Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Jeśli owulację miałaś napewno w 10 dniu cyklu to powinnaś mieć 2 kreski,takie jest moje zdanie,bo wtedy wychodziłby ci sykl 24 dniowy,ale skąd takie przesunięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nastuś ,no u mnie już 3 tygodnie , bo jutro tyle mija od owulacji ,to chyba raczej test się nie pomylił ,pierwszy robiłam 14 dni po owu -tez negatywny ,a może @ przyjdzie,choć wogóle nie mam odczuć @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia a czy mogłabyś mi go przesłać na maila ? no właśnie byłam na monitoringu i 11 dc było po owu ,a ok 1 w nocy obudził mnie ból brzucha , ale mam nadzieję ,że jajo było niedojrzało ,albo coś innego ,bo juz nie wiem co o tym myśleć rozmawiałam z moją gin i powiedziała ,że 1 dzień po @ powinien wyjść .A może jak biorę nystatyne to ona nie pozwala wykazać ,czy to może mieć jakiś wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Agusiu ,musisz być bardzo szcześliwa ,gratulije jeszcze raz córeczki o ile pamiętasz domingowałam Ci całą ciążę, fajne masz dzieciaczki.Ciesz się nimi jak najdlużej,czas tak szybko ucieka ....A dzieci b.szybko rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dzis wczoraj jeszcze 37,1 , a dziś mam 36,6,niby tempka spadła ,ale w nocy zle spałam i może to też być powód ,a może jutro @ dostanę (od paru miesiecy nie czekałam na @ z takim utęsknieniem :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polozna studentka
czesc Wam Koko a kiedy mialas skok temperatury?ile dni byla podwyzszona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ położna ja nie zapisywałam tempki ,ale wtedy co ci pisałam ,ze spadła do 35,9 ( nie wiem czy pamietasz ) ,a potem to tak miałam różnie 37-36,7-37 i tak dalej i ostatnie chyba 3 dni miałam 37,1 , a dziś 36,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Mila,sorki,ale tyle nas tu jest że nie jestem wstanie wszystkich spamiętać ale dzięki za doping,jak widać bardzo skuteczny.Tak ,jestem dumna i przeszczęśliwa. Nastka-Agatka rośnie w oczach,jest słodziudka i grzeczna.Nie mam z nią większych problemów.Zasypia praktycznie sama,albo w łóżeczku niestety ze smoczkiem często,lub w swoim siodełku. Koko,chętnie ci go prześlę,jeśli będę potrafiła.Napisz mi tylko czy jest możliwe takie przesłanie jeśli ja mam do niego swój kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nastus ja też nie wiem kochana ,bo tempka to w tym cyklu to mi wariuję ,fakt ,ze nie mam porównania poprzednich cykli ,bo mierzyłam tylko przed samą @ ze 3 dni , a wogóle to mam infekcje ,ze względu na ewentualną ciążę biorę nystatynę ,ale mi nie pomaga muszę znów iść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia to super ze Agatka taka kochana:) a ze śpi ze smoczkiem to nic złego,jak przyjdzie swój czas to się go pozbędzie ja tez swoim dziewczyno smoczek podawałam bo to taki tłumik jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia=o wiesz co nie wiem czy możesz myślałam ,że tak,ale może to nie mozliwe spytamy się dziewczyn i jeśli tak to podam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko wiesz co? to może przez ta infekcję @ Ci sie spóznia albo tez przez nia test ciazy nie pokazuje no ale dopuki nie bedziesz wiedziała dokładnie na czym stoisz to lepiej uważaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polozna studentka
Pamietam wlasnie i jestem ciekawa co u ciebie? ale wedlug mojej opini nie ma szans zebys w tym 10dc miala owulacje,u ciebie jeszcze kilka dni utrzymywaly sie niskie temperatury. Dlatego jestem ciekawa kiedy byl skok ,to znaczy w ktorym dniu i jakbys dodala +/- 14 dni powinnas dostac krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było w 16 chyba dzień cyklu , a może ty sie orientujesz ,bo na USG wyszedł ten płyn w zatoce Douglasa ,ale miałam napisane coś takiego :endometrium II faza 9 mm ,więc po tempce jak liczyłam to jeśli ten pęcherzyk miałabym 9 mm to własnie 16 dc mógł pęknąc ,bo mniej więcej przyrasta on 2 mm na dobe .Tylko nie wiem czy to 9 mm to jakiś pecherzyk czy cos innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastka oby to było opóżnienie przez tą infekcje ,choć nie wiem czemu tak długo się ciągnie ,moze ten lek jakiś słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja teraz z innej beczki całkiem,mam pytanie do Roksanki kochana powiedz mi w jakim wieku Twoja siostra ta ktora mieszka w Anglii ma dzieci? otóż chodzi o to ze moje dziewczyny zdecydowały się do nas dołączyć no ale pozostaje kwestia szkoły,pojęcia nie mamy jak sie do tego zabrać słyszałam że tu dzieciaki w wieku 16 lat zdaja maturę i moga juz na wyższą uczelnie iść a one dopiero gimnazjum kończą to znaczy jedna kończy a druga jest w pierwszej klasie liceum.A pytam Cię o to bo może Twoja siostra ma w tym wieku dziecko co? i wie jak się zabrac do tego.Dziś idziemy do szkoły tam gdzie Monika chodzi i mamy nadzieję że nam coś poradzą a jak nie to ja nie wiem co robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nastuś to wreszcie rodzinka bedzie w komplecie :D ,o to i przy dzidziusiu pomogą ,bo już duze pannice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane,ja uciekam.Agatka coś ma problemy z zaśnięciem,włożyłam ją do łużeczka i włączyłam melodyjkę,bo ona tak lubi,ale i tak musezę wyjść,a ja jeszcze w piżdżamie.Idę na zakupy bo jutro czeka mnie robienie ciast,bo w środę mój m. ma imieniny i jedno chce wziąć do pracy,więc uciekam.Mała pośpi na dworze,pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko no być może tak włąsnie jest ,że ten lek jest za słaby skoro dostałaś go z myślą o ewentualnej ciązy,a takie leki sa zawsze słabsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa agunia. Koko no w komplecie bedziemy strasznie się cieszę i nie mogę sie doczekać,tylko żeby te szkoły im pozałatwiać jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni76- gratulacje odwagi, już teraz nie rezygnuj, bo mało kto zdaje za 1 czy 2 razem. Ja natomiast nie miałam odwagi nawet zacząć. 🌼 Aguniu-bardzo fajnie że masz gdzie wyjść z Agatką, u mnie pozostaje tylko park ale i tak się cieszę już nie mogę się doczekać spacerków. Napisz parę słów jak Ci przebiegał poród?? bo ja niby się nie stresuje ale im bliżej to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witaj dana kochana ja tobie i aguni zazdroszcze ,bo ty też juz niedługo bedziesz tulić swoją córeczkę :D nastka= no dziwny tam system nauczania 16 lat i uczelnia ,to w sumie nie wiadomo jak teraz to połączyc -system nasz i anglików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×