Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Mam to w nosie !!!! Chcę wyglądać jak pilka i mieć dzidzusia!!!!Kurcze czuję taką pustkę jak pomyśle o moich nieudanych starankach.Kocham dzieci, ale jakoś ten czas tak mi uciekl i ciągle bylo mi go malo, a teraz ...... Od dawna mam silny instynkt macierzyński, ale .... teraz nie odpuszczę mężowi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONI76...........BLIZNIETA EDI33..............BLIZNIETA KOKO34...........? PATY36............? BEGA...................? JA-NECZKA..............? GRUBY MIS...............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobote zrobie jak@ nie przyjdzie.A tabeleczka jak?Fajna? To dla zrozumienia charakterow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONI76...........BLIZNIETA EDI33..............BLIZNIETA KOKO34...........? PATY36............? BEGA...................? JA-NECZKA..............? GRUBY MIS...............? AGA123.................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jutro koło 9.00. zapraszam wszystkie ciekawe dziewczeta na wynik mojego testu:D, ale sie reklamuje co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONI76...........BLIZNIETA EDI33..............BLIZNIETA KOKO34...........? PATY36............? BEGA...................? JA-NECZKA..............? GRUBY MIS...............? AGA123.................PANNA bliznieta nerwusy sniadanie zjesz obiadu niedoczekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) beguś trzymam kciuki by sie udało:D MONI76...........BLIZNIETA EDI33..............BLIZNIETA KOKO34...........? PATY36............? BEGA...................? JA-NECZKA..............? GRUBY MIS...............? AGA123.................? POKA..........BLIZNIETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni będę trzymać kciuki!!!! W końcu troszkę fasolek pojawilo się tutaj!!! Mam nadzieję, że dolączysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONI76...........BLIZNIETA EDI33..............BLIZNIETA KOKO34...........? PATY36............WODNIK BEGA...................? JA-NECZKA..............? GRUBY MIS...............? AGA123.................PANNA INTERESUJE SIE OD17LAT astrologia.chiromancja i grafologia troche numerologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu fokuniu:D no nareszcie co ty sobie myslisz co,ze na tyle znikasz??? no juz mi lepiej jak ci to powiedziałam:D pokuniu pisz z nami bo mi smutno bez ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONI76...........BLIZNIETA EDI33..............BLIZNIETA KOKO34...........? PATY36............? BEGA...................? JA-NECZKA..............? GRUBY MIS........BLIŹNIĘTA AGA123.................? POKA..........BLIZNIETA jakaś plaga???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo nasteona no to wiadomo kogo najwiecej!!!!!!!!!!POWIETRZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edii ja dwójka numerologiczna , i tez lubie wszystkie bajery z tym wszystkim zwiazane ,tez juz byłam na stawianu kart:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś = kochana ja zawsze tu jestem i trzymam kciuki za ciebie i dziewczynki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni-będe na pewno. O 9 właczam kompa zamiast Domoewgo Przedszkola:D:D:D Będzie Moni show z bejbikiem w tle;) Ja -znak Krzyża -może byc też ryba:D czyli ryby-a niech tam........... Poka-heh hej:D Coś tam smutki czytałam...nu nu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×