Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Milego dnia kochani....❤️❤️❤️ bede do Was zagladac ...choc mam dzis dosc napiety dzien...:) Asik🌼 Agaaga36 🌼Agunia33🌼 Ala_71🌼 Aneta ana🌼 Anastazja🌼 Bega 🌼Dana68🌼 Daily🌼 Enex🌼 Edlem🌼 Ewelinka🌼 Edi🌼GrubyMiś🌼Gabi27🌼 Inka🌼 Janeczka🌼 Justina🌼 Kate68🌼 Koko🌼 Kroma🌼 Lili🌼 Mamusia Trójeczki🌼 Maja🌼 Mamulka 🌼Miśka 123 🌼Moni🌼 Olenka🌼Paty36🌼Pola40🌼 Poka🌼Paty36🌼 Ronja 🌼Sylwia🌼 Nadziejka🌼 Mam nadzieje ze zadnej z Pan nie ominelam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) roksanko ja tez ten strumieniowy test ,rozłozyłam na czesci pierwsze;)oj roksanko mamy cos z siebie:D,a jako stara testowaczka powiem tak.... dziewczyny juz powinien byc cien drugiej kreski,a tu nic kompletnie,mysle ze moze do zapłodnienia doszło ale cos nie tak wyszło,i dlatego nie ma nic.....teraz ide sie szykowac z mała do przedszkola bo dzis ma zdjecia z cała grupa,a jutro juz po zwolnieniu ida do przedszkola:),daily rozbierz ten tes wtedy kreska jest wyrazniejsz;)ja wroce to poisze sobie z Wami🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Moni Moni Moni........ kochanaaaaa zrob tescik z rannego moczu a Ci uwierze w to co piszesz.... inaczej ====NIE MA MOWY:classic_cool: Poczytaj na forum slonce Ty Nasze...--->. a zobaczysz kiedy wychodza + dodatnie testy innym dziewczynom....nie slyszalam zeby przed @ ....z popoludniowego moczu:( on jest za mocno rozcieczony... nawet w opisie w tym co mi Ineczka wyslala pisze wyraznie ze przed terminem@ z porannego moczu...i najlepiej wieczorkiem malo pic:) wiec kup jeszcze jeden i raniutko zrob!!!!! Koniecznie !!!! Bo przyjade tam i dam Ci POPALIC:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko jutro zrobie ok:) z porannego moczu :) a jakie ty masz objawy i jaki sluz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Moni Roksi 🖐️ Moni nie martw się z tym testem ,tam napewno była 2 kreseczka jak ją widziałaś tylko to jeszcze bardzo wczesna ciąża ,poczekaj kochana jeszcze 1-2 dni i zobaczysz ja wyrażną :D :D :D Roksi ale się ciesze ,cały czas o tobie wczoraj myslałam ,tyle czekałas kochana i wreszcie masz swoją fasoleczke ❤️ 👄 Sylwia ja hormonki badałam rok temu i miałam wszystkie w porządku ,może mi sie cos zmieniło ,zobaczę narazie czekam na @ jak na zbawienie (jak już dawno nie czekałam ,a wrecz ostatnio jej nie lubiłam :D ) , dziś u mnie tempka 36,7 troche skoczyła ,ale mam jakiś płynny śluz , no i ciągle od wczoraj mni mdli wogóle nie mogę patrzec na jedzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko kochana 🖐️ b znajome objawy:D o to tempka tobie skoczyła jak by juz było po owulce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej !!!! wiatj olenka!!! kochane znow przystapilam z nowa porcja werwy do pisania, szkoda tylko, ze jak zwykle mam malo czasu... ale zamierzam przez jakis czas popisac bo wlasnie zrobilam sobie kawusie.... ewelinko test robilam i total negatywny, skad wiec wczorajszy sluz i to uczucie??? nic mnie juz nie dziwi i szczerze mowiac mam to gdzies....sluz mnuie juz pare razy roczarowal, wiec nie ufam mu, ufam testomi moim odczuciom brzuchowym... zreszta mam nadzieje dzis sie czegos dowiedziec....nie wiem co to za kobieta, nie wiem jaka jest w kontaktach z ludzmi, wiem tylko tyle, ze kilku osobom pomogla zaplanowac plec i zajsc w ciaze....jakie ma metody i jak dziala itd nie mam pojecia, przekonam sie dzis mam nadzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni tylko u mnie dziś 18 dc cyklu ,więc trochę póżno jak na owulke , a juz niedługo jeszcze 10 dni i się wyjaśni ,powiem wam ,że powoli godzę się z myślą ,że jestem w ciąży i bedzie syn ,no widocznie nie dla mnie dziewczynki są :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguś 🖐️ no wreszcie sie odezwałaś ❤️ :D :D ,słuchaj sluzem to się nie sugeruj ,bo ja nie miałam go wogóle a miałam (ponoć ) owu , zobaczysz zresztą co ci doktorka powie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega 🖐️ no nareszcie:D koko dobrze mowi sluzem sie nie sugeruj ,teraz sama jestem ciekawa co p doktor powie?? o której idziesz ??? koko oj tak potestuje sobie;)albo nie jeszcze pomysle;)kochane zaraz wychodze i za 1h bede🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawda koko...bardziej martwie sie o moja kieszen :) jak tak bede do niej na monitoringi i inne gowna latla to na wyprawke dla dzidzi mi nie starczy... tego sie boje najbardziej...ze na jednym monitoringu moze sie nie skonczyc....a jesli kazda wizyta u niej tyle kosztuje bez wzgledu na to co sie tam robi to ja dziekuje.... ale na razie sie tym nie martwmy....dzis ide moze jakis nowy powiew, jakies inne spojrzenie??? koko a Ty sie nie martw na zapas...przeciez sama wiesz, ze nie tak latwo zajsc w ciaze? ! takze spko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni....ide na 15 kupa czasu...sama jestem ciekawa co mi powie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane 🌻 👄 No Bega wreszcie się pojawiłaś, bo juz miałam się do Ciebie wybrać i ochrzanić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak to tyle czasu do nas nie zaglądasz?????? Kto to widział?????? Jak możesz to powiedz ile ona kasuje? Ja jak juz kiedyś wspominałam leczyłam się w specjalistycznym ośrodku leczenia niepłodności w Łodzi i tam powiem szczerze ceny wizyt się po 7 latach nie zmieniły. Nie wiem jak innych zabiegów czy np monitoringu,ale wizyta nadal 150 pierwsza i chyba 80 każda następna. A jest to naprawdę profesjonalny ośrodek, moja koleżanka za moim pośrednictwem tam pojechała i z zapłodnienia in vitro (tez tam jej robili) ma córeczkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! Beguś, nie martw się na zapas, na wyprawkę dla dzidzi jeszcze przyjdzie czas :) Roksanka, wysłałam ci cosik na pocztę. Moni, dziewczyny mają rację, poranny mocz jest bardziej wiaeygodny do testu. Aaa, Beguś, mnie też śluż już wielokrotnie zmylił i zbił z tropu. U nas piękny słoneczny dzień, pójdę więc na spacerek z dziewczynami i trochę poprasuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!! Maju dopiero dziś przegladałam pocztę- malutka super, duże zresztą tez.Cieszę sie, ze z Toba lepiej. Beguś to trzymamy kciuki z calych sił, jak my wytrwamy do popołudnia.... Ewelinko jak ten czas leci.... juz niedługo i zobzczysz Igorka, ale nie śpiesz sie wszystko w swoim czasie. Dana i Gruby Misiu odezwijcie sie do nas bo się martwimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki moje drogie, ale mialam telefonnnn tak dlugi, ze mi ucho odpad....godzina dwadziescia...mamy spust z kolezanka...ale nie widzialysmy sie ho ho// ewelinko 150pln....a gdzie jakies badania i inne usg? az sie boje....pierwszy raz pojde i zobacze co dalej....moze kolejne wizyty z monitoringami jakos inaczej sa liczone? no w kazdym razem na zapas sie nie martwie... maju, dokladnie tak jak mowisz...sluz nas robi w konia, o tym juz sie parokrotnie przekonalam.... a skoro do mierzenia temperatury nie mam serce pozostaja mi testy i monitoring.... poki co musze sie ubrac i wyjsc bo na zabiegi nie zdaze, a tak bardzo mi sie nie chce!!! jest mi zimno i wstretnie.... daje sobie jeszcze 15 minut i ruszam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega sam monitoring na pewno nie kosztuje dużo bo to tylko kilka minut. No ciekawa jestem co Ci powie.... U mnieraczej normalnie, ogólne zmęczenie i ochota na spanie non stop. Minęły dni @ sucho tak, że mam nadzieję będzie Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - ja na sekundę wsprawie testów owulacyjnych - dziwy jakieś 7dc - testowa lekko jaśniejsza od kontrolnej 8dc - to samo 9dc - testowa o wiele jaśniejsza od kontrolnej 10dc - czyli dziesiaj - tylko kontrolna I co to ma być :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( potrzebna mi ikonka [rwę włosy z głowy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki 🌼 Melduję się, czytam Was na bieżąco;) Mnie dziś okropna zgaga pali, masakra :o Właśnie miętę piję. Gruba jestem jak bania :o Tzn szczęście w nieszczęściu sam brzuch - wszędzie bez zmian a tu taki balon, że nie wiem jak ja dochodzę do końca:P. Ja chyba nie wytrzymam i w końcu pójdę na to prywatne USG, nigdy nie byłam tak niecierpliwa w sprawie płci. Niby wystarczy, żeby było zdrowe, ale jak ja bym chciała tym Chińczykom uwierzyć, skoro się wcześniej ani razu co do mnie nie pomylili;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane :)prawie 2h w przedszkolu na zdjeciach:-ooch....ale sie wyczekałam majeczko🖐️a u nas zimno i wietrznie brrrr......Ewelinko no jeszcze z 8 tc i Igorek z Wami bedzie:)enex kochana ja tez o tobie myslałam ,ja tam na Morenie :) no to wychodzi na to ze chyba owulka była??? bo tez jakos dziwnie u Ciebie.....MAMA t ,CIESZE SIE ZE U cIEBIE WSZYSTKO OK :)zobaczysz bedzie córeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze się turlam, lecz coraz bardziej obolała i zmęczona :) Enex, jedna z moich koleżanek też by miała podobne do Twoich wskazania testu owu, ale miała ich duużo i robiła dwa razy dziennnie! dzięki temu trafiła w moment, kiedy test był wyraźnie dodatni i dziś ma swoją małą córeczkę!!! tak, tak! działali natychmiast po odczytaniu dodatniego testu... wieczorem kreska jaśniejsza, nastepnego dnia wynik dodatni w południe (wtedy seks) na wieczór kreska słaba, następnego dnia brak kreski testowej... bega, to jeszcze nie jest tak bardzo drogo, o ile nie doliczy sobie wiele za usg... ja płacę 130 za zwykłe badanie, jeśli z usg trwającym choćby minutę to 150... POWODZENIA!!! a zbadaliście w końcu nasienie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu jak dobrze ze wszystko dobrze:)ja tez mysle ze bega to nie drogo (znaczy drogo ale ja myslałam ze gdzies 300zł),ja płaciłam z synem 4 lata temy za prowadzenie ciazy 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj sylwuniu🖐️ ,etam nie wiem czy zrobie??? bo wczoraj wiadro zimnej wody dostałam :) to i objawy ciazowe przeszły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim dziewczynką:) witam nowe koleżanki:) roksanko= kochana trzymam kciuki za ciebie ❤️ moniś= kochana ,ty sie nie denerwuj tylko poczekaj ,bo te zwykłe testy to są do dupy:D ja-neczko = przykro mi z powodu @ wiem jaki masz teraz nastrój:( ja też taki mam:( i jednak postanowiłam że zrezygnuje z tych staranek, widać tak mi jest dane ,by o tym nie myśleć znajde jakąś prace i zacznę żeć swoim życiem ,a nie tempką ,śluzem itp...oczywiście będe was czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×