Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

aaaniołek gratulacje mamuśko :) Będzie dobrze tylko sie nie przemęczaj i nie dopuszczaj \"czarnych myśli\" do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapinka---- wystałam sie jak głupek i o mały włos nie padłam ale ktos raczył zrobić przewiew i odetchnęłam... Kasiamotylek!! cześć Łobuzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie kasie to Łobuzy- wiem po sobie :P:P:P:P DZiewczyny właśnie sobie uświadomiłam,że skoro teraz jest tak ciepło i jest mi tak jak mi jest z tej okazji to jak ja przezyje do sierpnia???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK MY SIĘ PRZEKULAMY PRZEZ TO LATO?????????? sypaś radami - proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny jestem na zwolnieniu, bo mam taką pracę, że nie mogę pracować, ale szef jest ok i problemów nie robił, a zresztą co miał powiedzieć. siedzę w domu i staram się nie przemęczać, chociaż czasem strasznie mi się nudzi, bo męża mojego ciągle nie ma :( acha, chciałam powiedzieć, że mieszkamy już u siebie - mieszkanko gotowe i teraz tylko malucha brakuje :) schudłam na razie 4,5 kilo, ale w sumie miałam trochę za dużo, bo w ostatnim roku przybyło mi 8 kilo więc nie jest chyba tak źle - po prostu jem mało,a częściej i raczej zdrowiej. brzuszek mi sie delikatnie na dole zaokrąglił, a biust mi urósł i to sporo. i powiem wam, ze czułam od pierwszego dnia, że jestem w ciąży. Zwlekałam ze zrobieniem testu, bo bałam sie kolejnego rozczarowania, ale zaraz zrobiłam betę i było wszystko jasne. Musze łykać duphaston do 16 tygodnia, bo mam za niski progesteron. miałam tez zapalenie układu moczowego i musiałam na początku antybiotyk brać, ale mam nadzieję, że maluchowi to nie zaszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata chyba coś zamieszałaś i prawie nic nie zrozumiała z Twojej wypowiedzi :) Jeśli chodzi Ci o to jak przeżyjemy największe upały to ja mam już plan: jadę nad jeziorko i cały dzień siedze w cieniu w stroju kąpielowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokatko - właśnie super brzuszek letni - mozna się mało ubrać :))) Topiki sie naciągają , sukenek ogrom :))) Wyobraźcie sobie 9-ty miesiąc w grudniu - trzeba kupić płaszcz w kształcie namiotu , ciepłe galoty :))) - w tym wypadku mąż będzie walczył o swoje kalesony :))) :))) hihihi Juz sobie wyobrażam :))) ogromne swetry , koszule i jak tu załozyc kozaki ????!!!! a w lecie klapeczki , sukieneczki , az miło bedzie się pooglądac za takimi mamusiami :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaniołek ja od samego początku ciąży jestem na zwolnieniu. Był czas kiedy musiałam leżeć w łóżku dla dobra ciąży, ale na szczęście już sie skończył. Nadal biorę leki na podtrzymanie - dmuchanie na zimne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaniołku- jak się nudzi to na forum :) kasiamotylek- skoro namieszałam to przepraszam- ale zrozumiałaś mnie doskonale !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi, ja też będę z wielkim brzuchem w samym środku wakacji. Ale jak pisałam - jeziorko, cień i strój kąpielowy i jakoś dam rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - no właśnie ja z takiego samego założenia wyszłam, jak tylko na 100% wiedziałam, że jestem w ciąży to od razu dostałam zwolnienie. wszystko dla dobra malucha :) co do upałów, to podobno wszystko jest do zniesienia. ja mam termin na listopad i mam nadzieję, że lato w tym roku potrwa długo i nie załapię się na mrozy. już się nie mogę doczekać jak mi brzuszek urośnie i będę w sukieneczkach chodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapinka!!! to sie uśmiałam!!! ja sobie wymyśliłam lato na balkonie- jak mężuś bedzie pracował- bo ja sama nie mogę wychodzić- przez te utraty przytomności- no więc- balkon, zimna woda i jakiś Dżemik w głośnikach albo jakiś inny bluesik - heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokatka - staram sie ograniczać siedzenie przy kompie - i tak za dużo czasu tu spędzam. zresztą ile można siedzieć. A na spacery sama boję się chodzić, bo mi słabo, no i nie chciałabym na ulicy wymiotować. teraz jak jest ciepło to sobie na balkonie siedzę, w domu staram się coś zrobić, itp. Szkoda, ze nie mam gdzieś blisko jeziora. Ale już Miśka mojego namawiam, ze na długi weekend musimy się gdzieś wybrać - chociaż na jeden dzień, ale oderwać się od miasta, hałasu...odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaniołku też mi sie marzy - choćby jeden dzień- jak piszesz :) dziś robimy sobie grilla na działce u teściów bo mój Męż wraca szybciej i jeszcze będzie słonko ale tak sie jakoś chmurzy.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie u Ciebie na balokonie Gokatko:))) jeszce jakiś przystojny masazysta stóp by się przydał :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam dzidzusia w brzuszku :((( Ciesze się z waszych . u nas juz prawie rok staranek , ale liczymy na tą wiosnę .:))) I jak dobrze pójdzie to właśnie coś ok 8-9 miesiąc będzie zimowy :)) Mysle optymistycznie :))) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na balkon i tak zapraszam :):):):) no i jestem z Tobą !!!! ta wiosna jest wyjatkowa więc wierze , ze na pewno sie uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeeeelo :D Babeczki dzisiejsze towarzystwo jest wręcz suuuupreanckie :D Ja tylko na chwilkę, bo zaraz będzie obiadek9Kasiamotylek nie komentuj :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku - kochana ja cie doskonale pamiętam i jakoś zawsze ubolewałam nad tym, jak znikałas z topiku, bo bardzo cię plubiłam. Ale doskonale cię rozumiałam, bo taka strata to pewnie ból okropny i nie chce się czytac o cudzym szczęściu. Cieszę się ogromnie że znów ci się udało i wierzę, że już na dobre i do samego końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj Celtyko Kochana wiem na pewno, że bedę mieć Syneczka a u Ciebie co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nasza Misia Malinowa też jest :) Jeszcze tylko Intimy brak i będzie paczuszka w komplecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×