Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Pokuś ja ide bo do kosciółka jedziemy,wieczorkiem postaram sie wejsć,miłej niedzieli zyczę buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć DZIEWCZYNKI!!! Wrócialm wlasnie od mojej siostrzyczki , zostalam do niedzieli bo bylysmy dzisiaj razem z siostra i moim mężem kupić wózeczek dla Ali. Ala jest prześliczna, zupelnie inna niż na zdjęciach, wszystko w twarzyczce ma śliczne i jest narazie bardzo grzeczna. Jewstem padnieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASTKA plamienia nie są normalna rzeczą i musisz to szybciutko sprawdzić. Byc może masz rację i jest to jedynie efekt Twojej kuracji antycukrzycowej, ale nie czekaj z tym i skonsultuj sie z lekarzem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co zobaczylam Alę i jestem jakoś tak bardzo szczęśliwa i maksymalnie spokojna. Cieszę sie strasznie na najbliższe staranka i na te kolejne też. Mój mąż poprostu promienial nosząc Ale na rączkach, znowu będziemy obydwoje chrzestnymi...chyba żebym wczęśniej zaszla w ciążę tzn do maja lub czerwca, bo w ciąży niestety dziecka podawać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczęta ,ja się na chwilkę dopchałam do kompa ,synuś jeszcze ma gości :D .U mnie dzisiaj zagościła @ ,więc przekładam wizyte u gina i jezeli będzie wszystko ok to kolejny cykl przede mna .Może on mi powie co sie dzieje ,skąd to plamienie :( . U nas dziś była wspaniała pogoda ,jak chyba wszędzie ,życzę miłego wieczorka 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już prawie po niedzieli!!!!!!!!!!!:( :( :( :( :( Mnie dzisiaj cały dzień głowa boli. Nie wiem czy to ciśnienie mi nie służy czy coś innego,ale nie do życia jestem. Daily, cieszę się,że Alunia śliczna. Zawsze dzieciątko inne jest na żywo niż na zdjęciach, no i dochodzą ten cudny zapach!!!!! No to ciocia chrzestna \"pełną gębą\" pochwal się jaki zafundowałaś siostrzenicy wózeczek!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily ,ale bije od ciebie szczęście :D , zobaczysz bedziesz niedługo tuliła swoje maleństwo ,a takie dzieciaczki to są pyszne ,normalnie tylko schrupać -uwielbiam :D .A siostrzyczce twojej baaardzo zazdroszczę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily, dlaczego nie można nieść dzieck ado chrztu będąc w ciąży. Ja niosłam córkę siostry mężą i w tym roku ma komunię,a ciocia znowu w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ewelinko ja tez słyszałam ,że kobieta w ciąży nie powinna podawać ,ale myslę ,że to są jakieś przesądy ,tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiliśmy Ali Xlandera, ale troche zakręciliśmy pana w sklepie i kupiliśmy budę w kolorze pomarańczowym a spacerówke w zielonym. Stwierdzilam, że fajnie mieć gleboki w innym kolorze a spacerówke w innym a nie jeżdzic przez caly czas wózkiem w tym samym kolorze. Nie wiem jak to wytlumaczyć ale przynajmniej w mojej rodzinie zaobserwowlaiśmy taka prawidlowość, że tam gdzie kobieta w ciąży podawala dziecko do chrztu to jej dziecko rodzilo sie z jakąś wadą albo defektem kosmetycznym. Moja nieżyjąca już babcia byla specem od interpretacji snów i różnych przepowiedni i zawsze mówila że nie można podawać w ciązy dziecka do chrztu (chodzi tu o chrzestną). Ja w to wierze bo jestem tego najlepszym dowodem, ale o co dokladnie chodzi wam nie powiem, ale moja sisotra cioteczna urodzila sie bez malżowiny usznej, a kuzyn bez malego palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko a czy Ty podając chrześniaczkę bylaś w ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja tez tak słyszałam ze nie mozna niesc dziecka do chrztu bedąc w ciąży, podobno któremus maluszkowi sie nie bedzie wiodło w życiu, ale to taki zabobon , co ma byc to i tak bedzie, Ja juz po pierwszej @ przyszła równiutkie 5 tyg po zabiegu , ale do lipca nie daleko i zaczynam starania , ale boje sie zeby podobna sytuacja sie nie powtórzyła ,chyba bym juz tego nie przezyła. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi trzymam kciuki, ja też sie boje powtórki, ale pragnienie posiadania kolejnego dziecka jest silniejsze. mam nadzieje, że tym razem wszystko będzie OK, ale podobnie jak TY bardzo, bardzo się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Daily byłam w ciąży z córeczką jak niosłam chrzestnice do chrztu. Dzięi Bogu mojej córeczce nic nie brakuje. Ale przyznam szczerze,że nigdy o tym wczośniej nie słyszałam a i nikt z mojej rodzine też nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily , a ile masz dzieciaczków, ja mam tylko córcie i nie chciałabym zeby była jedynaczką. Zewsztą mój mąż jest jedynakiem a ja mam brata , ale w Anglii i tam założył rodzine , wiec jest nam troche smutno bo nie mamy nawet gdzie pojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja grzebię w necie za apartamentami w chorwacji. Tak byśmy chcieli pojechać na wyspę RAB 9bo tam jest piasek) gdzieś we wrześniu,ale jakoś dzisiaj trudno mi coś znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka my 2 lata temu szukaliśmy domu do wynajecia na 2 tygodnie dla 2 rodzin na Sycylii i też mieliśmy problem, udalo sie to zalatwić przez TRIADĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki wiosennie !!!!! U nas tez dzisiaj było bardzo cieplutko i bylismy na rowerkach (Roksi tak jak ty) obejrzeć jak nam domek budują :) nawet wygrzewałam się na swojej trawce :) Daily fajnie, że nacieszyłas sie Alą :) :) :) :) Jeśli chodzi o podawanie dzieci do chrztu to był juz kiedys ten temat i uwaga!!! ja podawałam w jednej i drugiej ciąży !!!! - co więcej moje dzieci są całe i zdrowe. Pierwszy raz słyszę że nie można, po porostu oczy mi wyszły...myśle że Ewelinka ma rację to jakieś straszne zabobony !!! dziewczyny jest XXI wiek !!!!!!! ;) ;) ;) ;) Ewelinko widzę że ty juz lepiej i cieszę się bardzo :) Brzusio super 🌻 🌻 🌻 Nastko - ja bym jutro przeszła się do lekarza - tak jak Daily mówi - każde nadprogramowe plamienie lepiej sprawdzić, ale poniewaz bierzesz leki na tarczycę bardzo bym się nie martwiła...ale do lekarza idź ;) Koko dobrze że @ przyszła - przed tobą staranka i wiesz tak sobie liczę - gdybyś teraz zaszła w ciążę to termin chyba na 01 stycznia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENEX ja w zabobony nie wierzę, ale swoje wiem ;) A poza tym nikt w rodzinie mi na to nie pozwoli, żebym podawala dziecko będąc w ciąży, jestem tego pewna na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem sama, mąż pojechal na dyżur, synus u babci-wraca jutro wieczorem, ale LABA !!! :) :) :) Tylko syfek w domu, dobrze że to moja mama jutro przyjeżdża a nie teściowa bo jeździla bym caly wieczór na szczocie, a tak to zrobilam sobie kawke z expresu i delektuje sie porcją tiramisu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:),no takich pustek jak w ten wekend to jeszcze nie było;).Koko a wiec teraz termin styczniowy i plan juz obmyslaj na ten MC:),nasteczko dziwne te plamienia.....Dziewczyny ja tez słyszałam to co daily ze kobieta w ciazy nie moze niesc dziecka do chrztu,a moze to tylko zabobon pomorski co????.Ja dziewczyny na 100% w tym MC nie działam!! dostałam strasznej infekcji po antybiotykach:-o:( a brałam probiotyki 😭,jestem tu z kawka czy ktos jest????????? adzieciaki dalej chore:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moni ,o kurcze to z tymi chorobami to jest wkurzające ,niedość ,że dzieciaczki się morduja to i ciebie dopadło .Ale juz bliżej pieknej wiosny ,więc juz bedzie i z rymi chorobami inaczej . Ja MOni w tym mc działam ,choc termin taki ryzykowny ,bo 01.01 ,no ale przeciez nie powiedziane wogóle ,że mi sie uda -prawda? Tearz czekamy na testy dziewczynek Inki i Begi ,mam nadzieje ,że im chociaż się udało jeszcze 1,5 tygodnia .W tym mc to nie będę żadnych testów ,ani bet poprostu nie doatane @ to się będę martwić ,a jak na razie to niedługo staranka -To Lubie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki🌼🌼🌼 Koko tak mi przykro Kochanaaaaaaaa.....z powodu paskudy@❤️❤️❤️ Moni slonceeee....Duzo Zdrowka Dla Was❤️❤️❤️ u mnie dzis 11dc....jutro pierwszy monitoring na 10.30 wiec znowu nowa nadzieja sie budzi:):):) jakos lubie chodzic do tej mojej pani doktor...mam tylko nadzieje ze jajeczkowanie z lewego jaja....bo inaczej bede miala cykl do ....:o ale jutro juz bede wszystko wiedziala....:) u nas dzis slicznieeeeeeeeeee.....slonce tak daje czadu ze ledwo widze co pisze....tak mi tu swieci:D:D:D planuje gdzies sobie wyjsc...ale narazie jeszcze spi maly wiec mam chwilke dla siebie...ide zrobie sobie kawecje:p i mam serniczek .....czy ktos ma ochote?mam jeszcze wieksza polowe blaszki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×