Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Moni pycha to jest zobaczysz:) A my dzis z męzem dzwonilismy do centrum diabetyków o jakąs pomoc prosilismy,bardzo miło tam z nami taki jeden facet rozmawiał,pytał jaką insuline biorę to mu powiedziałam a on na to że to jest najlepsza insulina i w Polsce jedna fiolka kosztuje 300zł szok!!!!!nigdy nie było by mnie na nia stać,a tu mam wszystko za darmo za nic nie płace i wiecie co? tak sobie mysle ze może to wszystko tak musiało byc? ten mój wyjazd tu że tu sie włąsnie objawiła,i jeszcze maja nam wysłac cała dla mnie diete i ajkies dodatkowe informacje,ale to na adres w Polsce podałam do mamy bo to sa koszta i bezposrednio nie mogli a mama mi to przesle wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ide kłasc moje maluchy, zaraz wracam i jestem cała wasza:P,bo moj M do pracy na noc poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie obraźcie sie ale jakoś tak stracilam wiarę w nasze więzi. Jak mi przejdzie to sie odezwę. Będę WAM oczywiście gorąco kibicowala i trzymala kciuki za wszystkie staraczki i oczywiście towarzyszyla WAM w modlitwie. AGUNIU dla mnie też jesteś symbolem!!! Buziaczki dla Agatki od cioci daily!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz nastka -czyli szczeście w nieszczęściu. No jak tak chwalicie ten Begowy przepis to muszę go gdzieś odszukac i też spróbuję.Bo to chyba szybkie danie nie? Ostatnio jestem fanką takich:D Witaj Amelia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero bede zaczynac sie starac za 2 miesiace, na razie orientuje sie w temacie i mierze tempki. mam fiola na punkcie slodkich, malenkich dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastko🌼🖐️ Amelko🌼🖐️ Lili🌼🖐️ dzis probowalam ze sluzu zrobic ...ale gucio mi wyszlo....musze bardziej popracowac nad tym:p Lili ja kiedys pisalam ze bardzo jestem ciekawa w jakim zaspole spiewasz....(chyba ze sie myle i grasz na jakims instrumecie):):):) zdradz mi Kochana bo zjada mnie babska ciekawosc:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia witaj daily szkoda że masz takie odczucia:( mam nadzieję że szybciutko Ci to pzrejdzie i wrócisz do nas,przeciez to było tylko nieporozumienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąsnie Lili pochwal się:) a może masz gdzies cos swojego nagrane to pzreslij nam link jakiś chetnie posłuchamy co nie Roksi>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie ja literówki strzelam szok,ale to dlatego ze ucze sie nie patrzeć na klawisze jak pisze,o i nawet mi sie rymlo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili-jestes uzdolniona muzycznie?? ale super!!!,zawsze chcialam miec taki talent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily ❤️👄🌼 ja tez mam kochana takie dni ze nie chce mi sie klikac....a szczegolnie jak przychodzi @....mam wrazenie ze caly swiat jest przeciwko mnie... ale przechodzi......i wierze ze Tobie tez szybciutko przejdzie i wrocisz do nas z nowa Energia....a moze i juz z Dobrymi Wiadomosciami...bo przeciez masz bardzo duze szanse jak czytalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dali no co ty ,juz wszystko ok, mysle ze juz nie powinno byc tematu przeciez wszystko sobie wytłumaczłyscie , a przeciez musimy byc razem bo to nawet pomaga ,a nawet pokrzepia i wszystkie sie pocieszamy i ogólnie jest super ,dali czekamy na Ciebie nie rób tak ze sie nie bedziesz odzywac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna blaszka ,a ja nie mam zadnego talenta:-o, ooo chyba ze do gadania non stop:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni no widzisz do tego tez trzeba miec talent:) ja tez żadnego nie mam no chyba ze do do grania na nerwach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelka a w jakim wieku masz dzieci??? nasteczko podobno nie ma przypadków tylko przeznaczenie, i moze własnie tak miało byc z ta twoja cukrzyca ,cukiereczku nasz:) widzisz tam masz za darmo a u nas w polsce ??straszne ile kosztuje:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ja to teraz tak własnie sobie to wszystko tłumacze,że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:) i wiem że bedzie dobrze bo innej opcji nie biore pod uwagę,a jak zaczne Wam tu marudzić czasami to mnie niech ktoraś w du*** kopnie!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo nasteczko tez masz dobry talent:P, chociaz i ja czasem mego M do zielonej goraczki doprowadzam, no ale kurna czasem trzeba:P, wtedy fajnie jest sie godzic i bardzo przyjemnie:P;)ach.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie mam dzieci,w sierpniu wychodze wreszcie za maz i tak bardzo marzy mi sie juz malutki cukiereeczek plci zenskiej. moni-rzeczywiscie mowia ze przypadkow nie ma,ze wszystko jest dokladnie tak jak byc powinno i nie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kurna nasteczko jak mamy Cie kopnac??:P chyba zapukac w monitor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastko wiesz ze ja tez pomyslalam ze super ze jestescie w Anglii...wlasnie dlatego ze w polsce insulina nie jest calkowicie refundowana... poznalam kiedys na necie dziewczyne ktora ma corke chora na cukrzyce i szukala wlasnie kontaktu w niemczech czy ktos nie zalatwialby insuliny dla niej za darmo... nie moglam jej pomoc bo nie wiem jakby mialo to wygladac bo niestety nie znam tu nikogo kto ma cukrzyce...a prawdopodobnie tylko chory dostanie ja za darmo.. ..mowila mi wlasnie ze juz ma dosc ....bo wiekszosc kasy idzie jej na leki dla corki.........nie wiem dokladnie jak to jest ...czy byla szczera...jakos zawsze myslalam ze insulina jest za darmo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz wszystko jasne amelko;), aaa kochana to teraz musisz miej wiecej sobie okreslac owulke ,i chyba wtedy przed owulka trzy dni zaprzestac staran, ale u nas ineczka jest taka w tym wszystkim biegła i sylwia,wiec ja je polecam i reszte dziewczyn tez,siebie nie polecam bo nie wiem kiedy core zrobilismy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko-mieszkasz w UK??? ja tez-mozna wiedziec w jakim miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelko jestem przekonana ze tu duzo sie nauczysz....dziewczyny bardzo powaznie podchodza do dzialan wlasnie na dziewczynke...:D szkoda ze nie ma naszego poprzedniego watku....bo gdybys go przeczytala dzialalabys juz w przyszlym m-cu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko,no własnie przeciez ta insulina jest niezbedna by żyć gdy ma się cukrzycę biedni Ci ludzie w Polsce ktorzy ja mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam dziewczyny-na chwilę mnie wycięło. Daily-myslę,że zupełnie niepotrzebnie wątpisz w mocne więzi z dziewczynami.Przeciez Twoja obecność jest dla wszystkich ważna i ..nigdzie nie idź. Wszystkie czekamy aż się odezwiesz:) A ja czekam na RE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×