Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Dana wszystko gra? jak sie czujesz? Cztalam o tych Twoich żylakach... nic przyjemnego , moja szwagierka to miała już chyba z 5 takich operacji ale to dziadostwo co kilka lat się jej odnawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz u mnie żylaki są od ok. 16 roku życia, odziedziczyłam je po tacie. Narazie jest dobrze dzisiaj po południu do gin na usg to się dowiem co do porodu jaki sugeruje.Odebrałam dzisiaj badania krwi i wyniki bez dodatkowego żelaza są dobre tylko 0,2 poniżej normy, dodajE że te zastrzyki obniżają hemoglob. jestem zadowolona. Inka a jak u Ciebie samopoczucie?? pewno nie możesz się doczekać kiedy posłuchać na usg bicia serduszka, pamiętam teraz jak słuchałam to miałam łzy w oczach, wiem nie muszę Ci mówić ale dużo odpoczywaj i się wysypiaj. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana ciesze sie ogromnie że u Magdusi wszystko OK i że czujesz sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily ciuszki słodziutkie..... pomarzyc dobra rzecz.... Dana co do mojego samopoczucia to raczej dobre. Wyskoczyły mi na twarzy na nosie i okolicach drobne czerwone krostki kilka dni temu, ale myslę, ze to od kremu Vichy, więc z niego zrezygnowałam, przemywam twarz wodą przegorowaną i smaruję kremem antyalergicznym dla dzieci z apteki. Mam nadal zgzgę i bardzo mi isę odbija.... spac moge na okrągło jak i jeśc pomarańcze... jak wracam do domku to wstępuję do sklepu na soczek świeżo wyciskany nawet dwa razy dziennie. Biorę juz witaminki, i nadal duphoston tylko zmniejszylam sobie dawkę o połowę jakieś 1,5 tygodnia temu czyli biore jedną tabletkę dziennie podzieloną na polowę, narazie wszystko OK. We wtorek idę na usg, będize to już koniec 6tc więc mam nadzieję, że zobaczę pikające serduszko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko mowilam o tescie...pytala jaki i kiedy go robilam? ale mowilam tez o kolejnych testach i juz z jedna kreska...(a zrobilam ich 6szt) jak skonczy sie krwawienie mam przyjsc... dala mi recepte na kolejny m-c i od 5dc znowu zaczynam nowe dzialanie...12dc kolejny monitoring ....itdddddd....... kurcze wsciekli sie dzis u nas... przed blokiem kosza trawe....za blokiem kosza trawe....a w bloku wymieniaja winde.....nie slysze wlasnych mysli😭 jak ten moj Samuel spi??? nie mam pojecia:) Dana 🌼 witaj w nowej sukience:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dali kochana ach te choróbska:( miejmy nadziej ze to tylko wirus.....aha a co do sukienusi to sliczna:) i czapka tez i buciki ,bardzo mi sie podoba ..... Alicja na pewno slicznie bedzie wygladac:)aaaaa nie przywitałam sie dali🖐️inka🖐️ dana dzis na czarno 🖐️ i roksanko🖐️Bega samych spełnionych marzen🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze chcialam cos napisac....rozmawialam dzis z kolezanka...ktorej przyjaciolka z Polski byla w ciazy....wczoraj urodzila.....i WIELKI SZOK!!!!!!!! Chlopiec!!!!!!!! cala ciaze mowili ze dziewczykna....choc dzialali dokladnie w owulke...chodzila na minitoring...wiec wiedziala kiedy i jak....bo ma juz pierwsza coreczke....i chcieli bardzo chlopca... lekarze sie zapierali ze to dziewcznka na 100%.......a jednak maja upragnionego synusia....ale maja niespodzianke co nie?????? och Ci lekarze....:D albo sprzet maja do niczego:D no to teraz bedzie tatus dumny:D strasznie sie ciesza z tej \"pomylki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni 👄 a jak Ty sie czujesz????? powiedz mi czy w-g @ dobrze wyczulas owulacje w ostatnim cyklu??? @ teraz dostalas 14 kwietnia tak? a kiedy Ty czulas owulke???i kiedy dzialalas? mi wyglada ze w-g @ owulke mialas 30 marzec....nawet 31 marzec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak roksanko ostatnia @ 14.03. a owulka była 27.03. a nastepna @ 14.04.tylko czemu te testy pozytywne??no i beta tez nic nie wykazała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko czuje sie dobrze:)👄 czasem mam doły no ale jakos idzie,biore z was przykład ze wy dłuzej sie staracie i jakos mi głupio jest sie zle czuc w poruwnaniu do was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz roksanko ,moja szwagierka 3x na usg chłopak a teraz na ostatnim ze córa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sobie zadaje to pytanie....skad te dwie kreski???? ale juz sie chyba nie dowiemy... mi tez ta druga faza sie przedluzyla....powina miec niby 14 dni od owulki...a miala 17....a nawet nie wiem czy nie 18 wiec moze jednak cos tam u nas bylo...ale sie nie udalo...stad ten pierwszy test wyszedl nam pozytywny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja roksanko mysle tak jak ty.....ze cos sie zaczeło ,no ale jeszcze cos nie dopusciło zeby sie rozwineło.......tak jak pisałam natura wie co robi:( smutne ale prawdziwe,nie ,ze nie jest mi smutno i przykro ,bo jest i to bardzo!! ale jakos tak sobie to tłumacze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Kolejny termin porodu Moniu mamy blizej wiosny..... dopatruje sie +++++++ bedzie dobrze!!!!!!!! Mam Taka Nadzieje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) tak roksanko ,tylko ze ja licze na cała wiosne czyli juz ok kwietnia, a tobie wam zycze jak najszybszych poczec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Moni moja Amande urodzilam 13 lutego.....pamietam ze jak przyjechalam do domu....to byl 18 luty i byla taka piekna pogoda ze juz nastepnego dnia poszlam z nia na spacer....:D i pamietam jak spotkalismy znajomych ktorzy szli do kina....i wyobraz sobie ze nas namowili na kino.... moja Amanda miala 6 dni i byla juz w kinie.....:D do dzis KINOMANKA z niej:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Moni ...mniejmy nadzieje ze nie upada:D ladna pogoda pewnie wiekszosc na spacerkach... ja tez sie wybieram....tylko wybrac sie nie moge:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiscie fajnie z tym kinem:),mam taka nadzieje ze nasze kolezanki naspacerkach, w gdansku wieje silny wiatr i jest zimno brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno????? u nas pieknieeeee...slonkoooo.....opalac sie moznaaaaaaa.....chyba wyjde na dwor do dzieci.... czekam na siorke miala byc o 16.30 ale jakos nie moge sie doczekac... szkoda mi siedziec przed kompem... ide....Monis milego popoludnia....bede pozniej🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne roksanko idz:) ja tez jak by było ciepło to na dworze bym siedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ineczko ja mam w styczniu imieniny ale dzieki dziewczyny za pamiec.ja natomiast dołaczam sie do zyczen dla begi.sorki ze tak dziwnie pisze alke mała mi zasneła na rekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JKOCHANAE!!!!!!!!! dzieki za zyczenia...jestescie KOCHANE!!!!!!!!!!!!!!! nie mam zupelnie czasu....jestem podekscytowana i podniecona .........................dostalam od meza w prezencie samochod :D a powaznei sobie kupil :D bo ja swoj mam, no zartuje...kupilismu rodzinny bo nasz obecny juz mocno wysluzony.... mielismy dylemat nie lada w koncu podjelismy decyzje... roksanko mielismy kupic prawie takiego jak Ty, ale o matko jeszcze wiekszego... nie voyager tylko cuntry town...mega maszyna, ale w garazu wtedy by sie nie zmiescily :D a powaznei ...za duzy chyba i w ogole.....kuoilismy xsare picasso.... i mielismy problem jaki kolor..ja chcialam czarny, a dzieci zloty.... uleglam facetom i jest zloty metalik... O BOZE...alez emocji..... a w domu burdel nad burdelami, jutro przychodza goscie a ja w powijakach.....nie wiem od czego zaczac.... kocghabe musze isc...jak bede miala jeszcze sile zajrze poznym wieczorem......sciskam was raz jeszcze i buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Równiez dołączam się do życzeń Beguniu! Wszystkiego naj naj i córuni w krótkim czasie. Dzisiaj fatalnie się czuję. Rano tempka skoczyła, 0 17.35 złapałmnie taki BO, że musiałam wziąć gospę. Sylwia Inka Bega Moni ................. Troche przeszło, ale zastanawiam się czy ta owulka była wczoraj czy dziś. Dlaczego taki ból.? A czy kiedy jajko przemieszcza się do macicy to kobieta też odczuwa ból , może to ciąża? Przedtem też miałam BO silne, ale ze spiralą to normalne, teraz jej już nie mam.Co o tym myślicie? 9dc ostatnie starania potem z zabezpieczeniem lub w ogóle. Do 15dc teoretycznie plemniczki mogły przeżyć , nie wiem co o tym myśleć .Dziwny ten ból , po skoku tempki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Beguniu :) Daily - może ta temperatura to tylko chwilowa i nic sie nie rozwinie - moje dzieci czasem tak mają...a ubranko śliczne :) Dana - fajnie że u ciebie wszystko ok :) Moniś - działasz w tym miesiącu??? Wiem że w Gdańsku wieje bo mi mama nadaje na bierząco :) :) :) Roksanko - cieszę się że masz nowa wiarę !!! Nasteczkę i inne dziewczyny - pozdrawiam Aha Aguniu - Bega nic nie odpowiedziała na twojego posta, ale ja też po trosze poczułam sie adresatką - bo mam sytuacje b podobna do Begi - a nawet troszkę gorsza boa mam jeszcze małego synka. No cóż mam samochód więc dzidzius będzie wszędzie ze mna jeździł - tak myślę... po Kubę i Maksia - czasem poproszę babcię, jakoś to będzie :) :) :) Juz kiedys o tym pisałam - my nawet na wczasy jeździmy z takimi maluchami - wkładam w chuste i wszystko załatwiam :) :) :) Aguniu powiedz - a ty nie boisz się puszczać dzieci same na dwór, a w szczególności małego do przedszkola??? Chyba że coś źle zrozumiałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty Naprawdę nie wiem skąd u ciebie taki ból >>> Lece bo Maksio w wannie siedzi - bedę później ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×