Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

moni kochana dla ciebie i twojej rodzinki też ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT :D :d :d pokuniu nie doczytałam :( :( :( tak mi kochana przykro , a juz myslała ,że ci się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje Panie dziś pierwsza w ten piękny dzień jakim jest WIELKA SOBOTA i pragnę złożyć Wam WSZYSTKIM jeszcze raz ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY, SZCZĘśCIA, MIłOśCI, DOZNANIA CUDU NARODZIN, LEKKICH PORODÓW, PIĘKNYCH I ZDROWYCH BOBASOW ORAZ ZADOWOLENIA Z ŻYCIA Inka Niestety na wieczorne pogaduszki juz sie nie nadaje, zasypiam z kurami ale wstaje za to pierwsza i mogę sobie rządzic sama przy kompie! czyli są jakięś tego plusy. Mam jeszcze trochę pracy dzisiaj więc jeśli nie uda mi się wejśc to z góry przepraszam, ale będe probować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie !!!! jak bym się nie gramolila z pisaniem to by isę udało!!! Poka .... przykro mi, ale jeszcze sie uda, zobaczysz. Moni i Koko Koko myśl pozytywnie przecież nie przytulaliście sie w samą owulację!!! Uważam, że jednak masz szanse. Jajo po uwolnieniu też potrzebuje trochę czasu żeby dojrzało co daje kolejne godziny. Wcale nie jest to tak beznadziejna sytuacja jak myślisz... Zwłaszcza teraz w Świeta wyluzuj sie i bądż dobrej myśli. Moni a Ty uważaj na siebie, nie dżwigaj i odpoczywaj. U mnie wczoraj minął dzień @ spokojnie, bałam się jak diabli....ale wszysko OK. Przerażają mnie tylko moje piersi....mak wczoraj weszłam do wanny to zalamka..... zawsze były duże a teraz są wielgachne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam doslownie na 5 minut, ale widze, że nikogo nie ma, ale sie nie dziwie pewnie uwijacie sie w kuchni albo przygotowujecie koszyczek ze święconką. Korzystam z okazji że szwagier odpalil kompa żeby sie przyjrzeć notowaniom gieldy. Naewt tutaj czuje zapachy z waszych kuchni, dbajcie o siebie i bądźcie wszystkiej dobrej myśli, najważniejsze że stumilowym krokiem pezskoczyliśmy ten dlugi czas kiedy nikomu sie nie udawalo, teraz może byc już tylko lepiej. BUZIACZKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle czuję jajniki, i nie chce mi się kawy, wczoraj wypilam z mamą jedna z bólem serca, a dzisiaj też mi sie nie chce. Siostra piecze karkówkę, już rano jak piekla schab ze śliwką to bylo mi dziwnie. JESTEM CHORA, wiem, wiem, albo ta pogoda tak na mnie wplywa. Troche boli mnie też krzyż, szcególnie po prawej stronie i piersi jak dotykam ale tylko sutki nie z boku !!! Chyba cos mi sie poprzestawialo z hormonami musze je w końcu zrobić, moja kumpela zrobila wczoraj (przyslala mi smms jak bylam na wszy WIELKOPIĄTKOWEJ) i okazalo sie, że hiperprolaktynemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily piękne zdjęcie ,jak kochana odczucia ciążowe ??? mam nadzieje,że się nasiliły :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily twoje odzczucia wskazują wiesz na co ....a sama wiesz ,że owu miałaś wczesniej i myślę ,że masz duże szanse :D ,dobrze ,że mężuś był na dyżyrku ,bo tak to miałabyś tak jak ja bo byscie się pewnie starali ...wszystko przez ten śluz .Ja teraz go mam więcej niż w owu ,ale czemu mam taką tempkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie jeszcze raz -WESOŁYCH ŚWIĄT- i oby sie spełniły nasze marzenia... Ja lecę, bo jeszcze ostatnie sprawy do załatwienie i po południu jadę do Bydgoszczy do baci mojej biednej chorej,której przyszło spędzac swięta w szpitalu.. Koko Ty się nie martw się, bo ja czuje ze będzie dobrze, albo jezscze na razie nic nie będzie i będziesz mogła działać dalej...:-) Lili,fajnie napisalas wiesz o rozbójnikch i takie tam...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Przeczytałam was tak szybciutko pobierznie i niestety nie wszystkie wpisy ale chyba z niektórych z nich wyczytałam że Inka i Moni zaciążyły,tak? Jeśli tak to bardzo się cieszę i gratuluję,ale macie super prezent na Święta. Nie wiem czy ktoś dał mi ten przepis na pasztet czy nie bo nie znalazłam,ale Sylwia jeśli możesz to prześlij mi go na email,bo ty go znasz.A poza tym to na tej stronie są mojej małej zdjęcia ale jeszcze te stare.www.agunia33.fotosik.pl Moj młodszy też wczoraj wymiotował i miał rozwolnienie.Dostał antybiotyk i dziś jest lepiej.Oczywiście też bałam się o małą,ale pilnuję aby się do niej nie zbliżał. Życzę wam i waszym dzieciaczkom zdrówka,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny 🌻 Z okazji Świat Wielkiej Nocy duzo zdrówka, miłości i wielu łask Bożych w tym łaski macierzyństwa. Wszystkiego najepszego 🌻 Moni ❤️ kochana, gratuluję i szzerze, bardzo szczerze ciesze się że sie udało. Jak myslisz kiedy mogło dojśc do zaplodnienia, bo piałaś że tylko raz ale nie dczytałam w którym dc.Najlepszym sposobem jest widocznie odpuscic sobie :) Pokuś❤️ jeszcze nie czas, na pewno będziesz miec jeszcze maleństwo, czekaj cierpliwie. Zreszta teraz czas szybciej zleci, świeta a potem zaraz staranka. Bedzie dobrze [kwiat Beguś ❤️ co to za cudna pani doktor, ach brakuje mi takiego nastawienia jak Ty masz.Jak mozesz napisz coś więcej. Lili ❤️ jesteś niesamowicie bystrym obserwatorem. Buziaki i bardzo dziekuję za życzenia 🌻 Koko❤️ nie zamartwiaj się , choc ja uważam że byloby cudownie gdybyś byla w ciąży, wiadomo że pagniemy odmiany po tych naszych lobuzach, ale czyz chłopcy tez nie są słodcy? :) Nigdy do końca nie możemy byc pewni, tak jak Lili pisała w sama owulację tez są dziewczynki. Zresztą metoda na której się wzorujemy została zapoczątkowana podczas badan nad in vitro, kiedy okazało się że na 100 zaplodnień oczywiście w trakcie owulacji rodzi sie 80% chlopców. Nadal pozostaje 20 i to w bezpośrednim kontakcie z jajeczkiem, a Ty dziiałałas przecież wcześniej. Ineczko ❤️ to cudownie ze dobrze sie czujesz, myśl pozytywnie, nie przemęczaj się i uważaj na siebie. Ile wzięlas urlopu? Ściskam Was bardzo mocno {kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, korzystajac z chwili spokoju (dzieci poszly ze swieconka) chcialam Wam zyczyc, ZDROWYCH, POGODNYCH, RODZINNYCH SWIAT CHOJNEGO ZAJACZKA I MOKREGO SMINGUSA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no swietnie wychodzi slowo c-h-o-j-n-y ale oczywiscie wiecie o jakiego zajaczka chodzilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOKO nie mam pojęcia ale na mój gust to owu mialaś w dniu kiedy mialaś tą niską tempkę (wczoraj). Będzie dobrze zobaczysz ❤️ ❤️ ❤️. Nie no aż takie jednoznaczne te objawy nie są, ale czuje się troche inaczej niż zwykle, może to przez te świeta, wiadomości od Inki i Moni i ogólnie cudowna atmosferę. Myślę, że to raczej moja psychika doszukuje się tego czego nie ma, poczekamy zobaczymy. Moim zdaniem to stanowczo za wcześnie na jakiekolwiek symptomy :(. dzisiaj mam dopiero 23 dc a cykle mam 32 dniowe. A propos owu to tak ja TY mialam z nia ogromne problemy w tym cyklu i za cholerę nie wiem kiedy byla:(. Ale jeszcze będzie setki razy i na pewną ją upoluję :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily a ja mysle ,że u ciebie mogło jajeczko być ustrzelone ,bo skończyłaś na 15 dc ,a owu przypuszczalnie miałaś w 18 dc ....no obie miałyśmy dziwne te cykle ,ja śluz i tempke na owu miałam wczoraj ,bo miałam go najwięcej ,a dziś już teraz zaczyna być sucho ,no ale jak lekarz stwierdził ,że było po owu no to chyba monitorig nie mógł się mylić Kate , mam nadzieję ,że nastepny twój cykl będzie owocny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane wielkie gratulacje i Wesolych swiat! Sledze was na bierzaco przez komorke bo od tygodnia jestem u rodzicow w gdansku. Troche mi ciezko pisac. Odezwe sie jak dopadne kompa. Kochane tesknie i sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIAT WIELKANOCNYCH :D :D :D Miałam dzisiaj przeboje z Patrykiem :( Gorączka nadal wysoka i do tego wszystkiego pojawiły mu się plamy na ciele. Wystraszyłam się, że to sepsa, tym bardziej że pod naciskiem nie znikały. Miałam już wtedy zamówioną wizytę u lekarza, ale lekarka jak to usłyszała przyjechała szybciej. Jednak zanim lekarka przyjechała plamy znikneły. No i okazało się, że ma anginę ropną. A potem jeszcze dostał ponad 40 stopni gorączki :( Już mam dość :( Ile strachu :( Aguniu=> jak tylko znajdę troszkę czasu to podam Ci przepis, bo nie mam już siły dzisiaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane w świąteczną niedziele 🖐️ Sylwia szczerze ci współczuję ,wyobrażam sobie co musiałaś przejść i ile strachu miałaś o Patryka ,zresztą i o młodsze dzieciaczki ,bo przeciez choroby sa zakazne .W sumie w tym wszystkim to szczeście ,że to angina ,a nie cos poważniejszego - no to świeta masz niewesołe ,ale jzk bierze leki ,to z każdym dniem bedzie coraz lepiej .Głowa do góry :D u mnie dzis tempka 36,4 ...wiecie co tak mnie zadziwia ,że co dzień o 6.30 budzę sie i mierze ,nie wiem czemu mam taka ,czy jak się może zagniezdzi zarodek to dopiero mi wzrośnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam się czujecie po świątecznych przyjemnościach, wlaśnie wrócilam ze spacerku z calą trójeczką i chyle czola przed wszystkimi mamami które sa w stanie koordynować poczynaniami swoich trójeczek albo czwóreczek :). Ciężko bylo ale zabawnie, albo sie śmialam albo wkurzalam no i troche pobiegalam po trawnikach w pogoni za moim chrzesniaczkiem. Mój synek zasmiewal sie do rozpuku :) :) :). Koko nie wiem co Ci powiedzieć, sama tempke mierze od dawna z malymi przestojami kiedy lapię dola że nic to nie daje. daje daje, specjalistką od NPR nie jestem, ale pamietam że raz trzy dwa myslalm że wopadlam i wlasnie wtedy bacznie obserwowalma co dzieje sie z tempka w okolicy 6/7/8 dnia od \"nieszcesnego\" dnia i wogóle druga fazę cyklu. Ogólnie po owu tempka rośnie, ale w momencie implantacji spada i to nawet znacznie aby znowu wzrosnąc i utrzymywac sie na podwyższonym poziomie przez dluższy czas jeżeli cala akcja zakończyla sie zafasolkowaniem. ta Twoja tempka jakos dziwnie skacze, musiala bym sobie narysowac przebieg Twojego cyklu na wykresie żeby zobaczyc jak to wygląda. Na tempce zna się też SYLWIA. Sylwuniu jak pech to pech, pilnuj swoje pocieszki, taki niestety czas nastal, raz jest cieplo a raz przejmująco zimno. Dzisiaj jest okropnie, tak zimno, że uszu i nosa nie czulam po spacerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to do uslyszenia, zaraz sie zwijamy i jedziemy do teściów a to od mojej siostry 45 km. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:)Ja tak rano bo wszyscy spia jeszcze..... koko nie zamartwiaj sie ,bedzie dobrze przekonasz sie......:)🌻sylwia całe szczescie ze to angina,a niec gorszego.....daily kochana jeszcze troszke i sie wszystko wyjasni.....:)Ronja Tobie zycze zeby z babcia było lepiej...........🌻 janeczka dobrze ze sie odezwałas:) kate a wiec nastepny cykl twój:)enex szybko wracaj i pisz z nami :)latem musomy sie spotkac....:)matam trójeczki pozdrawiam serdecznie🖐️.A u mnie bez zmian wszystko narazie ok ,tylko strasznie bola mnie sutki ale nie piersi a i kawa mi smakuje;)oczywiscie mam 1000 mysli a staram sie myslec pozytywnie:)dzis bede wieczorem to moze któras bedzie:),a jeszcze jedna ciekawostki,moja szwagierka miała miec synka ,ale okazało sie ze jednak to dziewczynka:) koko nie martw sie ona działał w wszystkie DP i bedzie dziewczynka;)wszystko jest mozliwe,a ja obstawiam ze jak u mnie wszystko ok bedzie to raczej synek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,zrobilam ten strumieniowy i LIPA!Za wczesni chyba bo w sobote dopiero ma byc@.poczekam wiec do sobotyze nie przyjdzie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam tu ze niektore dziewczyny robily wczesniej i nic>A w dniu @wyszedl.Wiec tak sobie mysle ze b.dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam korzystajac z wolnej leniwej chwili....no i dopiero teraz przeczytalam...MONI!!!!!!!!!!!!! ❤️ usciski ode mnie kochana!!!!!! tak sie ciesze............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was choc widzę ,że żadnej nie ma dziewczyny dziękuje za słowa otuchy , ale wszystkie zwiastuny wskazuja ,że zaciążyłam - śluz teraz mam biały ,grudkowaty a piersi strasznie miękkie i galaretowate ,tylko ta temperatura mnie zadziwia wręcz dziś -uwaga 35,9 - dobre nie czyżby dziś było zagniezdżenie ? Ło matko juz chciałabym wiedzieć na 100 % tak lub nie ,bo jeśli tak to muszę się psychicznie przygotowywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×