Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

ale ja juz chyba za stara jestem na wpadki:P no przeciez umiemy sie zabezpieczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko, jak za stara?! Moi sąsiedzi po 40, a mają Amelkę :) I nieważne że wiecie jak się zabezpieczac, może trzeba tej wpadce troche pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczko - przydaloby sie dopomoc fajnie tak miec dorosle dzieci i taka kruszynka na stare lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki dziewczyny:) niech wam sie aniołki przyśnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze was zapytam póki jestescie. dziewczyny syn ma gorączkę i mówi,ze oczy go bolą. Może tak być?Bo się trochę wystraszyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili,moze to od temperatury go bola? moje dzieci jak maja goraczke to boli je glowa a lzawia mu? bo czasem przy goraczce lzawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę, że do spania się szykujecie, a ja dopiero wolna jestem :D Daily=> 🌻 mam nadzieję, że nas czytasz :D Inka=> Ty nas też opuściłaś ??? Enex=> Ciebie też mało :( A Agunię to Agatka wciągneła na dobre :) Czekamy na zdjęcia malutkiej i na szersze relacje co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili, mnie lekarka kiedyś to wytłumaczyła, bo się przeraziłam. Jak jest temperatura wysoka, to też ciśnienie i stąd moze byc ból oczu. Ale lepiej spytaj sie lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Mamulko, Ty młoda laska jesteś- ale dobrze, że tak myslisz perspektywicznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia- moja droga skąd bierzesz siły wieczorkiem? no chyba ze w dzień sobie podsypiasz. Ja tak robiłam jak chlopcy byli maluszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Próbuję sie z Wami skontaktować, ale albo mam komputer osaczony przez dzieci, albo akurat tematy poruszacie bardziej osobiste. Nie wiem, która z Was teraz jest, ale pogadałabym na temat tego strachu, czy pewien wiek Was nie przeraża, jeśli chodzi o rodzenie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 75 ale sie teraz pochwale ze daja mi mniej a jak kupuje alkohol to pytaja o dowod ostatnio sie na mnie uwziely sprzedawczynie ale wieci to jest fajne i cieszy a ja to jeszcze oprocz tego ze wygladam na malolate,to czuje sie jak 20dziestka czasem tak mi odwala i mam glupie pomysly im jestem starsza tym glupsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane wieczorową porą - Sylwuniu. Podczytuje was trochę, ale jakos odszedł mi dawny entuzjazm ... teraz więcej nowych dziewczyn, one pisza z radością i optymizmem, tak jak ja pół roku temu :) :) Poza tym mam ciężki ale zarazem radosny tydzień. Wczoraj kupilismy dom - teraz zacznie sie istny cyrk - ale cieszę sie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Alu rówieśniczko :) Wiem o co Ci chodzi, tez rozważałam ciąże w takich kategoriach, ale jeżeli wczytasz się w statystyki medyczne, to mlode dziewczyny tez rodzą dzieci chore. Ja biorę kwas foliowy, witaminy i wierzę że moje maleństwo będzie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex🖐️ ale super ja tez zawsze marzylam o swoim domu,ale nie bylo mnie stac:( miec ogrodek,spokoj,cisza ale moze kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja-neczka! My podobno jesteśmy rówieśnicami ( 71 ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex🖐️ ale super ja tez zawsze marzylam o swoim domu,ale nie bylo mnie stac:( miec ogrodek,spokoj,cisza ale moze kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję że was kiedys ugoszczę w moim domku :) z dzidziulkami oczywiście :) ja rocznik 73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! Sprawdziłam Wasze tabelki i juz wiem, ze masz 2 synków. Czyli najpiękniejsze marzenia, o dziewczynce przed Tobą Ja-neczko! Jak rozumiem bedziesz próbować, pomimo naszej ,, starości \" ha,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam dwóch synków, teraz staramy się o trzecie (moze to będzie dziewczynka) W każdej ciąży są lęki, dla mnie każda wizyta była stresujaca czy wszystko ok. Poroniłam tez jedną wczesną ciążę... I powiem Ci, że tego lęku nie pozbywasz się tak latwo, ja przynajmiej tak miałam. Drży się o te swoje dzieci i strach nie jest obcy, ale trzeba wierzyc, że to co złe nas ominie. A Ty masz już dzieci? Też jestem 71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×