Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

bega-czyli działałaś do 13 dnia jak dobrze pamiętam tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lili ,a złapałam cie wczoraj tu i uwdzie:) beguniu no własnie obstawione wszystko na maxa ,teraz czekamy o matko szkoda ze nie ma testów po 24h czy juz cos sie połaczyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno-naprawde już Ci się należy ;) przynajmniej za cierpliwość i wytrwałość no i.optymizm-mimo wszystko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co u dali moze juz u siostry??? a ja wczoraj miałam gosci i opiłam sie piwem:P i było mi b fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ostatni na Macierzyństwie też jakaś dziewczyna założyła taki \"prawie\" erotyczny zatytuowany- uwaga uwaga-\"Czy w ciąży można używać wibratora/\" nO i ciekawie się dziewczyny wypowiadały,ciekawie:):):) człowiek sie trochę doedukował na stare lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tez to czytałam, i troche sie nasmiałam , no co kazdy orze jak moze:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny.....fajnie by bylo gdyby mi sie udalo prawda? juz pomijam ta cierpliwosc itd...ale juz mogloby sie udac.... lili tak skonczylam na 13dc wieczorem poznym!!! ale owu nadal nie ma bo jej nie czuje? testy co prawda bardziej intensywny..... a zreszta ....juz nie wiem co mam ogladac , czym sie kierowac?/czekam znow...co mi pozostalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguniu - dobrze zrobiłaś - widzisz owu jeszcze nie ma :) :) :) :) .......ja troszkę żałuję :O Witam was wszystkie z rana !!! Moni wiesz, jak kupowałam testy owulacyjne to widziałam test bobo - test i było napisane że wykrywa 2-3 dniową ciążę - tego jeszcze nie było. Może to o te testy chodziło Roksance. Nasteczko = to ja pisałam o prolaktynie na stronie 130 :) (nie wiem Moni może Daily też :):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex o to chyba o ten test chodziło roksance !!!:D to moze bega go przetestuje co??? co bega o tym myslisz??? ,aha a wiec to mi o ciebie enex chodziło z ta prolaktyna ,a pomyliłam ciebie z dali:) przepraszam po prostu rostrzepanie:D, a ogólnie to czesc enex bo sie nie przywitałam:D🖐️ a wiesz ja u nas tych testów jeszcze nie widziałam ciekawe ile kosztuja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam w Arkadii w sklepie farmaceutycznym kosztował 18 zł. Zwykłe tam kosztują 13 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex 🖐️.... ja tez mimo wszystko uwazam, ze dobrze zrobilam!!!! enex czy u Ciebie tez tak wstretnie za oknem...znimno, siapi deszcz i w ogle koszmarnie.... a ja jakas taka jestem bezplciowa dzis, zero motywacji jakas taka rozmemlana.... moni nie wiem czy zrobie test? nie mowie nie? to zalezy od objawow moich przez najblizsze dni...do weekendu powinnam cos juz wiedziec???? a przynajmniej miec przeczucia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a iwesz enex myslałam ze drozsze! no to lux mozna by było spróbowac ale koło mnie nie ma sklepu farmaceutycznego :-o,same apteki,dobrze ze ich jest z 5 bo co mc w innej kupuje testy ,bo by pomyslały porabana jaks:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie 🌻 Kurcze, ale skusiłabym się na taki test, już nie mogę wytrzymac, a jeszcze trcohę mi zostało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguniu ja Cie nie nakłaniam do testowania;) tylko sobie o tych testach pomyslałam co mowiła roksanka a znalazła enex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex ale jak to jest z tymtestem 2-3 dni po??? przeciez to niemozliwe, hormon hcg ktory wykrywa test zaczyna byc produkowany od zagniezdzenia zarodka....zarodek nie zagniezdza sie 2-3 dni po tylko najwczesniej 4-6 po zaplodnieniu??? to jakies dziwne???? enex wyslij mi smsa z nr domowym bo wczoraj w ferworze skasowalam....:( a chcialam teraz zadzwonic a tu dupa nie ma numeru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko ja wiem ze jak ja znajde je to kupie chociaz jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie bega ,a moze one moment zapładniania jakos wychwytuja ,lub na maxa czułe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja koncze i lece paaaaaa kochane jak wróce to zaraz sie odezwe,mam nadzieje ze jeszcze bedziecie???🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni....z tym testami to ja tez w roznych aptekach......:D tylko owulacujne w jednej, bo tam je maja te moje, ale tam jest duza zmianowosc za kazdym razem iinna baba siedzi...... ale wiecie ja pamietam jak w ciazy z olim bylam tzn,. nie wiedzialam, ze jestem i czekalam normalnie na @ wiec tak czekajac zuzylam tampony i podpaski wszystkie ktore mialam no i w koncu poszlam do apteki io mowie do kobiety ze poprosze test ciazowy i paczke tamponow...kobieta taka zdziwiona az zza tego okienka sie wychylila zeby popatrzec na mnie... :) no ale wtedy juz tampony nie byly mi potrzebane.... mialam na pozniej :) dzieki enex wlasnei dostalam smsa... [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pogoda taka nijaka...blee Miałam pranie robic, ale to w domu nie wyschło jeszcze i miejsca nie ma, a na dwór nie mam co wywieszac, zimno jest... mam czasem takie stany że nic mi się nie chce i normalnie depresje jakies mnie brały, nawet deprim brałam kiedys, ale teraz to chyba nie moge, bo w razie czego....i boje się tego ostatniego semestru na uczelni, ze nie dam rady pozaliczać, i pracy napisac...juz bym chciała miec to z głowy i zajac sie tylko planowaniem...a jeszcze dzisiaj wywiadówka u Miłosza, tak mi ise nie chce isc.... Eh, to przez ta pogode wszystko...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Widzę, że zaczęło się znów oczekiwanie. Tak bardzo wam życzę tych dwóch kreseczek, Begus zwła szcza tobie🌻 Tyle czasu już się nie poddajesz, podziwiam cię za to! To też sztuka czekać na upragnione maleństwo! U nas pochmurno, położyłam Małgosię do łózeczka, Marysia oglada Teletubisie. A wiecie co, wczoraj w Polonii oglądałam powtórke programu \"My, wy,oni\". Było o takiej rodzince z Ostrowca Świętokrzyskiego. Jest tam 6 dzieci (w tym tylko 1 chłopiec) i siódme w drodze.Rodzinka wesoła, maja swój zespół (Siostry Jeremiasza) i żyją praktycznie z dnia na dzień, bo z kasą różnie bywa. A przy tym tacy pogodni - fajna rodzinka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki tak hurtowo Was przywitam zeby nie pominać nikogo:)🖐️ Jej mówie Wam jaka u mnie pogoda straszna wieje okrutnie myślałam że mi głowe urwie a do tego tak zimno,a juz tak ładnie było wiosna i w ogóle eh ta pogoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nastka 🖐️ ja jeszcze jestem... tylko przez dlllluzsza chwile z enex sobie gadalysmy przez telefon....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! tak pobierznie przeleciałam co u Was dzisiaj... Bega mamy synchronizację owulacji ja też wczoraj wieczorem miałam test lekko dodatni za to dzisiaj rano kreska testowa ukazała sie wczesniej niż kontrolna i jest ze dwa razy od niej mocniejsza!!! Czekamy cierpliwie co z tego wyniknie.... Ja ide dzisiaj do lekarki to pooglądam sobie to jajko co i jak... Beguś tego jeszcze nie bylo!!!! Poczęcie w tym samym czasie to i porody... A swoją drogą to trochę dziwne miesiączke mialam dzień po Twojej, owulacje mamy tak samo a Ty masz krótsze cykle, no chyba, że w tym miesiącu coś Ci sie zmieniło... Będę miec chyba najdłuższe 2 tygodnie w życiu... dobrze, ze mam dużo pracy. Posiedzę jeszcze z 20 minut w biurze i ruszam w \"teren\" Ta pogoda jest do dupy Wczoraj mialam najazd rodziny nie odpuścili a mówilam, ze impreza przełożona na maj lub czerwiec jak tatuś dojdzie do siebie, teraz lebwo zyje, oszukiwalam, że piję drinki a pilam sok pomarańczowy, który serwowal mi ślubny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×