Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Dobrze, że decydujecie się na monitoring. Przynajmniej będziecie dokładnie wiedziały co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, juz ja wiem jak to jest uczyc sie z dziecmi...ja przeszłam zskołę życia, starszy syn ma zaburzony słuch fonematyczny i dopiero niedawno zacza porzadnie czytac i pisac a ma juz prawie 14 lat! Młodszy ma cechy autyzmu...i orzeczona koniecznosc nauczania specjalnego, na zsczescie łapie dosccszybko, tylko ma swoje specyficzne zachowania...Ja własnie dla nich poszłam na pedagogike - chciałam na rewalidację ale skończyłam na pracy socjalnej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronja moja to wczesniak i tez trudnosci z nauka a konkretnie z czytaniem:-o całe szczescie ze litery poznaje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM :) juz wam pisze....alez jestem podniecvona jakbym w ciazy juz byla co najmniej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, Moni...to my juz swoje przeszłysmy...powinnysmy mieć dosc:-) mam nadzieje tylko że szkoły pokończa,dobry zawód będą miały i w zyciu sobie poradza... Mój najmłodszy za to zdrowy i rezolutny za trzech, mama nadzieję zeteraz tez tak będzie...:-) rezolutna dziewczynka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronja ja mysle ze to taka dobra lekcja zycia te nasze dzieciaczki :) ja tez mam nadzieje ze młodszy bedzie umiał sie lepiej skupic na nauce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po lekarzu wpadlam na moment do kolezanki, ktora oczywiscie znow sprowadzila mnie na ziemie...znow wylala mi leb kubel zimnej wody, ale to nic, ja i tak jetem uskrzydlona i wwiaze z ta babka nowe nadziej...od czego zaczac.. kobieta ok 50 ale zadbana i pelna energii, od razu czujesz sie u niej dobrze i wyluzowana... powiedzialam, ze jestem tu z polecenia droga lancuszkowa jedna pani drugiej panio itd...ze mam problem bo od ponad roku probuje i nic i to nie wszystko bo strzelam w dziewczynke itd..od razu dostrzeglam blysk w jej oku..... podchwycuila temat i stwierdzila, ze super sama ustrzelila sobie a potem dodala co ja bredze nie sobie tylko mezowi dwie corki wiec spoko!!! popatrzyla w kalendarz przeprowadzila szybki wywiad ze na i stwierdzila ze w sobote musimy sie spotkac...bedzie to 12dc moj...pobrala mi dzis wymaz jakis na jakies hormony nie wiem w ogle o co chodzi, bylam tak zaaferowana, ze nic nie wiem...no i powiedziala, ze w sobote zobaczymy sobie to jajo i damy zastrzyk, zeby peklo sobie i BEDZIE DZIEWCZYNKA!!!! tak mi powiedziala,.... jejku az moje serce sie raduje....w sobote wcisnela mnie gdzies miedzy pacjentami.... nie wiemna co licze? chyba na kolejny cud, ale uroilam sobie ze bedzie dobrze... kobieta w ogole nie interesowala sie jakimis badaniami i pierdolami, nie kazala czekac itd tak jak wszyscy lekarze tylko od razu dzialamy!!! i wiecie co mi na koniec powiedziala??? alez mnie to uradowalo! powiedziala, ze cyt. ALEZ JA TO LUBIE!!!! TO PLANOWANIE PLCI< ALE FAJNIE BEDZIEMY MIALY!!!!! ona jest niesamowita.... wiec w sobote ciag dalzy mojej historii i jeszcze jedno....moze jestem stuknieta z tymi terminami, ale wlasnie uzmyslowilam sobie, ze gdyby cud sie stal i udalo sie w tym cyklu to wiecie na kiedy mialabym termin??? na 7.01 a to dziemn urodzin mojego meza, a wiecie ktore bedzie teraz mial?? 40!!!!!! tak to bylby cudowny prezent na jego 40 urodziny nie sadzicie? taka mala corunia w prezencie... jejku jak ja sie nakrecilam...jak glupek jeden!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega!!!!!!!!!! w koncu znowu wróciłas cała bega🌻👄❤️,kochana no to moze w koncu............ale super by było ,a prezent ze cho,choooooo:D oj bega w sobote bedziemy sledzic dalej poczynania p doktor:),a kiedy nie ma przyjsc @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega :-) No ja jestem strasznie ciekawa co to bedzie..:-) Ta babka chyba poczuła ze ma misje do spełnienia..., ale ze zastrzyk daje zeby jajo pekło, to ciekawe..fajnie, ze ktos się fachowo tym zajął, masz większe szanse...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega!!!!!!!!!! czy Ty możesz udostepnic jakis namiar???? ja tez tak chcę !!!!!!!!! o Boże , nie dziwię sie ze czujesz sie jakbys byla w ciązy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje wrocilam do swiata zywych, pelna nowej porcji wiary...teraz musze sobie spisac pare nurtujacych mnie pytan na kartce bo jak zwykle o nic ja wlaciwie nei spytalam, bo bylam pod wrazeniem, w ogole ona ma taki kontakt, ze do mnie po imieniu od razu na zasadzie agnieszko bedziemy dzialac w sobote no i to jej dodanie na koncu ze sie cieszy i jak ona to lubi....dodam wam, ze o 4 zaplanowanych pod jej okiem dzieci ja wiem!!! jedna widzialam na wlasne oczy! chyba ona po prostu lubi to...tak wynika jest to dla neij jej osobisty sukces! a z zastrzykiem i jajem? sama nie wiem o co chodzi , ale ufam jej! nei wiem dlaczego...moze tojej natychmiastowe dzialanie, moze jej pewnosc i metody? sama nei wiem... tylko ta moja nieszczesna kolezanka o ktorej wam juz kiedys pisalam,, znow mnei stonowala zapytala sie mnie skad ta pewnosc u mnie i ze to wcale moze nie wina mojego jaja itd, i znow uczepila sie mojego meza....wrrrrr ale dlaczego w takim razie ta pani doktor nie zapytala sie o meza? w ogole temat jej nie interesowal!!! a namiary prosze bardzo... juz zaraz pisze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr krystyna wandzel ginekolog-położnik 022/811 70 60 022/811 90 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega ale co pewnie kazała ,sie wstrzymac od przytulan do soboty co?????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boże Warszawa, dlaczego ja sądziłam, że jestes z Częstochowy ??? co to za zastrzyk, mówiła coś więcej, a co z obserwacją śluzu i temperaturą? tez masz olac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sama bym to chciala wiedziec!!!! jakos skupilysmy sie na plci i taie ogolne gadki ale ona byla tak pewna i widac, ze ma jakies utarte metody dzialania...nawet jak pisalam nie zdazylam bo zatkalo mnie spytac o cokolwiek, teraz robie liste na sobote pytan... zreszta ona sama stwierdzila ze w sobote musi miec dla mnie duzo czasu.... ale na wszelki wypadek wstrzymam sie do soboty...zreszta to juz 3 dni... utkwilo mi tylko jedno, 12dc zobaczymy jajo i damy zastrzyk zeby peklo i bedzie dziewczynka!!!! o co chodzi nie mam pojecia??? moze jest jakos uwarunkowane ze np od pekniecie sa 2 doby zeby zaplodnic i w tym czasie , no nie wiem...mam nadzieje si8e wszystkiego dowiedziec w sobote i natychmiast sie z wami tym podziele!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguś, to chyba jakaś wróżka, ale będzie dobrze zobaczysz;) Moze faktycznie wstrzymaj się , chociaż mnie po takich wieściach to az nosi, myślałam nawet zeby okna umyc, ale myłam niedawno, chyba ze mna juz cos nie tak :P Co Ci wychodzi u chińczyków w tym miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka ,ja mam czyste okna ale porzadek to sredni wiec zapraszam do mnie na sprzatanie:Dto tylko do gdanska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko, nawet nie wiem??? trzeba sprawdzic...kto ma ten adres stronki tablic??? no a ona nie wrozka tylko mysle pasjonatka najpierw wyprobowala na sobie a potem zajela sie tym dla innych mysle, ze lata praktyki??? a wojcik niby jak? tylko ze on tak domowymi nazwijmy to sposobami bezinwazyjnymi...ona bardziej korzysta z monitoringow, hormonkow i innych ... sama probowalam bez skutku...moze czas na fachowca??? ta znajoma, ktora mi ja polecila w 3 cyklu byla w ciazy i urodzila po 2 corkach upragnionego chlopca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka złapie ciebie przez balkon:) lubie jak u nas na topiku tak wesoło:D poka odezwij sie ........... musimy strategie obmyslac,kup test owul ,co ty na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bega mysle ze ona na jakis doswiatczeniach wie co robi!!! tak samo jak wójcik ,on napewno tez jakies badania ,doswiatczenia ma przetrenowane ze ksiazke napisał;) a ta lekarka to chyba do tego jej pasjai hooby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEGA-ALE MASZ STAREGO
RABLA NA MĘŻA ON JUŻ ZA STARY NA PŁODZENIE DZIECI-OBUDZ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tekla kwietniowa
Witajcie doświadczone mamusie. Czy możecie mi coś poradzić. Byłam dzisiaj u ginki i zrobiła mi usg przezpochwowe. Wg ostatniej miesiączki wychodzi mi 6 tc a wg owulacji 4 tc. Na usg było dzisiaj widać pęcherzyk ciążowy o średnicy 5mm, ginka powiedziałam że zarodka jeszcze nie ma bo to za wcześnie. Kazała przyjść dopiero za miesiąc! Ja się marwię że na usg jeszcze nie widac tego zarodka a tym bardziej serduszka bijącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczowej..... ten stary maz moja droga ma juz duuuze dzieci, a teraz nazwijmy to mamy ochote sie odmlodzic, bo ja tz w Twoich oczach zapewne stara dupa jestem, bo tylko 4 lata od mojego meza mlodsza...i tez nei powinam miec dzieci zapewne... ale wiesz co...mam gdzies to co myslisz... powiem wiecej dusza i cialem czujemy sie na 30 lat a to klucz do sukcesu!!!! poza tym mysle ze wigoru i mlodosci niejeden mlokos moglby sie uczyc od mojego meza!!! to tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×