Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

hehe lili chyba tak:D, ja dzis chciałam pograc w gre ale niestety moj M cos mi pomieszał i nie moge:(.Dziewczyny widze ze moje dzieciaki do spania sie szykuja :D to mamusia do nich :D dzis wstali o 6.00. matko chyba szyby na czarno zamaluje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja musze siedziec w domku buuuuuuu😭 ,ale juz w piatek z nimi wyjde ,a to jeszcze 4 dniiiii:-ocora teraz na wekwnd jedzie do babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka-nie wiem czy u Was są takie giełdy staroci,mebli itd U nas jest taka giełda-połączona z giełdą samochodową. Ludzie zwożą rózne rzeczy z Niemiec i Holandii. Mój mąz trafił tam(jak i wiele innych rzeczy) taką przyczepkę(jest świetna-naprawdę) chyba za dwie stówki;) Służy nam super-a dzieciaki wniebowzięte. To fajne rozwiazanie przy trójce albo czwórce niedużych dzieci Plus np krzesełka przy dużych rowerach. My takździmy. Roksanko- owocnego{serce] cyklu Ci życze z całego serducha :) Musi się udać!!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mysmy tez mieli rowery ,no ale ja słaba kondycje miałam(mam) i maz jezdził a ja na ławce na niego czekałam;) ale za to uwielbiam pływac i moge pływac i pływac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, co u nas takiej giełdy to raczej nie ma,alebo ja nic o takiej nie wiem. Ceny na necie widziałam różne,ale ja chciałabym taką o max ładowności,bo moje dzieciaki już sporawe,więc tak na necie z ład. do 80kg 1450zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oto link http://www.allegro.pl/item179394942_przyczepka_rowerowa_kid_car_nowa_od_niemowlaka_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
wszystkim mamusiom 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dana❤️ pogłaszcz się ode mnie po brzusiu:) Ewelinko-no właśnie taką przyczepkę mamy. Jest troche brzydsza z wyglądu no i bardziej zniszczona...ale podobna. Mówię Ci,ze mój M trafił ją za dwie bąź trzy stówki. Tylko oczywiście to była okazja-ale on ma jakiegoś fuksa;) Starsze dzieciaki mamy w tym samym wieku-więc spokojnie Twoje będą sie w takiej mieśćieć.U nas z tyłu jest jeszcze miejsce na spory bagaz. Poszperaj-moze ktos używaną chce sprzedać>bo ta rzeczywiscie droga jest. Biorac pod uwagę ,że to razczej na kilka sezonów tylko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz jestem:) i jak tam kochane??? u nas takie słonko ze szok.....:D moja szwagierka własnie kupiła juz wózek:) mi sie tez b podoba :)dana🖐️ jak Magdusia??? dana czy mała juz odwróciła sie główka w dół??? i moze misia tez powinnam zapytac misiu jak jestes to odp,czy Macius odwrócony???? bo moja szwagierka ma termin na 28.05. i jej synus jeszcze nie odwrócony,i lekarka jej powiedziałam ze on juz raczej sie nie przekreci i lezy poprzecznie a w 31tc wazył 1600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni, maciuś odwrócony, główką napiera z całej siły :) w sobotę byłam na usg, w ostatnim dniu 32 t.c. mały ważył już ~2.100 i wszystkie zmierzone parametry wskazują, że jest duży, jakby był o tydzień-dwa starszy! buźka na zdjęciach 3D wygląda uroczo :) pocieszam się, że "jakby co" to już nie byłoby tak źle, Twoja córeczka była mniejsza, a na taką fajną babeczkę już wyrosła :) w piątek idę do gin. dowiem się jak tam moja szyjka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misiu czułam ze jestes:D,no,no Macius wielki chłopaczek:) ,no wlasnie to juz powinno byc dziecko odwrócone,no to jak sie nie odwróci to chyb CC ....a tak misiu moja kinga w 31tc 1120....mała ,b mała....i teraz waga 26kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://cgi.ebay.de/SICHERHEITS-FAHRRADANHANGER-fuer-1-2-KINDER-NEU-OVP-RS_W0QQitemZ320097005850QQcategoryZ22168QQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting Ewelinko ja mam mniejwiecej cos w tym stylu.... nie kupywalam nic drozszego bo i tak u nas jezdzi tylko Samuel...a on wazy ciut ponad dyche(10kg):):):)...Amadeo ma juz swoj....no ewentualnie (patrzac w przyszlosc)bebik z maxi-cosi ale to tez jakies 6-7 kg....wiec ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co tutaj takie pustki? zagladam i ciagle nikogo nie ma:( dziewczyny ja juz po @ szukam pracy w czwartek ide na spotkanie jako pracownik biurowy zobaczymy co z tego bedzie bo ja mam wyszczekany pyszczek hehe a za grosze tez nie chce pracowac-wole byc w domu i dzieci przypilnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze do siebie,ale to nic:D czasem mysle,ze jednak ta dzialalnosc jest mi pisana kurcze,mam super pomysl tylko ciagle sie waham.... jak mi nie wypali z robota na umowe tzn,beda dawac glodowe stawki-to moze w koncu mnie to zmotywuje i pojde na swoje moge isc na ten zus nizszy,wiec to tez swego rodzaju szansa janeczko-mialas dac mi przepis na rafaello:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamulko, juz daję:D Rafaello Biszkopt 6 białek ubic z 1,5 szkl. cukru na puszystą masę. Do 6 żółtek dodac łyż.proszku do pieczenia i łyżkę octu, mieszamy widelcem, dodajemy 1,5 szklanki mąki, delikatnie mieszamy z pianą. Piec 40 min.w temp.180 stopni Krem : 1 l.śmietany kremówki 1 duża paczka wiórków kokosowych 200g 2 tabliczki białej czekolady 2 śniezki 4-6 łyżek cukru pudru Rozpuszamy w garnku 2 czekolady, dodajemy 0,5l. smietany i wiórki kokosowe. Masę odstawiamy w chłodne miejsce, potem do lodówki. Śnieżki ubijamy, zamiast mleka na śmietanie, dodajemy cukier. Mieszamy obie masy. Biszkopt dzielimy na dwie części przekładamy masą. Na górę tez smarujemy i posypujemy kakao lub starta czekoladą. Pychotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko, będzie pyszny zobaczysz. Kosztu nie liczyłam :( 3bit zrobiłam i wyszedł rewelacyjny. Tylko idzie wiosna a ja żrem słodkości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko a na jaka blache? okragla? 3bit pyszny prawda,zgadzam sie z toba a najlepszebylo to mleko skondensowane moglabym sama je wyjesc a potem sadelko na brzuszku rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to robiłam na zwykłą, ale wg oryginalnego przepisu to jest torcik, więc chyba na okrągłą. Zawsze postanawiam sobie, że jak przez zimę pofolguje swoim zachciankom, to potem zrzucę na wiosnę. Ale nadal jestem naiwne dziewcze :P Teraz jeszcze dodatkowo mam wytłumaczenie, że po co się mam odchudzac, jeśli zajdę w ciąże i brzuszek będzie piękny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze sie przyznac ze cwicze troche na brzuszek:P ale podjesc sobie baaaardzo lubie a wogole slodkosci hehe zrobie to rafaello na okraglej blasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry!! Ja już z pracy wpadłam, żeby poczytac co u Was sie dzieja, ale ogólnie sopkój to chyba przez tą piekną pogodę, szkoda czasu, żeby siedziec przy kompie... U mnie zasów na całego.... jeszcze mam jakieś bóle pleców, które są jeszcze bardziej dotkliwe jak siedzę przed monitorem....Do tego mamy rekolekcje w parafi i sprzątanko przedświąteczne- żyć nie umierac. Misiu trzymam kciuki za Maciusia i za Ciebie, wierzę, że wszystko będzie OK i lepiej odpoczywaj sobie i trzymaj go jeszcze troszkę w brzuszku. Widzę, ze powrócil \"mój\" przepis na Rafaello, tylko ktoś dołożył cukier... jakiś smakosz, ja uważam, ze dwie tabliczki czekolady to wystarczająca słodycz do tego kremu, ale jak kto woli... U mnie dziś 20dc ....Wczoraj robilam progesteron wyniki mam odebrac po 10. Czekam, czekam próbuje sie wsłuchiwac w swój organizm, ale niewiele obiawów na \"tak\" sie dopatruję, jeszcze z 9-10 dni.... Bega powodzenia! Daily co u Ciebie? Rozpoczelaś starania? Który masz dc? Biorę sie do pracy Miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze słowo- w piątek uzmysłowilam sobie, ze Agatka Aguni skończyla już miesiąc- jak te cudze dzieci szybko rosną! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Ineczko:) i pozostałe spiochy tez:) wstawac piekny dzien sie zapowiada🌻,ineczko u nas tez w Parafii sa rekolekcje no ale dzieciaki chore wiec nie idziemy....ineczko tak jak piszesz jeszcze z 10dni i bedziesz wszystko wiedziała:)a Ja juz kawke mam zrobiona i jeszcze w pizamce siedze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki własnie zaczynam owulke:)mega sluz ,ach..... jak sie oszukac zeby w tym MC nie działac??? jak sama psychika moja podpowiada czas juz czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×