Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

nasteczko ,na luzie podchodze jak bedzie to ok a jak nie to mnie ta wiosna kusi:),ewelinko to sie nabalujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ewelinko, żebyś od tych imprez nie zaczęła rodzić :) Ja też 20 maja jadę na Komunię chrześniaczki. U nas piękna pogoda. Co z tego, skoro jestem uziemiona. Boli mnie od tygodnia kręgosłup w odcinku lędźwiowym, czasem chodzę pochylona jak babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni wiosna niech kusi i proszę brac sie do pracy ,bo juz teraz te cykle co bedą to na wiosnę porody ,więc super powiem szczerze ,że nie lubię takich imprez 1 po 2 .bo człowiek jest po weselu zmeczony i rano znów .....oj ....no ale cóż jak mus to mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko jak bedzie to ok ,mnie tylko przeraza to ja dzieciaki beda chore a tu takie malenstwo:( och..... no ale przeciez to nieuniknione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myslę moni i będziemy miały podwójne wrażenia ,a z kim ja się mogę zsynchronizować -albo z ąlą ,a może Enex juz nie pamietam dokładnie maju 🖐️ ,o współczuje bólu kręgosłupa ,nie jest mi obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiełkipowiedzcie
przecie jak robilyscie swoje corcie??? Jestem w 24 tc i pomimo ze marzylam o dziewczynce pierwsza diagnoza z usg jest -chyba chłopczyk. Zastanawiam sie czy czesto lekarz sie muli i czy niekotre z was tez słyszały chlopciec-by finał okazał sie dziewczynka;-) Pozdrawiam i zazdroszcze coreczek BARDZO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, Małgosia śpi około 12 godzin, z 2-3 przerwami na karmienie. Czyli nie jest xle. Jutro skończy 3 miesiące :) No ale jutro Krzysiek wyjeżdża do Warszawy, zostaję sama, więc znów wstawanie i do Małgosi i Marysi. A poza tym jeszcze ten kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie gin nigdy nie pomylił się z płcią. Pierwszego mam synka, mąż marzył o córci, ale po USG cieszyliśmy się bardzo. Kocham tego mojego chłopczyka bardzo :). A powiedz mi, dlaczego tak bardzo chcesz dziewczynkę? To twoje pierwsze dzieckjo chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju, jakże mi Cię żal, ja mam identyczny problem z kręgosłupem. Do lekarza juz nie chodze,bo chcieli mnie odrazu ciąć,a ja nie chcę!!!!! Jak mam ataki okropnego bólu, nawet wtedy nie mogę autem jeździć,bo mi nogę aż do dużego palca łapie a zwłaszcza pod kolanem, to idę do kręgarza (ale lekarza medycyny) i nastawia miten nieszczęsny dysk i do chińczyków na akupunkturę. No i maściami smaruję,bo co innego zostaje. Strasznie mi cię żal. Termin mam na 19 czerwca. Też nie lubię takich imprez jednej po drugiej, no i wydatki spore,bo ubrac się jakoś muszę (w szafie takiej rozmiarówki nie posiadam) no i to na jeden raz, no i mąż garnitur i oczywiście prezenty. A to ostatni miesiąc przed rozwiązaniem, więc wydatków i tak nie będzie brakowało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to fajnie maju,bo jak własnie ja sobie pomysle o tym wstawaniu to troche mi słabo...no ale to normalne.... teraz jak dzieciaki chore i wstaje do dwójki bo jedno i drugie wymiotowało i pomyslałam ze jeszcze niemowlak to tam dalej mi słabo było ......ja nie wiem moze ja tylko tak mam ze to mnie przeraza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiście ewlinko wydatki wam sie zbiegły ,w sumie to ty już niecałe 3 mc i będziesz miała swojego maluszka ,ale fajnie w lato to juz takiego maluszka na dworek mozna brać ,nie jest człowiek tak ograniczony jak zimą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni takie sytuacje są moga sie zdarzyć ,ale wcale nie powiedziane ,że musza ,anawet jeśli to nie trwaja długo na szczęście .Chociaz ja to znowu jestem taki śpioch ,że jak nie dospie w nocy to w dzień kołowata chodze ,a jak to bedzie trwało miesiące .....,no ale niech trwa ,żeby tylko ten brzuch zaczął ronsąć ,chos mój oczywiście rośnie ,ale nie o takie wypełnienie wnętrza mi chodziło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Moni myśle podobnie jak ty..... I podobnie mam zmienne nastroje co do Maluszka;) Dlatego podziwiam dziewczyny-zwłaszcza te które mają małe dzieci i czekają na nastepne Ewelinkę a Grubego Misia -to juz totanie;) Może ma wyjątkowo grzeczne dzieci-albo mało chorują-też tak moze być:D Ja znowu mam caly worek wątpiliwości. Jeszcze w weekend małam szwagierkę z małymi dziećmi(bo się przeprowadzali) i naprawde byłam trochę zmęczona niemowlakiem. Chociaż wiadomo-swoje to swoje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie koko tak sie pewnie zdazac bedzie ach...... no a własnie ja tez jak nocy nie przespie to nie dosc tego ze kołowata chodze to jeszcze wnerwiona przez pierwsze 2 h....chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monin ja wnerwiona to chodze nawet jak sie wyśpię ,ja wogóle troche choleryczka jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo lili to ja juz myslałam ze ja sama jestem z moimi odczuciami,to chyba jest dziwne co ??? własnie jak teraz juz z 3 noce chodze jak neptyk + bałagan w domu bo nie ma siły nic zrobic tz nie chce mi sie ,i juz sobie teraz tak wyobraziłam jeszcze dzidzie to mi rece opadły ....chyba mam jakiesz zawirowania w głowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach koko ja tez szybko wychedze z siebie + z równowagi ,podziwiam opanowanych ludzi....tez bym chciała tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do trzymania dziecka do chrztu w ciaży- to mniej wiecej tak samo się sprawdza jak : -obcięcie rozumu wraz z pierwszymi włoskami dziecka(przed roczkiem tak?) -nieszczęsliwe małżenstwa bez \"r\' w miesiącu no i w deszcz zawierane;) -pech jak małżeństwo świadkuje innej parze młodej -niezdanie matury bez czerwonych majtuch na studniówce -łzy gdy perły na szyi -a...no i zauroczenie dziecka bez czerwonej kokardki przy wózku :D:D:D:D:D:D:D wszystko to głupie wymysły ludzi- i naprawdę nie ma co sie tym sugerować. Ani nawt słuchać czegoś podobnego-bo mnie to az dreszcze przechodza brrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a za oknem wiosna i pieknie a Monia ma na nogach ,sezon na misia, :P dzis do boju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo,ze jak dziecko juz jest to wszystko sie jakoś samo normuje. Przecież sama tego doświadczyłam;) U mnie też zdarzało się czasem,ze cała trójka się budziła..... albo jęczeli wszyscy naraz.buuuuuuuuuuuuu No właśnie wiele zależy od naszej pamięci i nakręcenia się na\"tak\" lub \'nie\" Dobrze.,że dziewczyny tak bardzo potrafią nakręcić na \"tak\" :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz lili jeszcze ja dzieci zachoruja no to jakos tak ,ale jak do tego maz jeszcze chory to jakby miec z 3m maluchów chorych:D moj maz jak chory to straszny.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jak każdy facet..... A my nie mamy kiedy pochorowć nie? chyba na emeryturze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweliko ile kosztuje w polsce ta przyczepka do roweru???? ja za swoja dalam 100euro....ale juz ostatnio widzialam po 79euro....wiec stanialy:) o kurcze napisalam tego posta i nie wyslalam:p....ok teraz leci juz... uciekam bo maly chce \"papa\" mamy zaproszenie na kawke do kolezanki....hura idziemy z domu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram się powoli na dwór... Bo od rana siedzę i na maile odpisuje.-a nazbierało się tego :) No ale już bliżej końca jestem-na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×