Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Hej Limetka!!!!!!!!!!! Kopę lat :D Gratuluję MaGazynieRa ;) Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Limetko Kochana! a szoste pytanie...bo juz tak mysle o tym wszystkim,tak bardzo sie mecze.moze to ze mna cos nie tak?ale ktora kobieta nie chce yc mama?stracilam jedna dzidzie,czkema juz prawei 3 lata na nastepna,a moj kochany nagle stwierdza ze moze jednak za jakies 3 kolejne lata sie postaramy.przeciez to rozpacz!nie umiem sie z tym pogodzic.tak jakos ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Limetko Kochana! a szoste pytanie...bo juz tak mysle o tym wszystkim,tak bardzo sie mecze.moze to ze mna cos nie tak?ale ktora kobieta nie chce yc mama?stracilam jedna dzidzie,czkema juz prawei 3 lata na nastepna,a moj kochany nagle stwierdza ze moze jednak za jakies 3 kolejne lata sie postaramy.przeciez to rozpacz!nie umiem sie z tym pogodzic.tak jakos ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjaaaaaaaaa
Cześć dziewczyny. jestem w ciąży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) jaaaaaaaaaaa - serdecznie gratuluję :) trzymaj sie ciepluttko :) jakajaaana - nie przejmuj sie tak tym bardzo, nadejdzie taka chwila ze zmieni zdanie twoj facet i nawet nie bedziesz sie tego spodziewała :) zyczę Ci powodzenia i oby szybko mu przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Owulko,Slonko! taka mialam nadzieje,ale ostatnio jest tak negatywanie nastawiony!! wczesniej bylo inaczej,mowil ze juz niedlugoo sie postaramy,a teraz?u niego to dziala w odwrotna strone:( nie wiem czy sobie poradze.tymbardziej ze otacza mnie tyle przyszlych mam i siwrzo narodzonych Maluszkow.ciezko tak kiedy jest sie z tym samemu,kiedy tylko jedna osoba chce... Sciskam Ciew mocno!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaajaana - powiem Ci tylko tyle, ze karta w życiu sie kiedys odwróci, nieraz sie przekonałam o tym i naprawde w to wierzę :) Będzie dobrze zobaczysz!!! Czasem wystarczy jeden impuls i potrafi to zmienić człowieka o 180 stopni. Zyczę zeby facet\" odwrócił \"sie o 180 stopni w tej kwestii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulko,dziekuje Ci za plutkie slowa:)) Przez jakis czas jeszcze napewno bedzi mi smuuuutno,al moze masz racje,moze to sie wkoncu zmieni:) Napewno dam wtedy znac!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wokól mnie ez pełno mamusiek sie kręci i ciężarnych, bardzo źle to znosze :( jest mi przykro wszystkie moje kolezanki są mamusiami albo w ciązy a nie planowały tego a ja planuje od roku i nie mam :( tym bardziej ze kazda z nich mi bardzo dokucza, są przemądrzałe, chamskie, takie pewne siebie, szczegolnie jedna ktora ma rodzic na dniach uwaza ze pozjadala wszystkie rozumy a ma 21 lat , nie miala miec dziecka ale jednak sie zdecydowała bo tak !!! I teraz jest wielka paniusią ...... jestem zła i jest mi smutno bo moglaby mi chociaz nie dokuczac, a jest do tego stopnia franca razem z mezem swoim ze potrafia powiedziec \"a wy co nie umiecie sobie bachora strzelic??? Pewnie Twoj mąż jest taki lewy\" naprawde jest przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulko bardzo mi przykro! rozumiem jak jest Ci ciezko.my kobiety mamy przekichane.budzi sie w nas instynt macierzynski i juz nic zrobic nie mozna,i juz meczymy sie az nie zobaczymy 2 kreseczek na tescie. Bede trzymala za Ciebie kciuki!!!wierze ze Ci sie uda!ze dasz rade!bardziej wierze w Ciebie niz we nie!wiec obie myslmy o sobie a bedzie razniej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana :-) elo elo :-) ja ciągle mam nadzieję, że Twojemu kiedyś się odwidzi na Twoją korzyść :-) owulka, wiem jak to jest bo ja też mam taką jedną, która ma już dziecko i była wielce zdziwiona że ja jeszcze nie zaszłam, ale raz mi tak dogadała że nie pozostałam jej dłużna. Powiedziałam jej że jest tyle par które czekają latami i żeby sie zastanowiła co mówi i jeszcze wiele innych rzeczy (nie byłam delikatna;-) ). Oczywiście zaraz mnie zaczęła przepraszać... Ale uraz czuję do tej pory. A Ty musisz przebywać w jej towarzystwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Kochane widze ze duzo sie dzialo jak mnie nie bylo Anett przykro mi ze stracilas dziecko niewiem jak to jest bo nigdy tego nie doswiadczylam ale wiem ze kiedys znow uslyszysz od pani gin dobra wiadomosc badz dobrej mysli kochana nie poddawaj sie , tak jak ja tez walcze o dziecko teraz 4 lipca mam zaczac brac luteine podobno to jest ochydne ale jakos wytrzymam ma mi pomoc w regularnym cyklu i w owulacji niektore dziewczyny podobno zachodzily dzieki luteinie ale ja nie wiem czy mam w to wierzyc choc powinnam staram sie jak moge gin powiedziala mi ze mam zamało sluzówki czyli sluzu plodnego i nieumiala mi powiedziec czy mialam owulacje czy tez nie, naszczescie mam zdrowe jajniki i macice a to jest najwazniejsze i mowila ze pomoze dlatego zapisała luteinke. Pozdrawiam was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana - ja tez wierzę ze Tobie sie uda bardziej w to wierzę niz w sama siebie :) Cieszę sie ze nie jestem sama, ze mam Was !!! Intima kurde tak to juz jest są ludzie i ludziska ja juz sie przyzwyczaiłam do tego i mam jedna wymówkę ze jak skoncze szkołe to moze pomysle o dziecku a tu szkoly tylko rok został :( widuje sie z nią odkad zaszla w ciaze bardzo rzadko ale ona mieszka niedaleko mnie wiec kontakt nieunikniony a pozatym mamy wspolnych znajomych :( jak nie ma tematu o dzieciach to jest spoko ale jak tylko sie zacznie to szkoda gadac.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Intimko!!!no ja tez mam taka nadzieje,ale cos mu to kiepsko idzie a ja laba jestem. Owulko,no mamy siebie.i mozemy sie tu wygadac,cxzasem az sie boje ze dostane po nocie a to moje uzalanie ale iegdy tak nie jest bo w koncu po to tu jestesmy zeby rozumiec.jestescie w tej sprawie moim jedynym oparciem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malionella moze źle zrobiłas ten test, powinnas rano, a ile spoznia Ci sie okres ??? Nie załamuj sie moze jest za wczesnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Limetko , gratuluję MGRa!!! Nareszcie masz wolne od szkoły :) Anett, bardzo mi przykro... Trzymaj się Kochana! Przepraszam, że ostatnio tak rzadko do Was zaglądam, ale chwilowo mam mnóstwo roboty. Dzisiaj miałam bardzo stresująy dzień i dlatego zaraz idę do łózeczka. Zyczę Wam słodkich nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo szybko chodzicie spac kobitki. w ogole cos od jakiegos czasu forum wolniej idzie do przodu,ale coz,,,taie zycie:) dobrze ze w ogole jestescie!ja sie zaraz za prysznic zabieram i do lozeczka.troszke angielskiej tv do snu i tyle heh. z lubym rozmawiac mi sie nie chce,w ogole jakos tak ostatnio... Dobranoc Kochane!!moze do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, już jestem, już tak na mnie nie krzyczcie :D Właśnie mi się kończy okres i to tyle informacji na ten temat. :) Owulko, ja mając taką znajomą szybko bym ją ukróciła. Nie byłabym ani uprzejmna, ani miła, ani nie przebierałabym w słowach. Jest dorosła i powinna wiedzieć, że może mówić, a co nie. Jak widzę takich ludzi to mi ziemniaki czwórkami z piwnicy wychodzą. Jak mnie jacyś znajomi męczą pytaniami o Dziecko to zawsze mówię, że ja jestem dziewica palestyńska i wszelkie seksy po ślubie, więc Dziecka na razie nie ma skąd być :D :P Skutkuje...I mam świety spokój. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki! no tak , najpierw siedzicie pół nocy na forum a potem rano cięzko tu kogoś znalezć. Ja głupia myślałam że siedzicie w pracy a Wy poprostu ODSYPIACIE nocne pogaduchy! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Anet przykro mi bardzo z powodu twojej straty. Kasik gratuluję trafnego przeczucia. A co ci wychodziło według tabelki tej z internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Redghost, witaj Wzetka. Ja jestem na nogach od 9:15.Co prawda pospalabym jeszcze troszeczke, ale mam jeszcze cos w domku do zrobienia, no a potem znowu do pracki. A poza tym o 10.20. leci w telewizji moj ulubiony serial... A poza tym u mnie po staremu. Dzisiaj moj 16 dc, ale jakos tam dziwnie u mnie \"na dole\", bo czuje sie jakbym miala dostac okres.Owu to chyba raczej nie jest, bo ten sluz rozciagliwy mialam 13 dc.A zreszta za miesiac ide do gina, to zobacze co i jak tam w srodku \"slychac\". A ty Owulka, wskakuj na formu, a nie ukrywaj sie...wiem, ze masz kompa wlaczonego...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, gratuluje nowej zaciazonej, wszystkiego naj, naj, naj, mi temp spadla:( czyli ze nici. w d.... z tym wszystkim. coz, nadzieje na prawde mialam, w dodaku brzuch mnie boli, glowa mnie bolec zaczela od wczoraj, i jeszcze do pozna w szkole po pracy musialam siedziec:( za tydzien egzamin,,, jakos dam rade. dzis jeszce ojcowie sie zwalaja plus 2 albo 3 kolegow, co przywozili wszystkie rzeczy. dom pelen ludzi, ale tylko na 1 noc, na szczescie, bo nie wiem jakbysmy sie pomiescili wszyscy na dluzej:) za tydzien do polski, i pisanie pracy mgr przez tydzin, musze poprawic dwa rozdzialy i dopisac dwa, a skonczyc to musze jak najszybciej, bo do 15wrzesnia, mam oddac gotowa prace. klempa, ciesze sie ze ty chociaz optymistycznie do tego wszystkiego podchodzisz i dzieki temu podnosisz mnei na duchu;) juz nie moge doczekac sie weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
ja juz świruję, niewiem co sie dzieje. Podczytuję Was i cieszę siez każdego "zajścia", majac nadzieję, że ja tez będę mogła kiedyś powiedzieć, że sie udało. A przecież tez poroniłm... i mam już 28 lat... Ja nie wiem co ze mną się dzieje. Ostatni okres skończył mi się 9 czerwca, przytulanie było 11 i 12. Tydzień później pojawił sie ból i obrzmienie piersi i bolą do dziś. @ ma sie pojawić za około dwa tygodnie wiec testu nie robię. Kiedy pojawił sie ból piersi, przez 1 dzień bolał mnie też brzuch. W ogóle jestem słaba, męczę się i czasami mam jakieś takie zachwiania równowagi. No i schudłam, 3 kg w ciągu ostatniego miesiaca. Boli mnie kręgosłup...Moze to stres... Dodam jeszcze, że jakiś miesiac temu, w środku cyklu pojawiło mi sie skąpe krwawienie, 1-dniowe. Biust mnie bolał zawsze jakieś 4 dni przez @, ale nie trzy tygodnie. Niewiem co mam myśleć... Trzymam kciuki za Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie Arvena tez witam. Nie martw sie, nie ten cykl to nastepny. Kiedys w koncu sie nam uda!!! Kurka, dzisiaj nie ma mijego filmu, bo jakas konferencje transmituja. Beznadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uszy do góry bo tylko dobre myśli mogą pomóc przetrwać każdą @. Znam to z własnego doświadczenia. Nadzieja, wiara i wola życia to najpotężniejsza siła jaka drzemie w każdej z nas. Doth_s nie bardzo wiem co ci poradzić chyba tylko cierpliwość i czekanie na termin @ żeby móc sprawdzić. Mnie też piersi bolały przeważnie na tydzień przed a w cyklu w którym się udało bolały mnie praktycznie od owu i to tak że nie mogłam się dotknąć. Nawet biustonosz sprawiał mi ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth_s wiesz to prawie tak samo, bo tez w zeszlym cyklu mialam krwawienie jedno dniowe, nie wiem czemu!!!!! tak polecialo troche itp. a @ mialam 7 trwal 5 dni i przytulanie bylo caly miesiac wlasciewie codziennie!!! ale niestety oprocz tego ze mnie troche brzuch boli od kilku dni w dole, to nic innego sie nie dzieje, bol glowy, cycki mnie nie bola, tylko jakas nerwowa jestem, ale mierze sobie temp i spadla dzis mi do 36.5 wiec stracilam nadzieje, ale u ciebie to lepiej sie zapowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Wzetka... no właśnie. Nie mogę na brzuchu spać nawet. Tylko jeden błąd robię - nie mierzę temperatury. arvena4 - nawet nie wiesz ile razy sie tak nakręcałam... Tylko teraz te cycki mnie przerazaja, bo nigdy tak nie było... moze to jakaś choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×