Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Już wrócilam, idę spac bo padam na pyszczek, nie mam nawet sily poczytać, chcialam sie tylko przywitać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka= no tak chodziła wtedy na noce do pracy ,a innych przytulanek w niebezpiecznym okresie nie miała,dziwne byłam pewna że na 100% będzie dziewczynka a tu sie pomyliłam, dobrze ze sie nie założyłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc daily. A do mnie wpadła znajoma z szamponami pod prysznic z avonu i zostawiła mi katalog.Tak sobie gawędziłyśmy a moja mała tymczasem usnęła na rękach.A już myślałam że ją wykąpię i znów musze czekać. A właśnie to była maja,ale ja mam sklerozę,sorry. No widzę że grudzień będzie pełen oczekiwania i to nie tylko na narodziny Jezusa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka,a mnie już nic nie zdziwi,no może jedynie to że urodziła chłopca,bo to że zaszła to jeszcze zrozumiem.Mam koleżankę co zaszła w ciążę tuż po okresie a innym razem tuż przed i ma córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To by się zgadzało z tą teorią o której kiedyś usłyszałam że jeśli ktoś ma długie cykle to może mieć dwa jajeczkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie ja kochane to niczemu juz się nie dziwie sądząc po moim terazniejszym cyklu ,przecież ani nie miałam zmiany klimatu ,ani diet nic i co o 4 dni wcześniej owu ,a z blizniakami zaszłam w 8 dc mając 30 dniowe cykle ,zreszta pisałam wam już o tym przepraszam ,że znikam tak ,ale mam problem z neten muszę zadzwonić do TP dana chciałabym ,żebys kochana miała rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra muminka
mam pytanie do doświadczonych mam, czy we wczesnym stadium ciąży bolą sutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, wpadłam tylko na chwilę.dzieci oglądają muminki, zaraz kładę spać dzie ci. jestem jak zwykle sama, mąż w delegacji. agunia, tak, to ja wysłałam fotki.małgosia to spory klops, w wieku 2 miesięcy jest dorodna.teraz powoli się to wyrównuje, ma wagę podobną do marysi w tym wieku. wszystko piszę z małej litery, mam mała na ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra muminka
proszę o odpowiedź , czy bolą sutki na początku ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostro muminka, ja przy żadnej ciąży nie miałam takich objawów, ale wiem, że mogą boleć sutki przy ciąży. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra muminka= nie umiem ci powiedzieć ,ja w ciąży byłam prawie 14 lat temu i nie pamiętam :D wydaje mi sie że mogą ale każda kobieta może inaczej mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra muminka
bardzo dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:D Sylwiu= jedna tabletka aspiryny a dokładniej acardu 75 mg, zapobiega chorobom niedokrwienia serca, chodzi tu główne o zawały serca, choroby wieńcowe, zapobieganie zatorom naczyń . Oczywiście po konsultacji lekarza, chociaż lek bez recepty. A z synkiem faktycznie problem,pewnie bardzo chce jechac na wycieczkę. Cięzko coś radzic, ale na wycieczce na pewno będą lody,dzieciaki porozbierane, moze sie nie doleczyc, bo będzie tuz po antybiotyku. Spytaj sie lekarza, ale ja raczej bym nie puściła na wycieczkę :( Ale to tylko moje zdanie. Ineczko, brzuchatko kochana juz masz kartę ciązy :) i piekny termin na poród. Wszystkiego dobrego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczko= no byłam ,niby maja zadzwonić , ale powiem szczerze to nie bardzo mi sie widzi ta praca:( jestem w kropce do dziś 11dc gdzie tam jeszcze do owu ,a tu mój M już sie niecierpliwi i działać chce:( i co tu robić, przecież znowu będą za słabe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = ja to ciągle obiecuje:D tylko sie zastanawiam ,czy teraz dla jaj nie będę mieć 26 dniowego cyklu:) wtedy przegapie owu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = raz jest troche tego ciągnącego a raz nie ma tylko biały taki płynny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka=> to musiał jej się cykl przestawić, skoro zaszła w ciążę 7 dc. Nie ma możliwości zajścia wogóle w ciążę przy cyklach 29-30 dniowych w 7 dc, bo żołnierzyki musiałyby żyć ok. tygodnia. Może cykl jej się przestawił i wydawało jej się, że jest już czas bezpieczny. I tak jak Inka napisała czegoś nie pamięta. Ja przy cyklach 26-27 dniowych wiem, że nie zaszłabym w 7dc, no chyba, że cykl by mi się skrócił. A wogóle to w dniu krwawienia jest bardzo mała szansa. I jeszcze jedno jajeczko musi dojrzewać chyba minimum do 9dc, bo inaczej nic z tego nie wyjdzie, bo ciałko żółte czy coś tam nie rozwinie się. A co jest mojemu mężowi. To ogólnie ma nadciśnienie i po badaniu komputerowym serca wyszło, że jego stan jest nienajlepiej. Tzn. lekarz powiedził, że gdyby chodziło o 60 latka, to by było ok. A tak musi się bardzo oszczędzać i porobić badania aby poznać przyczynę takiego staniu. No i potem podreperować serduszko. Janeczko=>właśnie nie pomyślałam o akardzie, ale narazie wstrzymamy się zobaczymy co przepisze lekarz. Na szczęście jest pod bardzo dobrą opieką :) Musimy dwa tygodnie poczekać, bo teraz ma jakiś wyjazd. W tym czasi będziemy robić badania. A co do wyjazdu Łukasza to rozmawiałam z lekarką na ten temat i jeśli w czwartek nie będzie temp i ogólnie stan się poprawi tak szybko jak u młodszego to ma jechać. Oni będą pod super opieką. A syn właściwie wogóle nie choruje. Ostatni raz był chory gdzieś 2 lata temu. Jednak się martwię. Tym bardziej, że to jest jego pierwszy wyjazd. Do tej pory nie chciał jechać nawet na jeden dzień. Taki trochę wrażliwiec z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane no szkal mnie trafiał cały dzień się tu do Was dobijałam i nie mogłam wejsć w ogóle kafeteria mi nie chodziła,ale byłam zła....tym bardziej ze prawie cały dzień sama w domu siedziałam i nudziłam się jak mops,idę teraz Was troszkę podczytać chociaz te ostatnie stronki bo nie w temacie jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 1.04 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... .........21.04 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 17.04 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 12.05 8.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 14.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s...........36tc....20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s...............34tc...27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s...........31tc...19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c...........30tc....29.06 6.Aneta ana..... 7.Inka67...............3s.................6tc....12.12 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650..... wzrost54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500...... .wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310..... .wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49 mam nadzieję że dobrze skopiowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×