Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Renia ale co Ci przykro? u Ineczki wszystko bedzie dobrze i urodzi zdrowiutką dzidzie nie ma innej opcji,tak to jakos napisałaś dziwnie jakby stało się to najgorsze!!! a my nawet takiej mysli do siebie nie dopuszczamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ Roksana-to ile twój mały ma latek że tak długo śpi i jeszcze go chcesz męczyć w południe? No chybaże to lubi:D Dana,fajnie,będziesz już miała to zgłwy,no i malutką przy sobie.No,może to trwać nawet dwa tygodnie,ale nie koniecznie.A jak skurcze? masz coś? Króry to tydzień? Misiu-od jutra już masz spokojną gowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danus❤️❤️❤️ Trzymamy mocno kciuki..... juz niedlugo bedziesz tulila swoja dzidzie w ramionach:) caluski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu 2latka... ale to spioszek... i wrecz prosi sie zeby go polozyc popoludniu spac..... chyba po mamie...bo mama pol ciazy przespala:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZkoda gadać :( ręce opadają:( kolezanka chyba czytać nie potrafi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresza ja nigdy nie mialam problemu ze spaniem.... moje dzieci spaly cale noce... seriooooo... kiedys chyba pisalam nawet o tym... nawet sie martwilam czy oby wszystko ok z nimi ze tak duzo spia....:):):) Nastko masz racje....nie ma co zwracac uwagi na takie wpisy....szukaja sensacji...a tu jej nie znajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki, skurczy narazie nie mam a jest to dopiero 36 tyd. także myślę że jeszcze 1 tyd. wytrzymam tylko niepoki mnie ta wydzielina bo z chłopcami nic podobnego nie miałam byłam się zbadać i odchodzi czop ale do teraz mam dośc obfite plamienia w kolorze różowym, nie wiem czy to ma tak być do porodu??? A mój gin. jest na urlopie, mam pecha nie wiem czy wytrzymam aż do 7 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana kochana obys ten tydzień wytrzymała żeby były pełne 37 tyg. wtedy malutka może juz sobie wychodzic śmiało,a nawet odpukać gdyby teraz juz zaczął się poród to wydaje mi się że i tak wszystko bedzie dobrze, ja nie wiem jak to jest dokładnie z ta wydzieliną,ale ja osobiscie takie plamienia podbarwione krwią miałąm w dniu porodu,ale misiu tez tak miała to może tak ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki wpadlam na chwilke i nogi ugiely sie pode mna ale juz doczytalam ze u Inki wszytsko ok Ineczko, uwazaj na siebie....lez, bierz zastrzyki i nie denerwuj sie :) caluski dla Ciebie i dziecinki Dana, Misiu kurcze to wy juz przed meta, alez ten czas zlecial szybkich jak najmniej bolesnych porodow a przede wszytskim zdrowych dzieciaczkow Misiu, ostatnio widzialam Cie jak pomykalas z Wojtusiem, chcialam trabnac klaksonem, ale mam ostatnio policyjna fobie, wiec sie powstrzymalam :) brzuszek masz taki zgrabniutki, sliczny kurcze gdyby nie sliny instynt samozachowawczy zdecydowalabym sie na 4 dzieciatko, ale mam klopoty z moimi zbuntowanymi nastkami i ogrom pracy z Zuza, ktora notabene swietnie sie chowa, jest kochaniutka i slodka :) pozdrawiam Was kochane, 3majcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana- a kiedy zaczyna się u ciebie 37 tydzień? Jeśli nie masz skurczy to może to trochę potwać.Możesz mieć coś podobnego co Misiu,może szyjka ci się skraca.Jeśli nie będzie ciemnej krwi to wszystko jest ok. U mnie dzisiaj też upał.Mam dylemat jak ubrać małą,ale jeśli chcę aby była spokojna to muszę ubrać ją lekko.Może body z krótkim rękawkiem? A na wszelki wypadek kocyk do przekrycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kolezanki moje drogie.... ineczko przede wszystkim mocno Cie tule!!!!!!!!! kochana w tym cyklu Cie doganiam staruszko :D wiec lez tu grzecznie i czekaj na swoja kochana kolezanke!!!!!❤️ dopiero teraz dopadlam kompa, mialam rana sprawe do zalatwienia, ale gdyby Ciebie nie bylo juz bym dzwonila albo smsowala, ale nie musze tego robic...chyba, ze hobbistycznie??? enex....Tobie juz nic nie pisze bo jestesmy w kontakcie....i wszystko wiesz... misiu...dotrwasz do przyszlego tygodnia...ja Ci to mowie, a potem hulaj dusza....prawda??? juz nie moge sie doczekac tego wysypu..... dana....caluje mocno i z niecierpliwoscia czekam na info od Ciebie oczywiscie trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazania wasze!!!!!!!!!1 👄 wszystkim dziewczynkom duzo usmiechu i radosci w ten jakze piekny dzien.... sciskam was mocno, mocno, mocno... bede przy kompie ale tez poogarniam troche burdelik domowy....co by jutro miec luzzzzz... ja dopiero teraz zaserwuje sobie kawusie... a wiecie co ide jutro do lekarza tralalala jak sie ciesze hurrrrra i wierze, ze powie mi same dobre rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff jak ulga, Ineczko 10 kilo z serca mi zeszło. Dopiero teraz wróciłam, bo musiałam w pracy pozałatwaić pare rzeczy i jak na złośc dzisiaj mnie wyslali. I myslałam po drodze co tam u Ciebie, czy Bega wysłała smsa. Ale to fajnie kochana, trzymaj się, leż, odpoczywaj i niczym nie stresuj. A brzusio i maleństwo poglaskaj ode mnie. Buziaki ❤️ Ja przy ojkzaji dzisiejszych wizyt w urzędach zrobiłam badania hormonków, tylko przez ten długi wolny tydzien nie wiedzą kiedy będą wyniki :( Ide poczytać co tam u Was, bo rozpisałyście się strasznie :P a przeczytałam tylko pare psotów i trafiłam na post Inki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguś ,ja-neczka:D ja-neczka= a jakie to są badania ? bo może i ja sie wybiore do gina i poprosze o nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane rozmawialam z inka przez telefo9n....ma slodziutki glosik i jest cala happy, naprawde...juz plamienia ustaja tylko sluz podbarwiony i wszystko bedzie OK!!!! kazala was pozdrowic co niniejszym czynie!!!!!👄 pokus hejka kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko-jestem z toba!!! ja tez mialam krwawienie w 5-6 tygodniu ciazy bylam w szpitalu na podtrzymaniu a dzis moj synek ma 9 lat:) domyslam sie co czujesz,bo przez to przeszlam wazne ze plamienia ustaja to dobry znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambi32
Oj ty Bega to jesteś naprawdę wścibska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokus prolaktyne z obciążeniem po godzinie. Może zrób kochana, bo mnie gin.powiedział, ze jak są problemy z zajściem to koniecznie trzeba ją zbadać. Bega= super wieści, choc przeciez nie moglo byc inaczej. Buziaki dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bambi
bambi nudzi ci sie? idz posprzatac swoje podworko,a nie smiecisz nam tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambi32
DO bambi od BAMBI32, pójde jak będę miała ochotę, załużcie sobie osobne płatne forum to nie będziecie sie narażać na uwagi innych. Czym innym jest troska a czym innym wścibstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja -neczka dzięki , po @ pójde !!!chyba ze to obojętne kiedy:) ja sie zegnam ,papapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambi....a chcesz, zebym Cie zaskoczyla??? skad wiesz kto do kogo dzwonil? to zdaje sie Ty jestes wscibska i za duzo chcesz wiedziec, zreszta mam to gdzies!!!! ostatnia cecha jaka posiadam jest tak sie zlozylo wscibstrwo i nietakt...ale ....naprawde nie interesuje mnie co sobie myslisz... pozdrawiam Cie goraco i zycze malo wscibstwa w zyciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×