Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Malionella-kiedys sie uda nie dziś to za miesiąc ale jak obydwoje jestescie \"bardzo płodni\" jak ja to mówie to się uda.My znowu mamy takie \"przyciąganie\"że musimy bardzo uważać zeby nie załapać nawet na antykoncepcji aż wreszcie nam sie noga powinęła i ...kinder niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z tym jak organizm jest nie przygotowany na ciążę? ani witamin, minerałów i takie tam tylko szybkie jedzenie w stresie - gdy kobieta zajdzie w ciąże w takim lichym okresie nie zaszkodzi to dziecku w jego prawidłowym rozwoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY! wrednym pomaranczowka mowimy-DOSC! stesknila sie za Wami kochane!! u mnie niestety bez wiekrzych zmianmszczegolnie w kwestii tej najwazniejszej. wydaje mi sie ze to depresja-powaznie!!!! meliska mi nie pomaga... ahhhhhhhh...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anet123, nie ma slow, zebym mogla wyrazic jak bardzo ci wspolczuje...Jestesmy z toba, nie poddawaj sie...walcz dalej...razem nam sie uda!!! Zobaczysz, jeszcze wszystko bedzie dobrze...potrzeba tylko czasu... Jaakajaana, witaj, co robisz jeszcze o tej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya dziewczynki tak se mysle co tu zrobic zeby isc na chorfobowe ..... zeb y sed odppoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej titi, po prostu powiedz lekarzowi.:) ja dzis sie czuje jakbym miala okresu dostac:( w sumie nie za dobrze brzuch mnie boli:( tez bym sobie wolnw wziela najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zwolnienie juz mam 100% płatne ? i czy za pierwszy dzien tez płatne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki...ale beznadziejna pogoda. Leje i leje bez konca, az sie nie chce z domku wychodzic, a ja jeszcze dzissiaj do pracy na popoludnie musze isc!!! i to do 24:00!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wszystkim w to ...słoneczno-deszczowe południe:) do titi zwolnienie lekarskie cięzarnej jest od pierwszego dnia płatne 100%. ja z moimi pracownicami umawiam się że idą na zwolnienie do końca ciązy. tak jest najprościej. one wypoczywają a ja zatrudniam pracownika na zastępstwo na czas określony i wszyscy są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karinka, redghost, arvena i pozostałe :-) widze ze u was po staremu, to chyba dobrze anet, nie znam cie jeszcze ale rowniez jest mi bardzo smutno z powodu tego co cie spotkało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez jedną ciąże straciłam,wtedy własnie wiele z was było ze mną i wspierało.Dziękuje za to. A teraz jest juz Marcelek z nami bo się nie poddałam ani ja ani mój mąż a tez to przezył Mój lekarz powiedział tak poronienie ma wade i zaletę. Wada niestety tracimy dziecko,ale widocznie ciąża była zbyt słaba zeby się utrzymac. A zaleta to to ze wiemy ze jestesmy płodni i mozemy miec dzieci. Dlatego musimy próbowac dalej. Wiem ze byc moze brzmi to głupio >wady i zalety> ale nie wiem jak to inaczej sformułowac. Takze moje panie nóżki na za piętnascie trzecia i do roboty,a póżniej pupsko do góry i czekac az \"smigacze\" dojadą do celu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej miętaaa :) niestety jestem \"z doskoku\" bo mam trochę papierkowo -komputerowej robótki :) jednak posiadanie włsnego interesu ma tez swoje wady...:( siedzisz w domu ajesteś w pracy...eeeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ktore przesylaly sobie fotki, przeslijcie mi tez prosze. moja fotke mozna zawsze zobaczyc bo jest w stopce:) brzuch mnie boli, trace nadzieje ze sie udalo, chociaz dopiero 21dc z 27dc. czasem ma taki klujacy strasznei bol, przez chwilke, albo jak nabieram powietrza:( wczoraj jakos tak niezwykle cisnienie mi sie podnioslo, znaczy strasznie sie wqrzylam, na cos, i pomyslalam sobie ze lepiej jakbym nie byla w ciazy, moze zmienilabym prace, bo mam swoje dosyc!!!i wogole na wszystko i wszystkich bylam zla!!!!! co sie dzieje z klempa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, arvena, może uda mi się kolejny raz Ciebie zdołować lub podnieść na duchu - zalezy jak to odbierzesz. Przeczytaj sobie wypowiedzi osoby żona mundurowego w podanym niżej linq z godz. 21:33 i 23:17 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3501920 Wiem, że każdy ma swoje problemy i dla niego są one najwazniejsze i największe, ale czasem trzeba docenić to co się ma... Na mnie przynajmniej cudze nieszczęścia wywołują wrażenie i przez to że nie mam w życiu różowo staram się cieszyć każdym małym szczęściem... I zapewniam Cię, jest wtedy o wiele łatwiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karina :-) A siedzę sobie w pracy i zasypiam ;-) Jestem ciężko chora... na lenia... choroba jest bardzo zaawansowana... idę właśnie łyknąć świeżego powietrza bo mnie ślepia bolą od tych jarzeniówek ;-) a Ty jak się masz? Pewnie bedziesz się zaraz do roboty zbierać :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie czytam takich rzeczy duzo, i tez stracilam ciaze, co prawda wczesnie. ale jakos to moze mnie bardziej zmotywowalo do dzialan, wszystko sie moze zdaarzyc, nawet najbardzie zdrowym osobom. moja mama np nigdy nue miala problemow ciazowych a ma 4 dzieci, moja siostra starsza stracila ciaze w 3 miesiacu. nie wiem czemu, nikt nie chcial powiedziec, glupie to troche bo jesli wiedza to mozna sie dowiedziec na co uwazac. i ja tez sie z tym licze ze moze zajde w ciaze i moze znowu sie zawiode strasznie. ale teraz wlasnie ze wzgledu na wszystkie sresy nie chciala chybabym byc, musze jechac samochodem 18 godzin, ja jako kierowca, a maz drugim, malo snu, stres zmeczenie. tylko tak o to mi chodzi. ale znowu jesli plod bedzie zdrowy i silny, to nie takie stresy wytrzyma.:) ja na prawde podziwiam wszystkie dziewczyny, ktore probuja po stracie nie tracac nadzieji. trzeba byc na prawde silny. nie przestraszylas mnie tym linkiem, bo pewnie gdyby mi sie cos takiego przytrafilo probowalabym, i czekala na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima, ja chyba mam podobna chorobe jak i ty - lenistwo. Ale niestety musze sie zaraz zbierac, bo zaczynam o 14.30, a wyjezdzam o 13.30. A tak mi sie nie chce. A poza tym to staranka byly, dzis moj 15 dc, a moj mezus przyjedzie dopiero w sobote z pracy, wiec tez ciezko nam wycelowac. A swoja droga, ciekawe co z ta Klempa sie dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Macie jakieś ciekawostki??? U mnie dziś troche nudy, pogoda koszmarna, zimno, bo tylko 15 stopni, z domu sie nie chce wychodzić. Nie mam co ze soba począć - przynajmniej narazie bo za chwilke znów przyjeżdża specjalista od płytek :) \"Uwielbiam\" remonty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!! pytanie pierwsze: DLACZEGO MEZCZYZNI NIE CHCA MIEC DZIECI? pytanie drugie: DLACZEGO MEZCZYZNI NIE CHCA MIEC DZIECI? pytanie trzecie: DLACZEGO MEZCZYZNI NIE CHCA MIEC DZIECI? pytanie czwarte: DLACZEGO MEZCZYZNI ZAWSZE MOWIA ZE DOBRY CZAS JEST NP ZA 2 LATA,ALBO ZA 3,5,SKAD ONI TO WIEDZA???? pytanie piate: DLACZEGO MEZCZYZNI TACY SA? pytanie szoste: DLACZEGO JA TAKA JESTEM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajakaja - bo faceci właśnie tacy są, wydaje im się że wszystko wiedzą najlepiej, a właściwie jest zupełnie odwrotnie, bo wydaje im się że są twardzielami, a jest zupełnie odwrotnie. A szóstego pytania nie rozumiem - jesteś taka jaka jesteś - cudowną, mądrą i na pewno śliczną istotką, która ma zawsze rację tylko ciągle ma jakieś wątpliwości (jak każda kobietka) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×