Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

no ok Sheila- robie miejsce na balkonie żebys wyladowała ;) z Rzeszowa to za chwilkę powinnaś być :D Celtyka a Ty z tej Ustki o której bedziesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh nic mi sie nie chce dziś, musze sobie pluszzz z żelazem kupić, do biblioteki zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak serio- z Ustki nie jest aż tak daleko no dobra zmykam bo nie zrobie i wszystkie obejdziemy sie smakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki :) Przede wszystkim chciałabym Wam podziękować za odrobinę dobrej chęci i zagłosowanie na fotkę mojej siostrzenicy :) Buziaczki dla Was 👄 👄 👄 Tak jak pisałam wczoraj byłam dzisiaj na rozmowie o pracę i....od jutra zaczynam :) Oczywiście mam niewielkie obawy ale bardzo się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik co to za praca??????????????????????????????????????????? napisz a ja później sobie przeczytam ukochaj Gabi od Ciotek Netowych ;) bo my tu ogłosiłyśmy pełną mobilizację :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny :) Gokata, oczywiście uściskam Gabi ale dopiero jak wstanie, bo właśnie usnęła... A jeśli chodzi o pracę, to jest to praca w biurze projektowych, a właściwie firmie zajmującej się konstrukcjami stalowymi, a przede wszystkim halami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziwne rzeczy sie dzieją, ostatnio w horoskopie miałam że mogę zajść w ciąże więć żebym uważała, a dzisiaj śniła mi się teńcza i w senniku oznacza to że teńcza to przepowiednia niezwykłych zdarzeń a także znak że spęłnią się marzenia więc albo faktycznie coś tam se zadomowiło u mnie alebo nic z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik no to super :) jak to milo sie dowiedziec ze istnieja jeszcze firmy ktore zatrudniaja przyszle mamisie :) GRATULUJE!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celtyka - musze Ci powiedziec ze odkad dzidziuś mieszka u mie w brzuszku co noc coś mi się śni. Sny sa bardzo wyraźne i zawsze pamietam co mi się sniło :) Co wczesniej bylo rzadkoscią :) więc mocno trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie ostatnio nic się nie śni...Chociaż jak sobie przypominam okres przed ciążą to też nie miałam za wiele snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheilami też zawsze się coś śniło i do tej pory dzień w dzień sniły mi sie moje dzieci, że mam niemowlaczka czy coś, a teraz od kilku dni nie przyśniło mi się dziecko ani razu, eh nie wiem co mam myśleć nie chce sobie niczego wyobrażać niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie..narazie o tym nie mysl...:) juz niedlugo sie wyjasni ;) Anik - naprawde nie wiem od czego to zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może będzie tak jak w taki mwierszu.. \"Klęczy samotna...upodlona cichutko skamląc drapie ziemię... tak zwana miłość odrzucona , którą ktoś zbudził niepotrzebnie, i nie wie o tym że jest piękna i nie wie jeszcze że ma siłę... nie czuje że tuż obok klęka, ktoś kto od dawna tylko dla niej żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, chciałam sobie zrobić suwaczek ale mój lekarz powiedział, że dopiero przy następnej wizycie założy mi kartę ciążową i wyznaczy termin...więc muszę cierpliwie czekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celtyka - niesamowite....aż mi mowe odebrało :) Anik - mi juz na pierwszej wizygie ginka wyznaczyla termin. Jak była drugi raz też miałam zakładaną kartę ale myślałam ze zwariuje. Kobiety z rejstracji sa tak nieprzyjemne...wydzieraja sie na Ciebie itp....włażą do gabinetu jak gin Cie bada.....chore!! Ale fakt ze chodze do najlepszej gin w rzeszowie jakos mi to rekompensuje :) Te baby są brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheila, coś wiem na temat babek w rejestracjach...niestety nic pozytywnego :( Ja postanowiłam, że w czasie ciąży będę chodzić prywatnie. Wizyta kosztuje mnie 50 zł ale mogę siedzieć u mojego lekarza nawet godzinę i wypytywać o wszystko, a nie tak jak u mnie w szpitalu - 15 minut i następna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - powiem Ci ze z mojej pani doktor jestem bardzo zadowolona :) Jak byłam na pierwszej wizycie i zobaczyła dzidzie na USG to tak sie ucieszyła jakby sama była w ciąży :))) co mnie bardzo zdziwiło bo ona przyjmuje tylko kobitki w ciąży i dla niej to rutyna :) Naprawde jest swietna. Ale jak sobie pomysle o tych paskudnych babsztylach to az mnie siepie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheila, ja chodzę do Pana lekarza :D On prowadził ciążę mojej siostry i Ona była bardzo zadowolona. Co prawda nie mógł odbierać porodu, bo akurat chwilowo nie pracował w żadnym szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki kochane :) Byłam dziś u ginka. Zapisał mi nowa dawke tabletek, bo cos ostatnio za często robi mi sie twardy brzuszek, czyli mam skurcze macicy, a to nie dobrze, bo może grozic przedwczesnym porodem. Więc teraz będe łykać wszystko tak jak trzeba, bo na poród jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Limetka...to trzeba sie pilnowac....łykać co się da, być grzeczną a wszystko będzie dobrze :) ;) Ja jak narazie łykam Centrum Materna. 30 tabl - 30 zł....super....no ale cóż ...jak mus to mus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×