Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

ela - ja jestem fizjoterapeutką i pracuję z pacjentami neurologicznymi, czyli takimi po wypadkach, udarach, itp. trzeba ich ciągle dźwigać więc musiałam od razu iść na zwolnienie. Pracuję tez z dziećmi, no ale wiadomo, że z dziećmi też trzeba uważać, nosić je na rękach, itp. więc innego wyjścia nie było. A poza tym ja się bardzo bałam, żeby się sytuacja z listopada nie powtórzyła i nawet jakbym się dobrze czuła to i tak na zwolnienie bym poszła. kasia - schudłam 4,5 kilo, ale brzuszek zaczął mi się lekko zaokrąglać na dole :) czuję już po ubraniach, że są ciasnawe i jak się dobrze przyjrzę to widać brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja tak z samego rańca, bo byłam juz na usg razem z moim Kochaniem :D I widzieliśmy naszego brzdąca. Nie chcieliśmy wiedzieć jaka płeć, więc doktor nie powiedział :P Dzidziuś roziwja się prawidłowo, kręci się jak owsik i waży już 378g :D Od ostatniego usg strasznie urósł :) Mam go oczywiście nagranego na płytkę :) Jestem taka hapy, że prawidłowo się rozwija. Uciekam się trochę przespać, bo pogoda kijowata. Miłego dnia życzę i do następnego zaklikania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata - pytalas, co ja robie przed kompem o 01. w nocy? A wiec juz Ci odpowiadam: pracuje na zmiany, w tym rygodniu mam druga zmiane od 13.30. do 24. a w domu jestem krotko prted 1. Beznadzieja, no ale coz. Potem sie myje, pije soczek, wlaczam kompa i sprawdzam poczte, a dopiero potem ide spac (tj. ok. godz. 1.30). Pozdrowionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 12.30 musze wychodzic do pracy.Beznadzieja, nie chce mi sie, bo w domciu bede dopiero ok. 1. w nocy. Szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czytałam. Naprawdę ci współczuję w takich godzinach pracować, ale tak to już jest w tej naszej Polsce. I tak cały czas pracujesz, dzień w dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, ale ja akurat w Niemczech mieszkam... Takie godziny pracy mam co drugi tydzien.W przyszlym tygodniu zaczynam od 5 i pracuje do 14.30. A powiedz, jak tam dzisiaj samopoczucie u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka, przepraszam Karino, zapomniałam :) A moje samopoczucie? Nie moge narzekać, dobrze się czuję, właściwie z rana jak nowo narodzona, tlko wieczorem juz trochę plecy bolą, ale nie jest jeszcze tak źle :) No i cały brzuch mam okopany przez tego mojego Tuptusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Celtuś :) Cały czas się zastanawiam, jak tu na ciebie ładnie powiedziec przy przywitaniu, bo ty nam zawsze tak słodko \"misie malinowe\", a my do ciebie tak zwyczajnie :) Może cos wymyslę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki!!! Celtyka nie wiem czy mnie jeszcze pamiętasz, ale kopę lat Cię tu nie widziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Po dłuższej przerwie postanowiłam się odezwać ;) Co słychać? Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nam się pogoda popsuła ;( Szkoda, bo już się przyzwyczaiłam do słoneczka i ciepełka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Ja też postanowiłam się odezwać, ale nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scylla
Dziewczyny prosze Was o rade !!! Wy jesteście doświadczone w "tych" sprawach !Odpowiedzcie mi co to znaczy że kolor plamienia świadczy o braku progesteronu ? To wyczytałam w internecie, ja czekam na @ i czuje sie jak nigdy przed nią- mam plamienia !!! Czy jak plamienie świadczy o braku progesteronu to może być ciąża czy nie ? Prosze o odpowiedzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×