Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Dziewczyny tak mi przykro....Tulę Wasz wirtualnie.... a już się cieszyłam, ze będzie nas więcej na grudzień.... Ja sugeruję żebyscie zrobily badanie endometrium, bo jeśli nie przyrasta odpowiednio to są problemy z zagniezdżeniem i to wyjaśniało by te dodatnie testy. Przykre to... wczorajszy dzień minął bardzo przyjemnie. Rano kościulek, obiadek w restauracji, popoludniowa drzemka a wieczorem teatr i sztuka CHLIP HOP godna polecenia.Pożniej posiedzieliśmy jeszcze w knajpce i wróciliśmy około 24 , dobrze, ze spalam w ciągu dnia bo w przeciwnym razie bylo by kiepsko. Dziś dzwonie do gin i umawiam sie na badania chcę na jutro ale zobaczymy jak ma wolne. U mnie już jutro 28 dni od zaplodnienia więc powinno byc już coś widac... Milego dnia wszystkim .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie robie narazie testu,bo nie mam zadnych ojawow.@niby niecale dwa dni.A mialam zawsz6.Poczekam jeszcze do nastepnej Nie bola mnie cycki.Tylko pic mi sie chce bardzo spac i tydzien mam zatwardzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko 🖐️ ciesze się ,że u was wszystko w porządku :D edi no ja bym zrobiła ,ale ty wiesz najlepiej i twój organizm co czuje także jak tylko zrobisz to daj znać ,a kiedy to sama zdecyduj ronja ja też licencjacką ,ale jeżeli bedzie dzidzi i bedzie ciężko to chyba sobie dziekankę wezme po 1 semestrze ,bo w 1 będę jeszcze w ciąży (jak zajdę ) ,wiadomo ,że wolałabym ciągnąć odrazu ...ale pożyjemy -zobaczymy :D Lili no wreszcie sie odezwałaś 🌻 ewelinko no to miło spędziłaś niedzielę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni 🖐️ kochana przepraszam ,że cie pominęłam ,ale jest nas tak dużo :D wkurzył mnie też ten twój małpiszon ,co on sobie wyobraża ile jeszcze cie bedzie dręczył :P ,a na poważnie to jak pójdzie to znowu staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko ale moga piersi nie bolec?Boje sie tego testu zrobic i sie zawiesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Inka niedługo posłuchasz jak bije serduszko, Powodzenia 🌼 Enex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi mówiąc szczerze ja nie pamietam ,żeby mnie na początku moich 2 ciąż bolały piersi ,owszem potem chyba w 2 mc ciąży urosły ,ale nie bolały ,zresztą mnie teraz nie bolą choć przed każdą @ mam twarde i bolą a teraz wogóle ....kurcze nie myslałam o tym wczesniej jakoś ,ale to dziwne ..hm dana 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ruda napisz cos bliżej o sobie ile masz dzieciaczków i czy planujesz i zapraszamy na kafe :D i na pogaduszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana🌻 jak się czujesz? Jak dzidzia-Magdusia? Koko{kwiat} Mnie piersi bolały tylko w pierwszej ciąży:) potem prawie bezobjawowo-tylko to nadludzkie zmęczenie... Ruda-hej[kwiat} zapraszamy:) napisz coś więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
RUDA !!!!!!! witamy Cie na naszym topiku, napisz coś o sobie. 🌼 🌼 🌼 ❤️ \Oczekujesz??? czy planujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda dopiero przez miesiac ale jak czytam niektore opowiastki to wcale nie jest tak łatwo zajść w ciąże JAK SIę CHCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Lili34 - oj dziękuję ogólnie czuję się nieźle, najgorsze noce nie mogę znaleźć miejsca. A jak tam u Ciebie??? nie zaglądam często bo jakoś tak nie mam ostatnio pociągu do kompa. Pozdrowionka 🌼 Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ruda! święte słowa... No i jestem umowiona na wizytę na jutro o 16, już mi sie duży... Koko u mnie z piersiami tragedia, nigdy nie mialam aż takich baloniastych jak teraz a ostatnio wyczytalam, że zaczynaja rosnąc od 5 tc - masakra.. Mój M mówi, ze musi sobie zrobic zdiecie... Przy żadnej ciązy nie bylo aż tak... i bolą trochę , zwłaszcza tak po bokach. Dana cieszę sie że u Was dziewczynki wszystko raczej OK, jeszcze tylko kilka tygodni i będziesz miala swoją córeczkę. A czy bedziesz rodzic dołem czy cc? wiesz już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test owu- jest kreska ale słaba czyli jeszcze nie mam...kurczę ciekawe czy dozyja te robaczki...? sluz mam i baardzo boli mnie brzuch juz drugi dzień...jest 13 dc, od przytulanek minęło 36 h...no nie wiem, nie wiem... co myslicie, zrobic drugi test jutro?, czy pojutrze?, ale jak jutro nie wyjdzie druga krecha to i tak po ptokach... Ruda witaj...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyny🖐️ ,a wiec odebrałam wynik i jest 4,19 a tam norma sie zaczyna 1-3 tc... 6-71, wiec jak sadze w ciazy nie byłam??? dziwne wtedy te testy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Inka - lekarz wspominał na ostatniej wizycie że nie widzi mnie do 40 tyg. i wspomniał że nie wie jak to będzie z porodem bo takich żylaków sromu jeszcze nie widział, a ja byłam w lekkim szoku więc nic więcej się go nie pytałam, myślę że dotrwam do piątku wtedy mam się zgłosić do niego do szpitala na USG to wtedy się spytam, ale psychicznie już się nastawiłam na cc. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:D Witam również nowe koleżanki. Współczuję tym co się jednak nie udało,ale może w następnym cyklu się uda. Inka -cieszę się przeogromnie że czujesz się dobrze i że humor ci dopisuje,trzymam kciuki za dalszy rozwój wydarzeń:D Co tam misiu u ciebie? jak się czujesz? Dana-jak tam twoja córunia? Brzuszek rośnie jak na drożdżach,prawda? Oj ,jak sobie przypomnę to mi ciarki przechodzą.A te nocki? koszmar. Moje maleństwo ma prawie 2 miesiące i jest słodziudka,zaczęła się uśmiechać,robi to dość niepewnie ale za kilka dni napewno będzie jej łatwiej. Gdy miała 6 tygodni byłyśmy na szczepieniu,znieosła to dobrze,następne szczepienie 23 maja. Teraz siedzi sobie w siodełku obok mnie,włączyłam muzykę w telewizji i widzę ze już przysypia. Mój mąż dzisiaj znów wyjechał,wraca w środę wieczorem ale prawdę mówiąc już się przyzwyczaiłam.Dzisiaj mi powiedział że w czerwcu jedzie na poligon,normalnie bajka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Aguniu - nogi chronię pończochami p/żylakowymi 2 stopień ucisku i nie jest tak źle, ale niestety sromu nie można tak ochronić i poprostu wszystkie żyły wylazły, biorę zastrzyki w brzuch podskórnie. Jak masz jakieś fajne fotki malutkiej to podeślij nam.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Jeszcze dodam że w 2003 roku miałam operację na te żylaki miałam 2 razy stany zapalne nogi nacinali mi nogę w pachwinie i naciągali żyłki, i dodatkowo 10 małych nacięć na całej nodze. Po tym zabiegu było super noga jak nowa a teraz widać z racji ciąży i wzrostu objętości krwi wszystko dało znać o sobie, ale myślę że po porodzie wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu=> właśnie podeślij jakieś aktualne fotki malutkiej :D A jak nocki??? I wogóle spokojna jest ??? Ja pamiętam o pasztecie, ale jakoś nie mogę się zabrać , bo zieci mo chorują :( Ale dzisiaj postaram się napisać, jak tylko wieczorkiem małą położę spać!!! Teraz czekam na lekarza, bo starszy syn mi się rozłożył, a za tydzień ma jechać na wycieczkę do Krakowa na 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ci współczuję,mam nadzieję ze nie sprawia ci to bólu. Najnowsze fotki mam jeszcze w aparacie,jak mąż wróci to mi je wklepie w komputer bo ja nie umiem. Na razie uciekam bo kumpela do mnie idzie na kawę.Pa. A te stare to chyba widziałaś,jeśli nie to wejdź na www.agunia33.fotosik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia-współczuję ,te choróbska są paskudne.Dobrze że pamiętasz o pasztecie,będe czekać na przepis,ale nie śpiesz się. Jeśli chodzi o nocki to spoko,ładnie śpi.Jak ją nakarmię o 9.00 to potem o 1.00,potem o 4,a potem0 7.00.No to tak mniej więcej tak wychodzi,czasami jest to o pół godziny wcześniej.Czasami się zdarzy ze gdy ją przebieram to się przebudzi,i zasypia dopiero po godzinie ale nie płacze.Dzisiaj na przykład nie zrobiła kupki więc całą noc spała w jednej pieluszce,nie chciałam jej rozbudzać,ale tyłeczek ma ładne,odparzeń żadnych nie ma.Smaruję ją linomagiej,jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! Jestem uziemiona, wózek od dziś w naprawie, czekać mam 3 tyg, muszę coś wykombinować, nie będę siedziała w domu tak długo. Moni, co to za testy? Kurcze, tylko nadzieję robią... Tak mi przykro. Inka, jutro pewnie przekażesz wieści od lekarza, co i jak :) Agunia, witaj! Daj jakieś aktualne fotki Agatki, proszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia, moja Małgosia ma prawie 4 miesiące ale tak ładnie nie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny chętnie bym sie przyłączyła do pogaduszek o córeczkach - ale puki co nic nie mam do powiedzenia buuuu... ❤️ duży buziak Aguniu dawno cię nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×