Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Intima - do ciebie to ekspresem polecą, nawet boinga zakupię :) Do Madziorki, Celtyki i Gapinki też bo są cztery boćki to akurat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chyba się wybiorę na spacer - muszę zanieść do pracy zwolnienie i w ogóle ich odwiedzić i jakieś małe zakupy zrobić, bo mam fioła na punkcie arbuza, a już mi się skończył :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka - nie bądź zachłanna, ty już masz daj innym sie nacieszyc :) A do ciebie wyślę za rok :P Aaaniołku - wiem że pewnie twoje zniknięcie nie było tylko tym spowodowane, ale mimo wszystko pewnie trzeba było czasu, by sie ogarnąć. Teraz jednak mam nadzieję, ze będziesz z nami do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie śmiała najbardziej, no to co z moim pytankiem z poprzedniej stronicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celtuś - a o co dokładnie chodzi z tymi plemnikami w męskiej wydzielinie???? Mi sie wydawało ze one zawsze tam są!!! Jeśli chodzi o spermę, rzecz po imieniu nazywając :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaniołku - będzie nam bardzo przyjemnie i milusińsko :) A teraz idź na spacerek tylko nie za długi, żebyś sie nie przemęczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko nie chodzi o spermę tylko wydzieline faceci też ją maja tak jak kobiety :0 przed erekciją wydziela sie wydzielina i pytam czy zdarzają się że pływają sobie w niej sztuki plemniczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. No ale tego to ja nie wiem, trzeba by się chyba ginka spytać, chyba ze któraś z naszych kobietek wie :) Dobra dziewczęta ide na obiad. Potem do was wrócę, am nadzieję ze sie nie zrobi pusto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszstkie se poszły misiaki to ja też ide na spacera papaptki mam nadzieje że do później buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czułam ze wszystkie zwieją. To jakby co będę w pobliżu i będę szpekać - kukać czy coś sie tu dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku - to sobie długi zrobilas ten spacerek :) A na arbuza też am chrapkę, bo ostatnio to w ogóle na słodkie mam ogromną ochotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limetko - uczę się chodzić powoli :) a tak na prawdę to poszłam do pracy zanieść zwolnienie - mam niedaleko - normalnie jakieś 10-15 minut drogi, ale w końcu to był spacer więc szłam powoli. Potem z koleżankami pogadałam i tak mi sie zeszło. no i zakupy po drodze :) ale się ciesze z tego arbuza, bo ostatnio tylko na niego mam ochotę - taki zimny, soczysty, słodki....:) trochę się zmęczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaniołku to super, powolny spacerek dobrze zrobi, a tlenu też duża dawka nie zaszkodzi :) Kurczę nie gadaj mi o tym arbuzie bo będę skłonna ci ołowe odgryźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A daleko ode mnie mieszkasz? Ja w woj. wielkopolskim,a ty, jeśli mozna wiedzieć? Już pewnie zjadlas połowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matulko, to faktycznie nawet nie mam co próbować, bo nawet na pestki sie nie zalapię :D Wszystkie tak daleko mieszkacie, normalnie pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienieniestety
...wiecie co ja też marzłam o dziecku i jestem w ciąży i zostałam sama.. Dlatego prosze, zastanówcie się kogo wybieracie na ojca swojej pociechy. Ja byłam z ojcem dziecka 5 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienieniestety - przykro mi z tego powodu, ale raczej, jak piszesz nie jesteś sama, a to maleństwo będziez kochać pewnie nad życie i pamiętaj ono nie jest winne niczemu, choc nie twierdzę ze je obwiniasz. Ono odwzajemni twoją miłość zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik - ja najpierw miałam na 5, ale po USG termin sie przesunął na 13, bo ja miałam owu nie w 14 dniu, jak zazwyczaj bywa tylko w 20 i stąd taka różnica. A kiedy maluch zdecyduje się wyjść na świat to sie okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela200
aaniołek powiedz mi prosze gdzie wpracujesz że musiałas iśc na zwolnienie,jeśli możesz odpowiedzieć,bo ja tez mam prace która n iesie za sobą pewne ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis ja pierwsza krzyczę DZIEŃ DOBRY!!!!!!!!!!!!!! albo spiewam sobie Rynkowskiego: DZISIAJ BEDZIE DOBRY DZIEŃ,DZISIAJ BEDZIE DOBRY DZIEŃ- WYSUŃ NOS SPOD KOŁDRY - DZIEŃ DOBRY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wstawać Robaczki- przywitac się z ciotką :D bo zaraz znowu lecę do miasta :( Karina- KObietko co TY robisz przed kompem o takiej porze??? LImetka, Intima, Celtyka, Kasiamotylek,Aaniołek, KasikKasik- ale sie pięnie spotkałyście- tylko Gapinkę i mnie wcięło :)... wiecie tak sobie myślałam , jakby tu wybrać punkt X gdzie moglybysmy sie wszystkie zlecieć jak na \"Sabat\":D:D:D rozwiało nas ojjjjj rozwiało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×