Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Hej!!! Inka wcześniej pisalam że odpuszczam marzec ale wyobraź sobie, że jednak nie, bo owu jak byk wychodzi mi 2,3 04, czyli poczęcie w kwietniu a nie w marcu więc dzialam!!! i bardzo sie z tego cieszę!!! ja też nie mam zaufania do kalendarza chińskiego, ale trzymam sie tego co napisal wójcik, że zawsze tak ustalal wytyczne co do plci aby byly one również zgodne z tym pradawnym dzielem. :) Buziaczki, siedze i plotkuje z koleżanką, dzieciaki spią, super!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreztą zgodnie z naszymi malutkimi spekulacjami skuteczność kalendarza wynosi 66%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy!!! Taki ladny dzień sie zapowiada, aż szkoda siedziec w pracy... Aguniu super, że z malutka rośnie i z dnia na dzień jest coraz fajniejsza. Ewelinko z tą pracą to nie tak do końca .... zabijam nią czas... Daily no to już niedługo do WASZEGO WIELKIEGO DNIA... Do którego dc działasz? Co do tablic chińskich to moje podejście jest takie samo jak Twoje. Wczoraj po pracy robilam zakupy i mialam \"urojone\" zachcianki, a mianowicie na widok parówki dostałam dziwnego ślinotoku.... dziwne bo nigdy nie kupuję parowek???? Już mi bije.... zajmę sie lepiej pracą Kiedy wraca nasza Bega??? Milego dnia ! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik❤️ Agaaga36❤️Agunia33❤️Ala_71❤️Aneta ana❤️ Anastazja❤️ Bega❤️Dana68❤️Daily❤️ Enex❤️ Edlem❤️Ewelinka❤️ GrubyMiś❤️ Inka❤️Janeczka❤️ Justina❤️ Kate68❤️ Koko❤️ Kroma❤️ Lili❤️ Mamusia Trójeczki❤️Maja❤️Mamulka❤️ Miśka 123❤️ Moni❤️Paty36❤️ Poka❤️ Ronja❤️ Sylwia❤️Nadziejka❤️ Milego Dnia Kochani🌼🌼🌼 Ja korzystam z wolnej chwilki bo maly jeszcze slodko spi...i zmykam do prasowaniaaaaa....ale mi sie tego nazbieralo...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli w/g tego co piszesz Aguniu u ciebie beda dwa plusy i jeden minus ....dwa sie zgadzaja....a jedno nie:):):) 1. Agaaga36 2. Ala_71 3. Aneta ana 4. Anastazja 5. Bega 6. Dana68 7. Daily 8. siostra Daily 9. ENEX 10. Ewelina76 ? 11. Gruby Miś 12. Inka67 (+)(+)(+) 13. Janeczka 14. Justina33 15. Kate68 16. Koko 17. Kroma 18. Lili 19. mama trójeczki 20. Mamulka 21. Miśka 123 (+) 22. Moni76 23. Paty36 24. Poka 25. Roksana34 26. Ronja 27. Sylwia7 28.Agunia33 29.Maja73.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Podaję dane do tabelki. Małgosia urodziła się 27 grudnia 2006, waga 4310g, długość 57cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju jak dzisiaj zdrówko? troszkę lepiej? Lubię oglądac zdięcia Twojej malutkiej, jest słodziutka.... nawet wczoraj sobie oglądałam... Roksana jak dzialasz w tym miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto tabelka *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................26-28........... .........1.04 2.Justina33..........1s1c.............28-32............. .......04.03 3.Daily................1s..................32........... ...........16.04 4.Koko................3s................27-28........... ......... 26.03 5.Inka67..............3s................29-30........... .........07.04 6.Roksana34.........1c 2s.............34-35....................17.04 7.Janeczka...........2s...............29-31............. .......2-3.04 8.Anastazja .........3c...............30-31....................14.04 9.Enex................2s................25-26........... ........28.03 10 Ronja..............3s...............29-30................... ..5.04 11.Poka...............1s...............26-28............ ..........????? 12.Ala_71.......... 13.Kate68............1s...............26-28............. .........5.04 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s...........33.......20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s...............31tc....27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s...........28tc.....19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c...........25tc.....29.06 6.Aneta ana...... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur ... ..........waga..............wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07..waga.3500.......wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur. 27.12.06 waga 4310 wzrost 57 4 Jakub synek Nadziejki...ur..............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030..wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Inka! Nic lepiej.w nocy nie wiedziałam, jak się ułożyć by tak nie bolało. I jeszcze wstawać 4 razy do dziewczynek. Ale nic, trzymam się. Jak patrzę na dzieci, to czuję, że muszę dać radę. Po świętavh zabieram się za siebie. Najpierw rtg Kręgosłupa, potem ortopeda i zobaczymy co dalej. Nie chcę wylądować na wózku inwalidzkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tabelka,bo niedługo zniknie!!!!!!! Oto tabelka *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................26-28........... .........1.04 2.Justina33..........1s1c.............28-32............. .......04.03 3.Daily................1s..................32........... ...........16.04 4.Koko................3s................27-28........... ......... 26.03 5.Inka67..............3s................29-30........... .........07.04 6.Roksana34.........1c 2s.............34-35....................17.04 7.Janeczka...........2s...............29-31............. .......2-3.04 8.Anastazja .........3c...............30-31....................14.04 9.Enex................2s................25-26........... ........28.03 10 Ronja..............3s...............29-30................... ..5.04 11.Poka...............1s...............26-28............ ..........????? 12.Ala_71.......... 13.Kate68............1s...............26-28............. .........5.04 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s...........33.......20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s...............31tc....27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s...........28tc.....19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c...........27tc.....29.06 6.Aneta ana...... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur ... ..........waga..............wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07..waga.3500.......wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310......wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur..............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030..wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Witam cieplutko 🌻 Czytałam co pisze Wójcik i mam mieszane uczucia. Nie wiem co robić w kwietniu, bo wg tablic wychodzi chłopaczek. Zwłaszcza, że wcześniej zgadza mi się w 100%. Ale jakoś natura pcha mnie do przodu ;) Mam pytanie, czy odpuszczacie całkowicie miesiące na syna, czy działacie tylko tak ostrożnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko mam ten sam problem! Jeśli w tym miesiącu nic nie wyjdzie w kwietniu mam chłopca.... więc chyba będę ostrożniejsza i tak do 10 dc spróbuje, bo to zwiększa szanse na dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli tylko ten miesiąc jest pisany na chłopczyka, to chyba nie robi dużej róŻnicy? Co prawda nie bardzo wierzę w te tablice, ale za was trzymam kciuki, aby udało się z córeczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ineczko, to tez tak zrobię ;) Maju, te miesiące są na przemian, chociaz od maja do lipca mam na dziewczynkę, za to końcówka roku od wrzesnia do stycznia przyszłego- chłopczyk. Tak jest u mnie, bo każda z nas patrzy na swój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko, to kiedy testujesz ? Ja chyba 1 kwietnia, mam nadzieję, że to nie będzie typowy prima aprilis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko ja może w poniedziałek wybiorę sie na betę, będzie to 12 dni po owulacji... Muszę poszukac tych testów co pisala Enex to może też bym się skusila jak kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Janeczko ale jak szybko przychdzą jak je zamówię wiesz może? Koko co u Ciebie? Rozkręcila sie@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🖐️ ja myslałam ze bede miała lekture a tu nic z tego.... pewnie wszystkie na spacerkach wiosennych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko jeszcze nie dzialam.... w/g wczorajszego monitoringu zapowiada sie w tym m-cu prawy jajnik.... i chyba bede musiala odpuscic..... pisze to z ciezkim bolem na ❤️ ale boje sie bardzo.... ide w piatek ponownie na 11.30 mam termin....musze z pania doktor porozmawiac.... cala noc dzis snilo mi sie jak pytam sie jej co mam zrobic..... ale nie slysze odpowiedzi.... nie moge sie juz doczekac piatku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaWikusi
Cześć dziewczynki - przyszłe mamusie, oczekujące i te obecne jestem mamą 14-mies córeczki Wikusi, Wika jest cudownym małym promyczkiem, niedawno zaczeła chodzić więc wszedzie jej pełno :) bardzo bym chciała rodzeństwo dla niej, wiadomo że najważniejsze aby dzieciątko było zdrowe ale jesli miałabym wybierać chciałabym - wiadomo - chłopca do pary. Widze że rozmawiacie tutaj o metodach Wójcika, Mam pytanie i prośbe gorącą - czy któraś z Was ma może eklektroniczną wersję tej ksiązki albo jakieś porady, materiały odnośnie planowania chłopca. wIEM ŻE POWINNO TO BYĆ W CZASIE OWULACJI ale nic więcej nie wiem. Mam język niemowląt Tracy Hogg i ksiązkę o usypianiu niemowląt w wersji elektronicznej POzdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani coz to za strajk???? macie jakies inne forum o ktorym ja nie wiem😭 mama Wikusi witaj🌼 podaj swojego emaila:p u nas prawie wszyscy ja maja wiec napewno ktos podesle:):):) dr.wojcik wszystko opisuje bardzo prostym jezykiem....wiec tam najlepsza bedzie porada... mowia ze na syna najlepszy jeden\"zloty strzal\" ....maly problem to jak najlepiej okreslic owulacje....jej sam szczyt.... mozesz testami owulacyjnymi.... monitoring... badaniem tempki i sluzu.... ale ja sama po sobie wiem ze to ostatnie to kwestia dlugiego czasu obserwacji swojego ciala....wiec najlepsze testy owulacyjne...a jeszcze lepszy sam monitoring... jak pecherzyk ma 19mm to do 24h powinna byc owulka:) no nie wiem co ci jeszcze napisac....pytaj... moze dziewczyny tez cos ci podpowiedza....tu same expertki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop...... Asik🌼 Agaaga36 🌼Agunia33🌼 Ala_71🌼 Aneta ana🌼 Anastazja🌼 Bega 🌼Dana68🌼 Daily🌼 Enex🌼 Edlem🌼 Ewelinka🌼 GrubyMiś🌼 Inka🌼 Janeczka🌼 Justina🌼 Kate68🌼 Koko🌼 Kroma🌼 Lili🌼 Mamusia Trójeczki🌼 Maja🌼 Mamulka 🌼Miśka 123 🌼Moni🌼 Paty36🌼 Poka🌼 Ronja 🌼Sylwia🌼 Nadziejka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane no ja tez myślałam że bede miała wiecej do czytania:) przez ten ostatni tydzien to mam mały kocioł zwiazany z wyjazdem,jutro juz wyruszamy o 13 naszego czasu,wpadne sie jeszcze z Wami pozegnać A u mnie mega owulka się zaczyna śluzu płodnego mam tyle że wystarczyło by dla wszystkich :P szkoda że znowu muszę odpuscić,ale mam nadzieję że w maju będę mogła zacząć staranka,bo pewnie kwiecień odpadnie,a może?.... kto tam wie ja gdybym tych leków na tarczyce nie brała to chyba bym się juz skusiła bo cukry mam w normie i czuje się wysmienicie eh juz nie mogę się doczekać A gdzie Wy wszystkie jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ,chyba rzeczywiscie jakis strajk????nasteczko to kochana moze w koncu zaczniesz w kwietniu super jak bys mogła🌻 :D,roksanko a przypomnij mi czemu jak owulka z prawego jajnika to nie działacie???.Ja dzis juz po pobraniu krwi TSH ,i dzis po17.00.odbieram recepte z leksrstwami na sprawy kobiece:) w gdansku piekna pogoda ,zaraz bede myła okna;),dzieciaki juz zdrowieja :) bega dzis wraca :) ciekawe co tam u Niej???? pokuniu jak juz po starankach?? bo chyba miałas długi maratonik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni🖐️ Roksanka chyba z tego jajnika miała ciaże pozamiciczną i sie teraz boi:( a u mnie pogoda dzis brzydka jest,tak jakos pochmurno i wietrznie,a wczoraj było tak pieknie ludzie chodzili na krótki rękaw No ja Moni ciekawa jestem czy na kwiecień bedę mogła się załapać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko no ja mysle ze tak!!! no przeciez poziom cukru opanowałas tak??? i mysle ze tak🌻 kiedy planowo powinnas mic @??? bo ja 12.04. i Ty chyba tez co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×