Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

właśnie byłam odprowadzić mame i jak wracałam ,przechodziłam koło apteki ,i już miałam wejść zamówić ten test co ineczka ,ale sie powstrzymałam i stwierdziłam ze jednak czekam ,jak nie przyjdzie to kupie we wtorek zwykły i też powinien wyjść jeśli by co było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak pokus przetrzymuj nas jak najdłuzej możesz :P ,to był żart -myslę ,że masz rację w świeta nie bedziesz miała czasu mysleć o ciąży ,a po świetach sobie strzelisz teścik i juz ,no trzymam kciuki za 2 kreski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko= ja nie tylko was przetrzymuje ,ale przedewszystkim siebie:D ale może faktycznie jak nie przyjdzie do świąt to łatwiej będzie to przetrzymać ,bo my jak zwykle ganiamy pomiędzy rodzicami a i szwagierka z maluszkiem przyjedzie to będzie zajęcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się pokus nacmoktasz maluszka chociaż ,no lecę polatać na odkurzaczu i zajrzę póżniej pa kochane narazicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ona dzwoniła do lekarki i ta jej powiedziała ze jak do jutra jej nie przejdzie to dopiero ma przyjechac do szpitala,wiecie ja jestem przewrazliwiona bo sama tak wczesnie rodziłam wiec juz ja np panikuje.........Poka ale jak tes by wyszedł pozytywny bo na pewno pomysl jakie swieta byscie mieli piekne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni = kochana ja i tak bym miała piękne jak nie zawita @ do mnie do świąt:D dzisiaj dopiero 29dc a do najdłuższego pozostało jeszcze 3 dni:D więc jak do niedzieli nie przyjdzie to szanse zaczną rosnąć:D a jak dostane to chociaż nie będę miała czasu o tym myśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni = widze że nie dasz polezeć temu testowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś = długo czekałaś na ten test jak zamuwiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...a czy Wy pozmieniałyście cos w diecie tak jak pisał Wójcik...bo ja na ta dziewczynke to jem więcej orzechów i pije więcej mleka, acha i magnez + witamina B6 biorę, bo miałam niedobory ze wzgledu na częste picie kawy. Jecie sos specjalnie tez???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka ja wczoraj byłam w aptece i z amówiłam i na dzis juz sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...a czy Wy pozmieniałyście cos w diecie tak jak pisał Wójcik...bo ja na ta dziewczynke to jem więcej orzechów i pije więcej mleka, acha i magnez + witamina B6 biorę, bo miałam niedobory ze wzgledu na częste picie kawy. Jecie sos specjalnie tez???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ,nie dam co ma sie kurzyc:P ja was podziwiam za to ze własnie tak długo czekacie:) ja lubie szybko i wtedy jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= :D ronja = ja niczego nie jem specjalnego ,bo te diety same sobie przeczą :D jedni piszą że coś tam na dziewczynke inni ze to samo na chłopca ,nie idzie za nimi trafić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIby na chłopca powinno się jeść bardziej słono, a ja własnie tak lubie teraz jesć, za to za mlekiem nie przepadam...doszłam do wniosku ze ja się własciwie zawsze na chłopca odzywiałam.... eee tam, bedę jadła co lubie i juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronja to chyba nie znaczenia ,bo ja całe życie na mleku ,poprostu je uwielbiałam i co i mam 3 synów (narazie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam u Wójcika coś takiego i chyba u mnie i u siostry tak jest:) Typowy układ pokoleniowy= ojciec był typem silnego i zdrowego genetycznie mężczyzny,urodziły mu sie same córki.Jeżeli matka była przynajmniej normalnie zdrowa,to w następnym pokoleniu córki najczęściej są typem genetycznie silnym i przeprowadzają ostrą selekcję plemników i rodzą samych synów albo przynajmniej pierwsze dziecko jest płci męskiej. I u nas to sie chyba zgadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjeżdzamy jutro...ale powoli się pakuję bo zawsze mam pięć osób do spakowania;) ale juz bliżej niż dalej. Pocieszające ,ze nic nie robię do jedzenia bo moja mama oczywiscie \"nie chce absolutnie o tym słyszeć\" Nie to nie. Więc jedziemy na gotowe. odnaznalazłam jeszcze wsród swoich komputerowych \"skarbów\"niesamowite zdjecie-może je już widziałyście. Ale ja zawsze oglądając je jestem pod wrazeniem. http://www.cudzycia.friko.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do diety to ja zawsze byłam mocno \'nabiałowa\" i mocno słodyczowa.Orzechów i migdałów też dużo jadłam-lubiłam te \"mieszanki studenckie\" a też mam synów:) Od jakiegoś roku mi się zmieniło i jem dużo mniej słodyczy a więcej słonych rzeczy i warzyw -jakos organizm mi się przestawił. Czyli dieta na chłopca-ale moze znowu na odwrót będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka-a jeśli chodzi o napisy na fotkach-to photoshop np:) albo jakiś inny program do obróbki zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie znowu mam problemy z netem. Napisałam i nie poszło teraz w skrocie bo i tak nie wiem czy to dojdzie. Narzazie wszystko OK na USG nic nie widac, zresztą mowiła, że nie ma szans jeszcze cokolwiek zobaczyc. Leki biore tak jak brałam, ze względu na wiek... tak mi powiedziała, jak by się cokolwiek dzialo przez święta bo to akurat czas @ mam podwoic dawkę i lezec. Na wizytę za 10 dni czyli.......... 16 kwietnia, jak ja to wytrzymam???? Nie wiem czy to dojdzie ale podobno serwery się topią takie jest obłożenie na internecie więc dziewczyny: ZDROWYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT, SPEłNIENIA MARZEŃ I WSZYSTKIEGO CZEGO SOBIE żYCZYCIE KOCHANE, DLA WAS I WASZYCH NAJBLIżSZYCH inka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna jestem na chwilke ale po 20.00.jestem wasza:D,lili ale zdjecie!!!!!super:) dziewczyny test kupiony jutro działam;)lili kochana jakbysmy nie zdazyły popisac to....Wszystkiego najlepszego na Swieta bogosławienswa Bozego i duzo miłosci i zrowia Dla Waszej rodzinkiinka tobie tez wszystkiego najjjjjj,przedewszystkim dla kruszynki pod twoim sercem❤️ zeby dobrze sie tam zagniezdziła,mnustwa prezentów ,lez i odpoczywaj:),czy któras bedzie po 20.00.??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale święta mi się zapowiadają. Partk wymiotuje, temp. nie spada :( A jak mała jeszcze mi się rozchoruje 😭 oby tylko nie skończyło się szpitalem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może i ja złoże wam wszystkim życzenia ,gdyby sie okazało ze potem się nie da :D Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości, w poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, świąt wesołych, oraz zdrowych! Kiedy Wielkanoc nastanie, Życzymy Ci na Zmartwychwstanie. Dużo szczęścia i radości, Które niechaj zawsze gości. W dobrym sercu w jasnej duszy. I niech wszystkie żale głuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×