Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość Krolcia27
Wyprawa do gina to także dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia, chciałabym taką niespodziankę :D Ale nie sądzę, żeby tak było!!! Tak czy siak, test mogę zrobić, w końcu to tylko 12 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
co do @ w czasie ciąży... W pierwszym miesiącu to nie miałam żadnych dolegliwości, w drugim za to co pod koniec "cyklu" strasznie zaczęły mnie boleć piersi, a w czasie "kapania" to robiło mi się słabo. Ale i tak nie wpadłam na to, że mam w brzuszku dzidzię... Za to teraz bardzo wsłuchuję się w siebie i chyba zaczyna mi powoli odbijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Tak źle i tak niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anett to czekamy na jutrzejszy wynik i jesli nie wyjdzie to bez chisterii pamietaj ja tez juz daje sobie spokuj z nieudanymi probami bo to nic nieda a tylko pogarsza sprawe ja jestem teraz w 10 dc i niewiem czy juz pomalu dostaje owulacje czy jeszcze nie niby plemnik przetrwa 72 godziny w opowiednich warunkach ja jestem ciekawa kiedy zaciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Renik, trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
A Wy Babeczki trzymajcie dzisiaj kciuki za mnie. Mam dzisiaj ważne spotkanie i okaże się, czy będzie mnie stać na mieszkanko i remoncik czy też będę musiała jeszcze poczekać i pomieszkać w nie swoim kącie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Odezwę się wieczorkiem. Za godzinę uciekam z pracy, więc muszę jeszcze troszkę poczekać na odpoczynek i beztroskie gadanie. Przesyłam Wam uściski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć renik, pamiętaj, ze ja też trzymam za ciebie kciuki. Mam nadzieję, że juz niebawem wam sie uda🌻. Życzę ci tego z całego❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
po jakim czasie od zapłodnienia ginekolog jest w stanie zobaczyc płód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika jak fajnie ze jestes jak twoj synus pewnie rosnie jak na drozdzach co ??wiesz jak dasz mu naimie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz wiem jak dasz naimie Wiktor wiesz ze ja tez otym myslalam ze jak bede miec chlopca to moze dam mu naimie Wiktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
a ktos mi odp ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki:) Mieszkanko posprzątane więc w końcu mogę trochę poklikać. Ale widzę, że nikogo nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Anik - ja też przed chwilą padłam po sprzątniu, wchodzę na kafeterię, a tu pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihi śmiem twierdzić ze lepsza ja niż nikt :P Co tam ciekawego u ciebie? Jakieś nowości? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
czemu mnie ignorujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wizyta? Dzis byłam poraz trzeci, we wtorek znów i nie wiem czy to już będzie koniec. Narobiło mi się. Nigdy nie miała z zębami problemów, a gdy tylko pojawiła sie ciąża zaraz jakieś dziadostwo mi sie robi :0 Ale co tam dla maleństwa nawet pół szczęki moge mi wyrwqać :P Witaj Antoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka, jak tak możesz pisać? Już Ci chyba kiedyś napisałam co myślę o Tobie...a jak nie pamiętasz to Ci przypomnę, że bardzo Cię lubię:) U mnie nic nowego. Chyba też się muszę wybrać do dentysty i czekam czy @ przyjdzie. Jeśli tak się zdarzy to się wybiorę, tak jak radziłaś. A jak nie to będę się cieszyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo -nikt cie nie ignoruje, poprostu nie przypuszczałam że jeszcze jesteś :) A więc ci odpisze co wiem: wg mnie lekarz na pewno może zobaczyć taki pęcherzk płodowy (czy jak to się tam nazywa) w 6 tygodniu, a więc 4 tygodnie od zapłodnienia, takie jest moje zdanie, bo też tak u mnie już było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Antosiu:) Ja też padłam i to dosłownie :) Maleństwo nie ignoruję Cię. Po prostu od Twojego postu minęły ponad dwie godzinki i myślałam, że Cię nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - czy przyjdzie czy nie trzeba ząbki wyleczyć, tylko dobrze mówisz, ze poczekasz do ewentualnej @, bo dntysta powinien wiedzieć jeśli byłabyś w ciąży, bo to ważne!! Aha, i dziękuję oraz z wzajemnością 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Limetka !!! Jak się czuje mamusia z maleństwem, oprócz ząbków oczywiście :) maleństwo - słyszałam, ze to zależy od sprzętu, jaki posiada gin. Ale zgadzam się z Limetką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ nikogo nie było na forum weszłam sobie w temat \"Śluby i wesela\" i trochę sobie poczytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś - jeśli chodzi o mnie i maleństwo to wszystko w jak najlepszym porządku :) Brzuszek rośnie coraz bardziej i już mi sie źle siedzi :D Ale to tylko dlatego że czasami zapominam sie i strasznie się garbię, dlatego chyba w końcu musze nauczyć sie prosto siedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×