Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Anik - nic mi nie mów, normalnie jestem cała mokra. W ogóle nie wiem co mnie dzisiaj napadło na wielkie porządki. Oprócz mycia okien zrobiłam wszystko, co się da w mieszkanku. A teraz doslownie padam na ryjek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoinformowana.pl
no ale ja tu zagladam :P i czekam az mi ktos odp :) "w 6 tygodniu, a więc 4 tygodnie od zapłodnienia" nie rozumiem =/ 6 tyg od czego od stosunku czyli do zapłodnienia dochodzi 2 tyg. po stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka no no nie możesz gnieść maleńśtwa :) Brzuszek do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś - ale wstań szybciutko bo szkoda takiego ślicznego ryjka :D A nie chcałabyś wpaść i u mnie okien umyć jak juz się tak rozpędziłaś? :D Anik - ja na forum ślubnym byłam do listopada :D Dużo rzeczy możesz sie dowiedzieć, a sukienki jakieśliczne!!! A kiedy to planujesz ślub???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
to ja pisałam z tego niku niepoinformowana.pl kolezanka zapomniała zmienic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepoinformowana.pl - wiek ciąży liczy się od ostatniej @, a wiek płodu od zapłodnienia. Czyli wiek płodu będzie zawsze młodszy o 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepoinformowana - to ta sama co Maleństwo??? Prosze bądź konsekwentna co do nicku bo można się pogubić!!! ^ tydzień - od dnia ostatniej miesiączki, a więc jakiś 4 tydzień od dnia ewentualnego zapłodnienia. Tak liczą lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepoinformowana, okres ciąży liczy się od dnia ostatniej miesiączki, a do zapłodnienia dochodzi (np. przy cyklu 28-dniowym) około 14 dnia :) I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka machnełabym u Ciebie te okna, ale dzisiaj już nie zdążę. Więc jutro szybciutko oblecę, a w razie jakby Cię nie bylo zostaw klucz w umówionym miejscu, ok? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
aha juz wszystko rozumiem :) a jak mi od stosunku mineło niecałe 5 tyg. to gin. mógłby zobaczyc płód czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś - nie bójta się jak tylko robi mi sie niewygodnie to zaraz mam plecki prościutkie, dbam o maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka, jeszcze nie planuję. Tak sobie z ciekawości weszłam. Poza tym znam wszystko (no prawie:)) od podszewki, bo moja siostra brała ślub we wrześniu i uczestniczyłam przy wszystkich przygotowaniach. Antoś, ja nie miałam tyle \"pary\", żeby jeszcze okna myć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo - to chyba loiczne, ze jak w 4 tygodniu od zapłodnienia może już dojrzec to w prawie 5 tygodniu już chyba też prawda? Chyba ze będzie miał sprzęt gorszej jakości. Antoś - ja tam raczej w domku jestem, więc na pewno mnie zastaniesz. Ale umówimy się jak przestanie umnie padać deszcz, bo jak na razie to dzień w dzień leje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - ja napisałam, ze oprócz mycia okien zrobiłam wszystko. Ale miałam zamiar dzisiaj myć, niestety się rozpadało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - to cie rozumiem, bo mimo tego że nie masz planów to i tak miło popatrzeć na niektóre kiecki ślubne, wręcz bajeczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka - u mnie pogoda iście kwietniowa: najpierw rażące słońce, a za chwilę oberwanie chmury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Antoś możemy sobie podać łapkę bo u mnie tak samo: słońce, deszcz, słońce, deszcz i tak w kółko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
aha no fakt he... :P to dzieki za informacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo - a tak apropo, to podejrzewasz u siebie ciążę? Masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś, to nie doczytałam. Z tego wynika, że obie mamy brudne okna. U mnie dzisiaj też słońce z deszczem na zmianę, okropność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
tzn. czasem takie mam zawroty, jakas zmeczona i rozkojarzona ostatnio jestem, mam czeste wieczorne wzdecia i bule brzucha u dołu no i mdłosci ale tez wieczorne raczej niz poranne czasem przez cały dzien ale nie wymiotuje tylko odbij mi sie... i miałam takie dziwne upławy z małymi skrzepami kwri ale byłam dzis u gina i powiedzial ze mam nadrzerke wiec moze od tego i spytał czy moze to byc spowodowane stosunkiem powiedziałam ze chyba nie - o ciazy nic nie wspomniał wiec niczego chyba nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane dawno mnie nie było bo na co dzień jestem w sierpiówkach , ale bede do was zaglądać u mnie wszystko ok wczoraj byłam u lekarza i zobaczył dziewczynke , ale jeszce na kolejnej wizycie ma sie potwierdzić na 100% no ale narazie ciesze sie jak szalona przeczytał intimko co cie spotakało przykro mi otulam cie swoim serduszkiem nudności i wymioty przeszły na dobre jestem pełna wigoru , już nawet nei jestem taka sennna przybyły jakieś nowe mamusie opowiadajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś no to 🖐️ :D Anik - wszystkie trzy mamy brudne okna :D Maleństwo - może się tak zdarzyć, ze wszystkie te objawy mogą byś od przemęczenia, albo tez inne czynniki mogły na to wpłynąć. Ale testu nie robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amanda - ty łobuzie :P myślałam że już o nas zapomniałaś :) Ja mimo że też na sierpnia jestem, to będe wierna temu topikowi, więc tutaj mnie zawsze zastaniesz :) Ciesze się ze już ci przeszły te \"słabości\" i gratuluje póki co dziewuszki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Amando:) Rzeczywiście dawno Cię nie było. Ale chyba będziesz zaglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ziewczyny że was nie opuszcze :) w sierpnówka otyle jest fajnie że tam wszsykie jesteśmy w ciązy i wymieniamy sie swoimi spostrzezeniami na temat ciązy , duzo porad itp ale oczywiscie pierwsze objawy były pierwszym forum które odwiedziałam i tu tez jest super pisze magisterke wiec mam mało czasu żeby wszedzie zajrzeć sprawdzałyście czy poprzednie forum zostało odzyskane tak było w sierpniówkach nie było kilka dni a potem sie pojawiło zawsze cieplutko wspominam limetkie , inime , anik , antosia madziorke i wiele innych babek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
nie nie robiłam testu dodam tez ze ostatnio strasznie czesto sikam co bywa meczace bo jak tylko misie zachce i zaraz nie pijde to za jakisz czas juz mnie az pecherz boli... czy to ejst tak w ciazy czy te czeste oddawanie moczu ejst inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×