Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

a u mnie jak w cyckach dobre to w pasie za małe:P,no cóz brzuch wiekszy od cycuchów:P tez życie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko-ja tez moge sie z kims podzielic hehe a wogole to musze powiedziec szczerze, ze teraz podobam sie sobie bardziej niz jak mialam 20 latek troszke tu i owdzie przybylo ale jest ok moj mezus to juz wogole zachwycony:P mezczyzni chyba wola takie bardziej kobiece ksztalty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko ja chce kawałek twoich cycuszków:D ,bo ja mam 80 B, no to widzicie obwód wiekszy niz micha:Pkochane koncze bo maz wrócił i sie upomina o mnie :D w całosci:)🖐️ do jutra🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ja mamulko mam 75 DD ,i naprawde jest mi ciężko coś sobie dobrac jedynie taranko mi przypasowało bo maja troche rozciągliwe materiały i pasują ,ale muszę jeżdzić właśnie do w-wy bo u nas nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa anastazjo:) a mialam robic frytki ale mnie wciagnelo juz teraz na powaznie znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moni ,lec sobie do niego :P , oczywiście żart idż idż kochana i pozdrów go nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze koko to faktycznie masz problem ale kochajmy takie problemy:P ciekawe czemu nie czuje sie na @? ja sie chyba nakrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie żadna nie przebije z moimi miseczkami w rozmiarze G :p i w ósmym miesiącu cały czas obwód w biuście większy niż w brzuchu ;) ;) a w dziewiątym conajwyżej będzie równy... ale nabyłam biustonosze do karmienia 75 G :) pierwszy raz mi się udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ gruby misiu ,ale ty jestes usprawiedliwiona -ciąża ,więc dlatego martwię sie jaki ja stanik sobie kupie ....już wiem 2 berety i gumkę he he mamulka a może jutro rano teścik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja \"normalnie\" mam 70 G... przerost tkanki gruczołowej... fachowo, to się nazywa gigantomastia i bardzo uprzykrza codzienne życie, gdyby nie to, że chciałam wykarmić piersią WSZYSTKIE dzieci już dawno pozbyłabym się tego balastu... jeszcze rok i to zrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja \"normalnie\" mam 70 G... przerost tkanki gruczołowej... fachowo, to się nazywa gigantomastia i bardzo uprzykrza codzienne życie, gdyby nie to, że chciałam wykarmić piersią WSZYSTKIE dzieci już dawno pozbyłabym się tego balastu... jeszcze rok i to zrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to współczuje bo ja się ze swoim balastem męcze i tez juz kiedyś myślałam może o chirurgu plastyku ,ale za bardzo sie boję ,a poza tym może po ciąży mi się zmniejszą ,bo po tamtych miałam 75 C ,ale jak przytyłam to głównie w tej partii ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się trochę boję, bo to będzie poważne a nie kosmetyczne cięcie... ale muszę to zrobić choćby dla odciążenia kręgosłupa... tkanka gruczołowa jest bardzo ciężka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak gruby misiu z pewnościa jest to duże obciążenie dla kręgosłupa ,zobacz jak to jest jeden ma za dużo ,drugi ma za mało,oj ta natura nasza praewrotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem🖐️ ponownie:) wlasnie objedlismy sie frytkami,3bit w lodowie ale jeszcze nie probowalismy ten karmel z mleka skondensowanego-pychota sama bym caly zjadla:P co do biustu-to gruby misiu fakt ze sie meczysz i obciazasz kregoslup ja tez bym sie bala operacji... ogolnie ja jestem zadowolona z mojego rozmiaru a wiecie,jak troszke mi w nim przybralo to musialam kupic nowe staniki hehe mam nadzieje ze taki mi zostanie na zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuś 👄 jakoś ostatnio nie mam natchnienia do pisania , ale was cały czas:) ja-neczka = ja dopiero zaczełam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko przed chwila smakowalismy pychotka:D moze to nie jest oryginalny 3 bit ale pyszny podaje skladniki: -10paczek herbatnikow -1 smietanka 1/2litra 30% -2 budynie wanilia -kostka masla -mleko skondensowane -sniezka -mleko 1masa ugotowac 2budynie w polowie mleka zaleconego na opakowaniu,wystudzic,po wystudzeniu zmiksowac z maslem 2masa ugotowac ok.2,5godz mleko w puszce na malym gazie cala puszka przykryta,przed otwarciem wystudzic aby sie nie rozpryslo po kuchni:P 3masa smietanke ubic ze sniezka na duza blache spod;herbatniki masa2 herbatniki masa1 herbatniki masa3 polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuś, ale Ty chyba miałaś @ tak jak ja 06.03, no chyba że coś mi się pomieszało. To działaj kochana, a który dzisiaj dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko, dzięki do jutra chyba mnie poskręca, uwielbiam takie rzeczy, moi faceci też przepadaja za słodkosciami, jak zrobiłam torcik rafaello, to zeżarli w jeden dzionek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×