Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość Lizette
szkoda ze nikt nie moze mi odp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana ja miłam zawroty głowy i to pierwsze dało mi do myślenia, a piersi np. wcale mnie nie bolały. Więc wiesz... :) Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, a np. drętwiały mi ręce chwile przed tym jak robiło mi się słabo i miałam wrażenie że zaraz się przewróce. Dziewczyny od jakiejs godziny mam bóle brzucha, ten ból tak promienuje aż na dół, tak jakby w pochwie. Jak siedze to nic, ale jak wstane to zaczyna :( Co to może być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azzzzzzaaz
tak jestem staraczka... widze, ze i tak odpowiadacie innym ze trzeba czekac do terminu @... powtarzam, ze nie irytuje mnie zadawanie pytan, staram sie wytlumaczyc bezzasadnosc takiego wypytywania.... i tak kazda z nas jest inna- wiec wasze rady moga byc 50% na 50 % ktos pisze o dretwieniu palcow - nie latwiej zapytac lekarza?? poza tym dretwienie NIE MUSI od razu oznaczac ciazy ... poza tym zawsze mozna zrobic beta hcg - pewnosc 100% i po co sie tak zadreczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLARRA1883
cześć dziewczyny!Może macie większe doświadczenie w tej kwesti więc prosze o porade. A mianowicie planuje( z mężem)maluszka no i zglupiałam!Okres powinnam dostać wczoraj ale się nie pojawil i brak objawów go poprzedzających.Temperatura wacha się pomiędzy 37-37,5 C!No i niby nic dziwnego ale ?Dziś troche plamie(dalej bez objawów okresu) :( Moje pytanie:czy to moze być początek ciąży(na test jeszcze poczekam do 1-3.12) czy może raczej pojawi się okres? Dzięki za podpowiedzi na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja jutro ide do lekarza iu tak sie jakos potwornie boje. Boje sie ciązy choc chcielismy miec dziecko to ja się boje. Nie wiem, który to już dzien cyklu przestałam liczyć 40 d.c. Moje piersi są jak wielkie twarde bryły wegla. Bola.Bóle nie ustały. Rozrywa mi macice teraz w dwie strony. Chce mi sie do kibla o i juz przestalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simona- jestem w 5 miesiacu(20 tydzien) ale pamietam wszystko, bo to moja dlugo wyczekiwana i upragniona ciaza:) Aga_w- wiesz ze ja mam tez takie bole...:( tzn od wczoraj boje sie troche , zastanawia mnie czy to nie aby od rosnacego brzucha bo jak wiemy najbardziej zaczyna sie on poszerzac wlasnie wtym czasie. czuje straszne napiecie brzucha jakby milo mnie rozerwac na strzepy... mam nadzieje ze to nic zlego. Wizyte mam dopiero za dwa tygodnie. Aga wiem tylko tyle ze jesli takim bolom nie towazryszy zadne plamienie to nie ma sie czym martwic. jezcze poszperam w necie, moze cos znajde. A jk znajde to dam znac. Klarra- ja na Twoim miejscu juz robilabym test. Ale ja to zupelnie inna historia, nie wytrzymalabym tak dlugo w niepewnosci:) jestem strasznie niecierpliwa. Chociaz objawy ktore opisujesz sa dwuznaczne. Moga swiadczyc zarowno o okresie jak i o ciazy. Temperatra spada przewaznie w dzien miesiaczki a plamienia zazwyczaj pojawiaja sie tuz przed jej wystapieniem. Ale rownie dobrze moga to byc rowniez oznaki ciazy. I tego oczywiscie Ci zycze:) Monte verde- Nic sie nie boj. Ciaza to piekny stan, no moze z wyjatkiem tych pierwszych miesiecy(nudnosci) ale potem jak zacznie sie odzywac mala kruszyna w Tobie to zobaczysz jaka bedziesz szczesliwa, poplaczesz sie ze szczescia. Zawsze sa jakies obawy to normalne, ale kiedys w koncu musialo to nastapic prawda:) Bedziesz miala to szybciej z glowy:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_w- wyczytalam troszke na temat tego bolu brzucha i napieca. Ginekolog na forum napisal ze takie dolegliwosci leczyc magnezem, nospa i odpoczywac, jak sie nasila te bole to wtedy udac sie do lekarza. Ja w kazdym razie ni zamierzam nic brac na wlasna reke. Poczekam do 10 grudnia i wtedy zobacze co powie lekarz. mam tylko nadzieje ze to nic zlego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w ciązy. A teraz jest czas,ze nic nie mamy. JAk mielismy to nie bylo. Teraz nawet nie mamy gdzie mieszkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monte verde -Chcialam Ci pogratulowac, ale widze ze to chyba nie byloby na miejscu bo Ty sie wcale nie cieszys z tego... co masz na mysli mowiac ze nic nie macie? Gdzie teraz mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte a ja mimo wszytsko gratuluje!nie znam Twojej sytuacji materialnej itd ale uwierz,to przyniesie Ci wielkie szczescie.kiedy zaszlam w ciaze b3 lata temu bylam w tak beznadziejnej sytuacji,bez pracy,mieszkania,swierzo zacete studia ktore musialam zostawic,i co...?porpnilam i cierpie tak z tym wpsomnieniem podan 3 lata.i wiem ze dalibysy sobie rade tak czy siak!!3mam kciuki zeb chmurki uciekly!3mj sie kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte verde-jakajana ma racje. Wszystko bedzie dobrze. to co sie stalo jest najlepszym co moglo Cie spotkac. Wspomnisz jeszcze moje slowa. Ciesz sie tym, bo naprawde jest wiele dziewczyn ktore oddalyby wszysko zeby byc na Twoim miejscu. Nie wiem co sie stalo, ze sie nie cieszysz ale przeciez sa ludzie ktorzy na pewno wam pomoga. Macie przeciez rodzine czy przyjaciol. A jak sie juz odbijecie to bedzie tylko lepiej. Zycze duzo radosci z dzidziusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodze moje dzieciatko. Oby wszystko tylko bylo dobrze. Mam na dwoch paznokciach u stóp grzybice, czy to moze zaszkodzic dziecku. Czytalam troche w necie, ale kobiety tez wypowiadaly sie,ze mialy w ciazy i dopiero po porodzie zaczely sie leczyc. Jest zle ale przetrwamy wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam silne bóle podbrzusza. Mowilam lekarce,ze mam skurcze ale ona sie usmiechnela tylko. Chyba to ma tak byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte-Verde- ciesze sie ze w koncu pozytywnie myslisz. No , tak trzymaj! Co do grzybicy to zapytaj lekarza, ja jak mialam brodawke na malym palcu to mowila ze moge isc do dermatologa na wymrazanie ale jakichkolwiek masci zabronila mi smarowac. Zwlekalam z tym i jakos sama zeszla:) A bole brzucha sa zastanawiajace. Napewno mowilas jej ze masz silne bole? Mi sie nie zdazylo jeszcze takich miec. Ale w koncu to lekarz, pewnie wie lepiej. Ale z drugiej strony powinna Cie uspokoic jak widzi ze cos sie dzieje a nie sie usmiechac.Moglas rownie dobrze nie zrozumiec o co jej chodzi. Co za glupia baba... Pozdrawiam, dbaj teraz o siebie i dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte ale juz tabletek nie ruszaj!!! moze przejdz sie jezcze dla pewnosci do innego lekazra z tymi bolami. nie chce nic zlego mowic tylko po prostu mysle ze tak silne bole nie powinny wystepowac.caluski!! Ciesze sie ze juz Ci lepiej na serduszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos bardzo Ci dziekuje za rady. Uspokoiłaś mnie. Czuję sie już lepiej, ale cały czas leże bo mnie strasznie kręgosłup boli :( ale cóż... dam rade. Kochana jesteś, dziękuję. Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo!! posyłam WAm wszystkim dziś troche słońca bo tak paskudnie za oknem :( przynajmniej u mnie ;) pozdrawiam i ściskam wszystkie razem i każdą z osobna !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciążę mam jeszcze niepotwierdzoną, w czwartek chyba pójde go Pani gin. Bylam dzis tylko u dermatologa z grzybica i powiedziala,ze na pewno nie zaszkodzi dziecku, ani to,ze smarowalam palce, ani,ze wzielam 3 tabletki. Mowila,zebym sobie głowy nie zaprzątała takimi myślami. Dziewczyny w którym jestem tygodniu? ostatnią @ mialam 20.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte Verde- wg moich obliczen to jestes w 8,5 tygodniu ciazy. Bo liczy sie to od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki. Jak to masz ciaze niepotwierdzona, przeciez bylas u ginekologa,sama mowlas ze zbyla Cie odnosnie boli brzucha... a juz w takim tygodniu ciazy jest widac przeciez na USG.A moze cos przeoczylam...? Aga_w- jak tam samopoczucie? Mi na razie nic niejest jesli chodzi o brzuch. Napiecia juz nie powrocily i strasznie mnie to cieszy. Moze bylo to chwilowe tylko-a moze to wzdecie?:) Nie wiem. W kazdym razie nie omieszkam wspomniec o tym gin. Mecza mnie tylko czasami bole glowy. Mam chwilami wrazenie jakby glowa miala mi eksplodowac. Ale jak z Toba? Mam nadzieje ze juz lepiej sie czujesz i nie boli Cie brzuch. Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos a wg moich obliczen 6,5:) Mam jeszcze niepotwierdzoną ciąże, dlatego,ze jak byłam ostatnio u gina, to nie zrobilam wczesniej testu. W ciązy na pewno jestem. Swiadczy o tym chociazby zrobiony popoludniu test, na ktorym momentalnie pojawily sie dwie grube czerwone krechy, poranne mdłości, dreszcze spowodowane podwyższoną temperaturą ciala, aprzede wszystkim brak @. Jutro ide do lekarza, na usg ide po nowym roku w 11 tygodniu, bo moja pani gin nie robi. Teraz tylko da mi pewnie skierowanie na badania krwi, moczy itp. Modle się codzien, zeby moje dzieciątko bylo zdrowie a ciąza przebiegła bez komplikacji. Niestety musze jeszcze pracowac, dobrze,ze to biuro wiec nie męcze sie fizycznie. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos czuję się strasznie, dopadła mnie grypa żołądkowa. Czuję sie okropnie, a dziś ciągle wymiotuje, nie wiem co robić??? Nie wiem czy z dzidzią jest w porządku, czy mu to nie zaszkodzi??? Jak coś wiecie to napiszcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_w- natychmiast do lekarza!!! On Ci przepisze cos bezpiecznego. Musisz sie pozbyc tego wirusa. Im predzej tym lepiej, i dla Ciebie i dla dzidzi. Kolezanka tez miala grype(nie zoladkowa) i lekarz przepisal jej bezpieczny antyiotyk po ktorym szybko wyzdrowiala. No i idz kobieto na zwolnienie ale nie tylko na to grypowe ale wogole(bo cos kojarze ze pracujesz) Ja jestem na zwolnieniu od drugiego miesiaca ciazy, wole dmuchac na zimne. Siedze sobie w ciepelku i jeszcze(odpukac) nic mnie nie zlapalo. Nawet kataru nie mam. A ranne wstawanie, chodzenie do roboty i stres to wszytsko oslabia organizm sprawiajac ze jest sie bardzej podatnym na wszelkiego rodzaju infekcje. Nie martw sie. poradza sobie bez Ciebie. Teraz najwazniejsze jest Twoje dziecko. Trzymaj sie kochana i rozwaz co powiedzialam. Buzka. Monte_verde- ja nie kwestionuje tego ze jestes w ciazy. Oczywiscie ze jestes:) ylko cos mi nie pasowalao w Twojej wypowiedzi z tym ginem ale juz jestem w domu. A co do tygodnia ciazy to liczy sie od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki wiec te dwa tygodnie po okresie tez sie licza a nie moment zafasolkowania:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos zaraz jade do lekarza, doceniam to co piszesz, mam nadzieje że on mi pomoże, bo dalej się kiepsko czuję. Co wypiję albo zjem zaraz zwracam, miałam temperaturę i w ogóle czuję sie do dupy :( Jak wróce dam Ci znać co i jak. Jesteś kochana, dziękuję Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam dzis u gin i juz poprostu szalu dostaje. Pytalam jednego lekarza(dermatologa) czy grzybica paznokci szkodzi dl aplodu, powiedziala,ze na pewno nie. A dzis pytam tej, to mowi,ze może zaszkodzic jak sie rozniesie. Nie wiem o co chodzi. Moze znacie takie przypadki? Podobno grzbica pochwy nie szkodzi. W takim razie nie wiem czemu paznokci moze szkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_w- ciesze sie ze idziez do lekarza. Pamietj ze teraz najwazniejsze jest Twoje dziecko. I niczym sie nie martw. Wszystko bedzie dobrze. Teraz jest mnostwo lekrstw, ktore moga uzywac kobiety w ciazy. Daj znac koniecznie. Pozdrawiam. Monte-Verde- Gin chyba dobrze Ci powiedzial, dlatego ze taka grzybica moze sie przenosic tzn dotkniesz miejsca potem np dotkniesz pochwy i juz infekcja. A takie grzybice pochwy sa bardzo szkodliwe. Nawet lekka ale dlugotrwala moze bardzo zszkodzic plodowi. Leczona nic nie szkodzi. Mnie tez gin powiedziala ze jak dotkne np tym palcem na ktorym mialam ta brodawke(bo to tez sie zrobilo od infekcji) okolic pochwy to moze szybko dojsc do zakazenia. Na szczescie u mnie nic sie nie zroilo. Mam nadzieje ze u Ciebie tez bedzie wszysko w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alotus ma oczywiscie racje:))) Witajcie kochane kobitki!ja jeszcze w polsce leniuchuje. Dzsiaij jest termin @.wczesniej krecil mnie brzuszek tak jakby miala przyjsc.mam w sobie taka cichutka nadzieje,ale.... Caluski dla wszytskich! Monte-jak bole?ustaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrówko pytam!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Mały ruch widzę ostatnio, nie mówcie dziewczyny że już do świąt się szykujecie? Właściwie to już dużo nie zostało, kurcze jak ten czas szybko biegnie :) Jakieś nowe mamuśki, albo przyszłe mamuśki się może szykują?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×