Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Janeczko = wydaje mi się , że tego rozciągliwego śluzu jeszcze nie było,ale... z chłopcami zaszłam dokładnie w dniu owul , bo wiem , że miałam bardzo ślisko i ogromną chęć na seks a wówczas tak zawsze mam nawet do dziś cha cha...Myślę, że to mógł być 19 20 dc , ( znalazłam notatki tempki z 2000r.) . Wówczas cykle też miałam nieregularne26-29 dni. Myślę, że trafić w chłopaka to proste: mierzyć temperaturę po skoku zadziałać i bingo! Jak ci sie podobają fotki? Są oryginalne prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuś = nie wiem, Sylwia ratuj!!!! Ale len ma pomagac zeby bylo go wiecej no i zeby plemniki miały szanse przeżyc. Pokus a Ty ilu dniowe masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym , że my kochamy sie codziennie !11 Serio. Nawet nim postanowiliśmy począć dziecko. Tę strone znam . Podała ją chyba Inka. Też miałam ci to pokazać . Jest ciekawa. Chyba spróbuję . Jeśli za często to też źle? Wójcik pisał, że dziewczynke należy... często po @ do 3 dni przed owul .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj taki bialy lepkki a mąż określil że jak krem nawilżający:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie sie otwiera. Pierwsze jest super= sliczny kociak:) Sprawdziłaś stronke, która wkleilam, możesz zmienic dlugośc cykli i wyliczy, zaznacza nawet kiedy starac się na córę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati= często nie jest żle :P My tu próbujemy różnych sposobów, często, nawet jak to określa Pokunia maraton, albo co drugi trzeci dzień, ostatnia mozliwosc jeden raz! Sprawdzamy co zadziała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zawsze sie wystrzegałam dni w połowie cyklu jak ognia , a teraz proszę lajtowo:D nawet w samym środku :) i co ? i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzałam na tych pszczółkach i doszłam do wniosku, że gdyby ten cykl był 24 dni to już po dzieweczce a było, więc, a chłopak własnie dziś więc nie wiem . Chyba , że dłuzszy cykl to jeszcze można. Test owul pokazał negatywny wynik, ale na ile on jest wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = też tak myśle:) tylko czy będzie w tedy czy może sobie jaja ze mnie zrobi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokus= bo to jest nie pamietam ale chyba około 30 procent że sie uda, nawet jak trafisz w sam środek cyklu. A druga sprawa to nasza psychika, za bardzo chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokus = to zwiększysz ilośc , w końcu to ten ulubiony :P Pati= cięzko radzic, ja sobie nie dawałam rady z testami, dlatego ide na monitoring.Przy nieregularnych cyklach cięzko coś zaplanowac. Raz możesz miec 25 a raz 29. Sorki że nie moge pomóc, ale nie wiem co w tej sytuacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczko = ja to już sie zdecydowałam ,że to jest mój ostatni cykl,jeśli nic z niego nie wyjdzie to ide do pracy i odpuszczam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokus Ty mi nie strasz, chyba że chcesz postraszyc plemniki :P Zobaczysz znajdziesz prace i okaże sie że jesteś :) A właściwie to co z ta pracą co znalazlaś przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka= no ide w tej sprawie we wtorek ,jak wypali to wam powiem co i jak:) ale jestem bardziej zmuszona iśc niż sama chce ja mogła bym siedziec latami w domu i bym sie nie nudziła:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zreszta kochana, pójdziesz do pracy, zajmiesz mysli czym innym i zajdziesz w ciąże.Ta praca w niczym Ci chyba nie przeszkodzi, jakbyś się zle czuła to możesz iśc na L4 a przede wszystkim będziesz miec dodatkowe świadczenia. Głowa do góry Pokuniu, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokus to trzymam kciuki, ale wierze że będzie dobrze.Dobrze= po Twojej myśli :) Teraz juz naprawdę zmykam, dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = no zobaczymy jak to wszystko będzie:) jutro wieczorkiem będę:) ja też ide spać DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate68
www.ladycomp.pl na problemy z zajściem w ciąże. Skutecznie wyznacza dni płodne, tylko troche to drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny .........:):):) wczoraj koło 20.00.juz znowu nie mogłam wejsc na kaffe😠 wiec dzis z rana jestem:).paty moja rada dobra ,moze nie działaj co dziennie tylko co 2 dni,bo osłabiasz plenmiki;)pokunia kurcze ty nie szperaj po tych gazetach i pracy nie szukaj ,przeciez lato sie zbliza;)janeczka działaj ,działaj:) bega no nareszcie cos wiadomo!!!! musiałam 2x przeczytac z wrazenia ,jaka ta lekarz fajna wszystko tobie powiedziała ,super ..........:D teraz tylko poprawa hormonami i w przyszły roku tulisz córeczke......🌻.A teraz o mnie .......wczoraj juz zaczełam krwawic ,wiec jesli ktos był to juz nic z tego nie bedzie:(,w pon dowiem sie czy to ciaza była............jak sie okaze ze to poronienie to poczekam do tego lipca juz na 100% ,znowu mam infekcje i ja do konca wylecze i moje gardło .......mam nadzieje ze nastepnym razem wszystko skonczy sie dobrze????dzis jedziemy na lody ,do Gdyni i zwiedzac statki :) sylwunia pomacham do ciebie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moglam sie polaczyc wczoraj z wami jakies problemy na laczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×