Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

mamulka,ponoć gdy po czasie ujawni sie druga kreseczka to nie jest test wiarygodny,ale mojej kumpelce tez tak testy wychodziły na poczatku ciąży i ciąża jednak była więc ja sama nie wiem czy to prawda czy nie ale po mojemu to ta druga kreseczka to sąś musi wyjść prawda? czyli cos tam wykrywa....ja Ci mówie poczekaj cierpliwie jeszcze troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazjo z tymi testami to chyba roznie bywa pozostaje mi cierpliwie czekac na szczescie to gora dwa-trzy dni anastazjo masz racje,ja chyba tez bylabym zawiedziona i zla przeciez wiedzieli z pol roku wczesniej ze monika ma komunie wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka-nie wiem co ci doradzic,mnie brzuch tak mocno nie bolał,a jedyne co mnie zdziwiło to biała wydzielina której zazwyczaj przed@ nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia Ty tak ta wydzieliną białą to nie strasz;) bo ja znowu mam tego dużo....:D mamulka a Ty też tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguniu mnie ten brzuch tak boli od soboty na poczatku myslalam ze to objaw zagniezdzenia,ale chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taki bialawy sluz ale ja mam zawsze taki przed@ no moze jest troszke rzadszy tak jak plodny zmieszany z tym bialym nieplodnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przy zagnieżdżeniu bolało trochę ineczej jak na @.Bardziej tak jakby ciągnęło w dół.I to było 6-7 dni po przytulankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko,mleczny to też biały:D Ale on był bardziej jak ,nie wiem jak to określić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguniu mnie tez tak ciagnelo na poczatku w tym dolnym miejscu w brzuchu,nad wzgorkiem lonowym i to bylo 6-7 dni po przytulankach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Anastazja wierzę, ze musi Ci być przykro z tego powodu, ale uważam, że powinnaś dać rodzinie do zrozumienia, ze ich obecność to nie jakieś tam \" chce czy nie chce mi się\" ale ich obowiązek!!! Zwlaszcza dotyczy to chrzesnych!!! Jak Ci powiedzą, ze nie mogą przyjechać to im powiedz, że chyba nie zrobią tego Monice, bo ona na nich czeka!!! Niestety nie rozumię takiego postępowania... i nic tego nie tłumaczy! Czasami czegoś nam sie nie chce ale robimy to, żeby komuś nie zrobić przykrości.... Dwa lata temu bylam na komuni w Szwecji, w Malme. Mogliśmy wyjechać dopiero w sobotę o 17 w Sasnitz wypadł jeden prom z powodu awarii, czekalośmy do 21, zajechaliśmy na 1 w nocy, byliśmy tam całą niedzielę a rano w poniedzialek wyjechalismy do domu. Wróciliśmy zmęczeni ale zadowoleni bo mogliśmy byś w tym dniu z rodziną, która tak jak wy Anastazja zapewne, czuje się tam troche samotna... Musisz w tej kwestii być twarda! Jest jeszcze troche czasu, popracuj nad nimi. Zwlaszcza Ci z Niemiec powinni przyjechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazjo ja jestem nadal pellna wiary,ale to za dobrze mi nie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko-a ty co sadzisz o tym moim borykaniu sie z testami?? kurcze jestem zagubiona w tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka ja sie boję wypowiadać bo dziewczyny kiedyś robily testy wychodzila im ta druga kreseczka, a pożniej czar pryskał i przychodzila @ Ja sama robiłam wcześnie test i na następny dzień robilam betę bo tak mi kazała lekarka. Ty tez najlepiej jak byś zrobila betę tylko u Ciebie ty wyniki bety to jaiś żart, żeby tyle czekać.... Myślę, ze mimo wszystko jest szansa, że to jednak ciaża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko no też jestem tego zdania ze to jest ich obowiazek być na komuni chrzesnicy w końcu zgodzili sie byc chrzesnymi więc niech będą nimi nie tylko na papierku,ale wiesz jak to jest jesli sami się nie zdecydują to co ja mogę? na siłe ich nie ściagne,tak jak piszesz jest jeszcze troszke czasu więc bedę im dziure w brzuchach wiercić może to coś da,mam taka cicha nadzieję że sie jednak uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inko= jak się czujesz? Jestes na zwolnieniu, czy pracujesz? Mamulko= szkoda, że nie mogłaś zrobic bety. Nie anlizuj juz tych testów, mnie wydaje się ze jesteś. Poczekaj spokojnie jeszcze parę dni. Buziaki :) Aguniu= widzisz jak ładnie wszytsko sie ulożyło. I to dobrze ze chlopcy tak sa za małą. Dana= po prostu brak słów. Juz nie mogę sie doczekac tego uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ineczko-boje sie ze ten czar prysnie:( chyba sie dzis przejde do gina,poki nie ma @ musze zapytac co to za bole tego brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko-kochana,dziekuje za dobre slowa:) musze byc jeszcze cierpliwa no chyba ze przy badaniu wziernikiem lekarka mi powie ze nadchodzi@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko ja jestem,ale z doskoku:) Ty jak wrócisz od tego lekarza to zdaj nam relacje koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazjo-oczywiscie ciazy to i tak ona nie rozpozna,bo za wczesnie ale moze mi te bole wyjasni moze mam zapalenia jajnikow? kiedys mi sie zdarzylo z 2-3 razy ale dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! Byłam w mieście kupić sobie eleganckie spodnie, bo mamy 2 Komunie pod rząd, a ja nie mam co na siebie włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko, na pocieszenie powiem, że z Małgosią zaszłam w ciążę, mając cykle w rozpiętości od 24 - 32 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka ja jeszcze taz nie mam@ :) ale za dwz dni bedzie ....... ale widzisz znowu test cos tobie wykazał:) ,mi po rozebraniu go na czesci pierwsze i jeszcze pod lupe nic widac nie było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×