śluzem ogólnie to mam problem , bo taki płodny pojawia sie w dniach niepłodnych ( niska tempka) a w teoretycznie płodnych brak :))) Coś jednak nie do końca muzi być super , nie? Mężulek jeszcze nie badany - jak nam do lipca nie wyjdzie to pojedziemy na badanko :))) :))) mój lekarz ogólnie w ogóle nie martwi :))) Zobaczymy..... a tak w ogóle przestałam mierzyć tempki , śluz , szyjkę itp idziemy na zywioł i na przyjemności , inaczej ciężko :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
chyba musisz podzialac na odwrot :P tak gdzie jest sluz, czyli u Ciebie teoretycznie w nie-plodniakach, a w teoretyczne plodniaki - poprawic :D A mnie strasznie wciagnelo to mierzenie tempki, naprawde!! traktuje to jako sposob na "wejrzenie" w swoj organizm :) Musze wiedziec, czy cos skacze, czy lezy i kwiczy...:P szyjki nie mierze, bo jestem zielona w tym. A sluz i tak obserwuje chcac , nie chcac - bo nie da sie go nie widziec codzinnie...:P chyba ze bede zamykac oczy w wc, hihihi Tak sobie mysle, ze moze w tym cyklu naprawde wejrze w swoj organizm, bo moze skusze sie na usg...zawsze cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAAAA usg - jest ekstra :)) :)) :)) Przynajmniej widac czy jest jajko , czy nie . najlepiej pójść wtedy , kiedy myśli się ,że są dni płodne . Ginek wtedy mówi jakie jest jajko , czy duże , czy małe , kiedy pęcherzk prawdopodobni peknie itp , No i oczywiście czy już się zrywac do roboty :))) :))) Mój zalecił mi duuuuużo seksu . Powiedział : \"proszę Panią , była tu u mnie pacjentka , która przez dwa lata starała się o dziecko i okazało się ,że uprawiała seks tylko raz na tydzień - tak to sie nie da zajć w ciążę . W dniach plodnych proszę Panią jak najczęściej - najlepiej codziennie \" :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko my wcześniej staraliśmy się w dniach kiedy miałam super śluzik i nic z tego nie wyszło . Teraz zdecydowana zmiana taktyki :))) :))) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
nio chyba sie skusze na usg :) a u Ciebie rozumiem ze znowu wszystko gra i peka w odpowiednim czasie:) i badz tu mądrym :) Ciekawe, kiedy nam sie trafi?? tzn. naszym mezom to polowanie...mogli by upolowac nam te dwie krechy:P i beda mieli najszczesliwesze zony na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ...:))) Dobrze będzie . nie ma wyjścia :))) Trzymam kciuki w takim razie za nasze nowe staranka. jak wyjdzie to maluchy będą wodniczkami :))) :))) I tego sie trzeba trzymac , nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
taaaaaak:) zainaugurujemy Nowy Rok 2008 :D mam nadzieje, ze wykraczemy:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
ja narazie zmykam buziaki dla Ciebie 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane. minelo juz troche czasu od poronienia a ja ndal nie potrafie dojsc do siebie. Kiedy jestem sama oczy rzadko pozostaja suche . I tak jest wlasnie dzis...serce peka... A co u was?? jak tam mamusie?? staraczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galia - całus duży dla Ciebie. Pocieszać Cię nie będę , bo na takie sytuacje nie ma pocieszenia , trzeba je wypłakac :((( Mam nadzieję ,że niedługo będziesz mogła dolaczyć do staraczek :))) i że seruszko napełni Ci się wiosennym optymizmem A kiedy możesz zacząć z medycznego punktu wiedzenia? jeśli moge zapytac oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mamuś nam przybywa , wiec topik ma dobre fluidki :))) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ja przesyłam pozytywne fluidki staraczkowe :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapinko!!! dobrze, że jesteś bo już myśłałam ,że wszystkie pouciekałyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam wypad - pogoda ekstra , mam nadzieję ,że w banku Cie wymęczyli :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, nie mogłam was znaleźć, ale już jesteście, nie wiem czy mnie ktoś tu pamięta, zaglądałam ostatnio w listopadzie, kiedy to nam sie nie udało i straciliśmy naszą kruszynkę. Ale chciałam wam oznajmić, że obecnie moje maleństwo ma 10 tygodni :) jestem bardzo szczęśliwa, chociaż panicznie się boję. Czuję się kiepsko bo strasznie mnie mdłości i wymioty męczą, mało jem, ale jestem dobrej myśli - oby to się skończyło razem z 1 trymestrem. za tydzień mam kolejne USG i mam zamiar zobaczyć mojego malucha w pełnej okazałości. pozdrawiam wszystkie starające się i już mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dziś słoneczko też pięknie świeci. Po wczorajszych lodach jakoś mi chyba lepiej na duszy, choć wieczorkiem pochlipałam sobie w poduchę (sama nie wiem dlaczego - chyba płacz był mi potrzebny). Galia, skarbie słowa pociechy niewiele pomogą. Trzymaj się cieplutko i myśl pozytywnie. Wiem, że to trudne, ale warto wierzyć że się uda :) Ja trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaniołku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja w listopadzie byłam \" tofinką\" tak bardzo się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dbaj o siebie- choćbyś miała leżeć cały czas- dbaj!!! JUPI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×