Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

hej koko,roksanko:),Ja roksanko poprosze o serniczek:D och tak ....i tak nie mieszcze sie juz w spodnie wiec nic do stracenia;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ewelinko roksi ja też mam serniczek i metrowiec jak któraś reflektuje to zapraszam ,ide sobie też strzelę kawusie ,bo tamta mi się skończyła u nas dzis tez piękna pogoda ,ja niedługo musze wyruszyć do urzędów ,ale dziś to aż się chce wyjść Roksi ja już się z tą @ pogodziłam ,tylko martwię się tym plamieniem ,ale może tam nic strasznego się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też,śliczna słoneczna pogoda,ale wieje wiatr i sama nie wiem co o tym sądzić. Chciałabym wyjść,ale trochę się boję,że dzieciaki zawieje. Poczekam tak do 12. Moniu, ja tez stale łapię tamte infekcje, teraz też dostałam nystatynę dopochwowo,przez ten antybiotyk. Nie martw się,to są nieprzyjemne,ale niegroźne grzybice, które bardzo często zdarzają się nawet w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko, Koko to ja poproszę tego serniczka!!!!!! Ja mam pyszną kawusie,ale nic do niej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co mój gin mi mówił ,może to śmieszne ,zresztą nie próbowałam jeszcze ,bo nie miałam \"okazji\",że jak tam zaczyna się jakaś infekcja to trzeba troche włożyć do środka jogurtu naturalnego ,ale nie wiem czy to skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ewelinko wiem, mi sie one tez zaraz po antybiotykach zdazaja;) i w 2 ciazach tez na poczatku miałam;),ja tez chce ten serniczek.....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni w takim razie do ciebie też ślę :D ,acha a może komuś kawałek tortu ...pyyyszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholipcia koka jogurtu naturalnego nie mam:-o,zaraz łyzke bym tam zastosowała:).A no i na hormony nie poszłam ,bo jeszcze dzieciaki chore..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko koko dawaj i torcik bo mi sie chce czegos słodkiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane,ja juz nie wiem co to wczoraj było u mnie bo to było tak ze pojawił sie taki brazowawy sluz,tego brazowego nie było duzo,on był z takim normalnym,a potem zauważyłam pare niteczek czerwonawych w przezroczystym sluzie i to wszystko,i to było tak raz,dzisiaj jest juz czysciutko,czy to może byc na owulke? do lekarza to nie mam szans bym się teraz dostała,jak cos to w Polsce pójdę daily ta Twoja siostrzenica jest przeurocza,dopiero teraz zdjęcia obejrzałam śliczna dziewusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweliko👄 no to otwierac okna windowsu......juz leca z ciachem:) ale Koko to ma i torta....hehehe tez poprosze kawalek...a co mi tam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastko👄 mysle ze masz racje z tym plamieniem okoloowulacyjnym.....tak to sie ponoc fachowo nazywa....mam kolezanke ktora wlasnie takie miewa....i chodzila z tym do lakarza bo sie martwila co to....ale to wlasnie byl zwiastun owulki....ponoc niektore dziewczyny sobie chwala to....bo wiedza ze maja owulke....i swietny sposob na chlopca....wiec moze do dziela kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nasteczko,jak juz jest po plamienach to ok:) dziewczynki ja tylko znalazłam płatki cini-mini i je jem tez dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nastuś myslę ,że może to być kochana na owulkę ,ale jak bedziesz w Polsce to idż kochana do lekarza ,bedziesz spokojniejsza oczywiście kochane już wszystkie słodkości porozsyłałam ,a zreszta ja się też opycham ,chociaż wtym tyciu nie będe sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko do dzieła to ja jeszcze nie mogę,to muszą eksperci mi powiedzieć kiedy bedę mogła:) a co Wy tak wcinacie co? smaka mi tylko narobiłyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mysle ze to na owulkę bo dzis coś w jajniku prawym mnie kłuć zaczyna,a takie kłocie to u mnie zawsze zwiastun owulacji eh szkoda ze znowu cykl do bani bedzie ...taki niewykorzystany A co do słodkości to ja wczoraj sobvie ciastko zjadłam a co.... i wcale mi tak bardzo cukier nie skoczył:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko ty to taka laseczka przez ta diete co???a słodkie mozesz jesc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, ja tez o tym jogurcie słyszałam!! Czekam na kuriera,bo kawka mi się kończy! Roksanko, jak ja ci zazdroszczę tej wyprawy rowerowej.Tak się napaliłam,że grzebię i grzebię za ptą przyczepka do roweru,ale niektóre to drogie jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko pisałysmy o tym samym:) mi sie tez juz zaczeły DP ,zreszta nasteczko moja @ tez sie zaczeła 14.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni niby nie mogę,ale jak sobie od czasu do czasu cosik słodkiego zjem to chyba nic mi się nie stanie,tak myslę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja ewelinko dzis do sklepu i kupie ten jogurt,mam nadzieje ze pomoze:) a jak nie w srode do gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś a staranka zaczynasz? czy podchodzisz jeszcze do tego jak bedzie to fajnie a jak nie to nastepnym razem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko ten kurier kochana to na jutro :D roksi kochana a ty już działasz czy wzmacniasz plemniczki :D ,żeby potem dzielnie zaatakowały twoje jajko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja do banku musze jechać zajrzę pózniej ,bo włąsnie na przerwe mój slubny przyszedł i jedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Moni Nastka to wy razem cykle macie ,a może też czekacie na siebie jak Inka i Bega :D ,no z nimi to jajka ,żeby nawet owulki się zjednały ,to nie jest zbieg okoliczności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nas kochane to dopadło na całego, okazało się,że komunia na której jestesmy chrzestnymi jest 20 Maja,a wesele na które właśnie zostalismy zaproszeni 19maja. Tak więc i w sobotę i niedzielę \"drogie\" imprezy nas czekają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×