Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Hej Dziewczynki!!! Dawno mnie tutaj nie było.... jakis rok chyba:) Wystepowałam wtedy pod inny nickiem justina33 Chciałam oswiadczyc wszem i wobec ze 28 marca 2008 roku urodze moje trzecie dziecko :). To bedzie córeczka Wiktoria. Teraz jestem w 30tc. maleńka wazy 1335g. Jeszcze wam tylko powiem ze myslałam ze nigdy nie zajdę, staraliśmy się pół roku. a o tym ze jestem a ciązy dowiedziałam sie w połowie pieszej pielgrzymki na Jasna Górę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło poznać :) Wiki :) (ja tu trochę nowa jestem) GRATULACJE :) Ja z mężem też pół roku bez zabezpieczeń i NIC. Nie obeszło się bez wspomagania przez testy owulacyjne, bo temperatura i śluz coś zawodziły... Ja dopiero 15-sty tydzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wiki , gratuluje dzidziunia, no i ,że sie udało córeczke trafić . Jak możesz to napisz w którym dc zaszłaś i czy według naszej metody sie to sprawdza , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIPENKA :-) A CZEMU PISZESZ ,ŻE TEMPERATURA I ŚLUZ ZAWODZIŁY ,ups caps lock mi sie włączył , bo ja siebie obserwuję i już nie wiem co o tym sądzić , bo temperatura sobie a śluz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo temperatura stała w miejscu a śluz jakiś nijaki miałam, dopiero w połączeniu z testami owulacyjnymi się udało (w dniu owulacji byłam "sucha"! o dziwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze można sprawdzać szyjkę macicy, ale u mnie, po ych trzech porodach to już taka nijaka jest, że nie wiem kiedy otwarta i bardziej miękka a kiedy zamknięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zaszłaś w ciążę to jaką miałas tempkę , mierzyłaś w tym szczęśliwym cyklu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szyjkę sobie badam i łączy mi się bardziej ze śluzem niż z temperatura , tzn w tym cyklu miałam śluz np już , szyjka zamknięta a tempka niska 36,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to było tak: Jak wariatka mierzyłam temp, obserwowałam śluz, szyjkę. stało sie to nie do zniesienia i ja maż mielismy dość kochania się z termometrem, kalendarzem i nie wiem czym jeszcze w reku:). Po prostu odpusciłam. W tamtym cyklu kochalismy się tylko raz na dodatek całkiem nieswiadomie trafiliśmy w 15dc. Wczesniej już po tygodniu biegałam do apteki i kupowałam testy. I zawsze bylo rozczarowanie. Tym razem nawt mi do glowy nie przyszło żeby robic test. Potemtez sie nie dziwiłam ze nie mam @ bo zwalałam to na zmęczenie podczas pielgrzymki. Dopiero jak któregoś dnia mąz spytałmnie czemu ja taka marudna jestem cos mi zaswitalo zeby jednak jakis test zrobić:). No i wyszły 2 śliczne kreseczki:). Nie mogłam uwierzyć:) . Boze jakie to cudowne uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko w cyklu \"zajściowym\" moja temperatura wahała się pomiędzy standardowym u mnie 36,4 a 36,7. W ogóle nie wierzyłam, że się udało, bo temperaturę do końca cyklu miałam 36,6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipienka- widze że mamy dzieci w podobnym wieku. Moja córcia ur1994, a synuś 2000 i teraz nam tak bardzo się zachciało dzidzi. Śmiejemy sie oboje że u nas to musi 6 albo wiecej lat minąc żeby się świadomie zdecydować na dzidzię bo po takim czasie to się już nie pamieta ile jest pracy przy małym dziecku. Ale mam nadzieję że moje starsze słoneczka mi pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipenka-fajnie,ze sie zarejestrowałaś:)KOKO-🌻 Justina33 vel Wilki-GRATULUJĘ!!!!Pamietam Cię-bo jakos przyszłas chwilkę po mnie. czemu tak nagle zniknełaś? czy dołączysz do nas na tamto Forum?Pochwal sie dziewczynom:) Pewnie część Cię pamieta-bo duzo starej załogi tam:D A jak długie masz cykle?(miałas raczej;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili34 a gdzie szukac tamtego forum. Wydawało mi się ze tamto to własnie to :). Tak przynajmniej po nickach mi sie wydaje. ale jesli możesz to podaj namiary na tamto forum. A zniknęłam bo tak jakos wyszło. Od czerwca prawie nie było mnie w domu. Potem tez ciagle cos się działo, ale teraz jestem już tak gruba że nic nie robie tylko siedzę przy kompie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana68 ja dopiero 15-sty tydzień ciąży, więc jeszcze muszę swoje odczekać :) Ostatnio chwaliłam się jak to mdłości odpuszczają no i mam... od rana ledwo chodzę :). Mam za swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka5552
do dziewczyn, ktore sa tez na tym innym forum. Nie wiem co sie stalo, ale za kazdym razem jak chce wejsc, to wyskakuje mi powiadomienie z mojego antywirusa, ze na tej stronce jest jakis wirus i zaraz mnie wywala :( Przepraszam, ze tak nie na temat, ale moze administratorka moglaby przeskanowac tamto forum? Pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz przepraszam, ze nie na temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze powiedzcie
na czym polega metoda wójcika? chcialabym córke mam 2 synow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak długo czeka się na aktywację na tym nowym forum? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja*...
sobie podniose moze ktoś sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, w końcu znalazłam topik, zaraz chyba też wejdę na tamto forum. Mam nowiny: mimo samoobserwacji, testów owulacyjnych, mimo strzału w owulację i całych przygotowań męża do tego, mamy czwartą córkę :):D. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipenka tak Cie podczytuje juz od jakiegos czasu i jak napisalas o 4 córci to az sie usmiechnelam :D:D:D Gratuluje 🌼 Bedzieci mialy babiniec w domu juz na calego :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipenka: jeśli wiesz co co z Paty to daj znać zagladam i zagladam tu z ciekawoscią i ZERO dobrze,ze ciebie złapałam:) ja będe miała trzecią,bez całego celebrowania i celowania i na czwartą juz się nie decyduję:D:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×