Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

OOO Sylwia to chyba ty tak długo przeczymałaś mężowskie plemniczki TAK? Od 10 do 14.Ja też tak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Mateuszek caly czas mowi ze chce rodzenstwo.A ja sie tlumacze.I co? i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plemniczki moga zyc do5dni w sluzie.Moze i mojego przezyja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwarzam że TY BEGA FAJNA BABKA JESTEŚ!!!!! Takie DUŻE ŻYWE SREBRO! Lubie takie osoby,bo ja raczej z tych spokojniejszych jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie u mnie było strasznie dużo tego śluzu, że aż potem się wystraszyłam, że może będę miała szybciej owulację, choć nigdy nie miałam szybciej niż 13 dc. Ale wtedy różne myśli przychodziły mi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA niby mokro ale taki porządny śluz to muszę sobie wygrzebywać z czeluści ....Zresztą teraz po starankach nie gmeram za bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edi=> dobrze, tylko u mnie przeważnie było tak, że pojawiała się na początku mniejsza ilość, a tu było tego bardzo dużo. I sobie wtedy myślałam, że może coś przegapiłam i wcześniej miałam już płodny, no i że owulacja będzie szybciej. Na szczęście tak się nie stała, a śluz pomógł im przetrwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki jesli moge wniesc pewne wiadomosci do dyskusji...wyczytalam gdzies przy okazji szperania w wiadomych tematach i dowiedzialam sie ze na zywotnosc plemnikow w organizmie kobiety nie tylko ma znaczenie ich wigor...ale takze i odczyn i srodowisko kobiety...i nie chodzi tu tylko zasadowe czy kwasne ale o przerowzne przerozne mikro odczyny no i flora bakteryna i stezenie hormonow itd itd itd....malo tego jest nawet takie stwierdzenie ,z e nie ma ludzi NIEPLODNYCH!!! tylko czasami partnerzy sa tak dobrani ze ciezko im spodzic potomka, a tymczasem w ogole nieplodny mezczyzna majacy same rachityczne i pierdolowate plemniki moze miec dzieci z super plodna kobieta...i na odwrot kobieta nieplodna majac buhaja i ogiera za partnera moze z powodzeniem zajsc w ciaze.... takze wracjac do zywotnosci plemnikow to ile zyja zalezy takze od nas drogie panie czy z checia przyjmujemy tych \"itruzow\" czy zwalczamy ich niczym feministki.... alibaba...dzieki za komplement :) oj jestem srebro jestem.....nawet rtes cholera jasna a duza tez niewatpliwie jestem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam,bo wychodze!Dozobaczenia dziewczyneczki.POWODZONKA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I MAM PYTANKO... Jak z tymi testami owu jak kreska testowa jest cieniutka to do owulki jeszcze ho,ho? TAK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alibaba, nie chodzi o cieniutka tylko intensywnosc koloru, im kolor taki sam jak testowy to znaczy ze owu tuz tuz a jak kolor taki sam lub intensywniejszy to jest ten sztyt LH !!! czyli za ok 24 godz bedzie owu!!! co oczywiscie nie znaczy, ze ona bedzie.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka ma córeczke ale nie chce mi zdradzić jak ją poczęli.POWIEDZIAŁA: Męczcie se sami albo niech twój mężule przyjdzie na płatne nauki do mojego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tu do Was weszłam sobie bez pytania i się panosze jak stały bywalec. AŻ MI SIĘ GLUPIO ZROBIŁO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko alibabeczko nam schlebia...to znaczy ze u nas od razu sie czuje czlowiek jak w domu!!!! i o to chodzi!!!!!!!!!!!!!! takze zero wyrzutow, bo tak ma byc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATMOSFERA tego topiku jest naprawde serdeczna i wyjątkowa. Do netu ma dostęp tylko w pracy i zawsze pierwsze co załaczam kafeterie i czytam co się u WAS wydarzyło. A pracuje co 2 dzień tak więc czasem jest co poczytać. I myślę ,że raczej osiąde u WAS na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Wiecie dzisiaj czuje się tak jakbym coś straciła.........Moj malenki synek skonczył ogólniak,za 7 dni matura.Pożegmnałam dzisiaj jego wychowawczyni ,wspaniałego pedagoga,było miło ale już nigdy nie bedzie wywiadówki ......Może czas na maleństwo w moim-naszym życiu ale tak się boję że to może znowu tak boleć,niewiem czy drugi raz przeżyłabym ,,stratę\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila-znam to uczucie ja poplakalam sie jak moj syn konczyl podstawowke bylo mi jakos dziwnie i smutno,tak jakby to mnie dotyczylo jestem chyba za miekka:( niestety czas leci tak szybko.... mysle ze jesli dojrzalas do tego macierzynstwa,to powinnas dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze jestem sama no coz,czekam na mezusia,wiec jestem na kompie szykuje sie goraca noc a moj cykl akurat na chlopca hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamulka..... ale masz fajnie...w sumie to ja lubie takie wyczekiwanie....i ta noc...ach...zazdroszcze ci tej namietnosci :) a to, ze na chlopaka? hm? no to nie wiem co Ci radzic? moze jakies zabezpieczenie co by losu nie kusic? ale zrobisz jak uwazasz... mila...no to faktycznie....nic tylko dzidzius konieczny.... ja tez jak sie patrze na moich chlopow to juz niestety nie ma w nich nic z malenstwea...oli facet mega kafar, no moze mikus ma jeszcze troche takiego bobasa w sobie...ale to ostatnie podrygi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×