Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Dziewczyny , ja na chwileczke tylko, bo juz zmęczona jestem. Robiłam ciasta na jutro, bo Mikołajek ma 6 urodziny. W sobotę Miłoszk miał 10! Nie przyszła @, ale owulacje miałam 18 dnia cyklu, węc myslę, ze przyjdzie jutro, pojutrze... Alu, ja zawsze kierowałam się sercem...na drugie dziecko zdecydowałam sie, kiedy miałam 21 lat, jeszcze sie uczyłam,miałam dopiero wychodzic za maz, i praktycznie zadnych warunków na to dziecko nie było. Na trzecie zdecydowałam się kiedy jeszcze nie mielismy nawet własnego mieszkania...I co? Teraz mamy własny domek, samochód (w koncu, hehe) dochody praktycznie z kazdym dzieckiem wyzsze, wiecto chyba jakis znak, ze mamy miec te dzieci, a wszystko sie ułozy! Gdybym miała kierowac sie rozsądkiem to chyba żadnego z nich nie urodziłabym, a przeciez nie wyobrazam juz sobie bez nich zycia:-) Długo modliłam się o \"wpadkę\", zebym nie musiała o niczym decydowac, no, ale niestety wyraznie widac, ze musimy tej wpadce dopomóc :-)) Wiem jedno, ja jedynaczka, zawsze wiedziałam ze chcę miec duzo dzieci, gdyby nie sytuacja w Polsce, marne zarobki i problemy z praca to miałabym ich juz pewnie z piecioro...ale nie dam sie i nie pozwolę, zeby ta sytuacja nie pozwolia mi na realizacje moich marzeń to czwarte dziecko urodzi sie i juz. Ono juz jest - w moim sercu, teraz tylko musze mu pozwolic przejsc przez dzwi, zeby mogło się z nami przywitac :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RONJA prześlicznie ujęlaś swoje uczucia w tym ostatnim zdaniu!!! Enex nie wiem czy dobrze zapamietalam, pisalaś kiedys że synek albo córka Twojej znajomej ma padaczkę. Byli u mnie wczoraj znajomi, ich 4 letnia córeczka nagle podczas zabawy na podwórka dostala ataku padaczki, są w trakcie robienia wszystkich badań. Moja koleżanka jest przerażona. Jak toczą sie losy tego dziecka o którym pisalaś. Mój mąż mi nic nie pomoże bo mówi że neurologia dzięcięca jest mu zaupelnie obca :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelia76
To fajnie Daily,że Wam się udało. Mam jeszcze nadzieję,że i to największe marzenie sie wkrótce spełni. Ineczko tak okres, jest bardzo trudny,ale nie martw się. Już tylko kika dn, i podejmiesz staranka. Póżniej,to już tylko z górki 9 miesięcy. Będzie dobrze dziewczyny wierzę w Was i już nie mogę doczekać się Was w dolnej tabelce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily podaj mi maila napiszę ci wszystko co wiem - to dziecko to córeczka mojej siostry - przechodzi przez to wszystko od roku więc jestesmy zorientowane - jeśli ci to nie przeszkadza dam ci kilka rad i namiarów. Wiesz Daily my tez w tym tygodniu same akty :) w środe kupiliśmy dom , a jutro mamy kolejny akt bo sprzedalismy mieszkanie - strasznie to stresujące prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala_71 nie ukryję, że mnie ta ciąża mocno zaskoczyła i przytafiła się w złym momencie (kończę szkołę) W chwili takiej wątpliwości weszłam na ten topic i dziewczyny mnie szybko przekonały i sprowadziły na ziemię. Widać tak się miało stać. Mam teraz wariatkowo, szkołę zaliczam w tempie błyskawicznym, żeby potem zostało tylko to czego się nie da przesunąć. Już wiem, że jeśli urodzę w trakcie egzaminu:P to mogę podejść jeszcze raz w styczniu i trudno, dam radę. Co do mobilizacji - mój mąż nagle znalazł pracę na drugi etat, a niby wcześniej nie dało rady:D, ja na brak pracy też nie narzekam, mieszkamy na swoim, płacimy tylko roczny podatek gruntowy, więc grosze (250 zł za rok) Z dodatkowej pracy no i z becikowego (hehehe;) ) będziemy mogli w końcu wyremontować strych i włączyć go do części mieszkalnej. Żyć nie umierać. A i małżeństwo kwitnie jak za starych dobrych czasów. Wiem, teraz to się nachwaliłam, ale to na dowód tym wszystkim niedowiarkom, wrzucającym nas do jednego worka z patologią. My jesteśmy bogaci w miłość, którą możemy dzielić nasze dzieci, więc dlaczego tego nie robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane idę do łóżeczka, bo coś mi źle się zrobiło. Do poklikania jutro. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Sylwuniu, Sylwuniu Ineczka zaplacze sie na śmierć jak zobaczy zdjęcia TWOJEJ MYSZKI :) :) :) INECZKO TO NA OTARCIE ŁEZ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 EWELINKO dzięki, jestes KOCHANA 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Wiesz ja jestem jakos tak bardzo spokojna, zaczyna sie nowy rok staranek. Jeżeli dobrze pamietasz, a tym zawsze narażalam się ENEX to ja uwielbiam rodzic (mówie jak bym miala w tym doświadczenie :) ). więc może marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień przyniesie mi mojego ukochanego ANIOŁKA. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ronja wiesz co ja przyłączam się do tego co ty piszesz też jestem jedynaczką ,więc mam te same poglądy Daili gratuluję nowego meszkanka ,zobacz chyba wam było przeznaczone ,skoro tamta para nia dostała kredytu , POKA nie masz litości to jest tylko 5 minut ,no nie dręcz nas przeciez juz wyjdą w tym dc 2 krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przywitam się, ale ja tylko na chwilę...pranie muszę rozwiesic i idę spać. ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się przyłączam do tego klubu jedynaczek :). I nie żałuję, że mam taką rodzinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Sylwia poprostu otwieram te zdjęcia i ciągle oglądam twoją Karolinkę jest przesliczna i przecudna i słów mi brak .....och .... Daili ja mam dziecko dotknięte tą chorobą też mogę ci cos na meila napisać tylko mi podaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuniu Daily ma racje................... Ewelinko uważaj na igorka i do łózeczka Dobrej Nocki! Daily niestety życie jest przekorne..... nie daje nam tego co chcemy tylko wali kłody pod nogi .... musimy byc pokorne. Kiedyś tu powiedziałam coś bardzo głupiego i cały czas tego zaluję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENEX, KOKO mój e-mail iwonasz@poczta.onet.pl INECZKO o czym TY mówisz???? Wiesz, że jesteś moją ostoją. Martwie sie o BEGUNIĘ, dlaczego się nie odzywa???? ENEX sorry nie zapamietalam, że chodzilo o TWOJĄ siostrę, wogóle mialam problem z odtworzeniem osoby, która o tym pisala. Ostatnio jakos dużo przyrych rzeczy przydaża sie naszym bliskim, znajomym...TO TAKIE SMUTNE. Mam nadzieją, że z TWOJĄ siostrzenica już lepiej ENEX 🌼🌼🌼 POKA dziekuję, podziwiam mamy, które mają taki cieply stosunek do życia, która niestey ich nie oszczędza, ale jak to powiedzial ksiądz na pogrzebie 8- miesiecznego synka mojej koleżanki o której WAM pisalam, chore dzieci rodzą się w tych rodzinach, które emocjonlanie dojrzaly do tego aby cale swoje życie podporządkować tej jednej milości. Naprawdę chylę czolo POKUNIU 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie przejmuj sie jakoś się pozbieram... Dobrano .... Ide na spacer bo jest bardzo pzryjemnie, wyszłam wyrzucic śmieci i postanowilam sie przejśc. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko uważaj na siebie :) ja nie odważyla bym się spacerować tak późno. Wlaśnie z powodu mojego lęku nigdy nie będę miala domku jednorodzinnego. Myśl o tym, że miala bym być sama z dziećmi w domu non stop bo taki niestety tryb pracy ma mój mąż, poprostu mnie PRZERAŻA i mimo usilnych starań mojego męża ja pozostaje nieugięta. Czuje się maksymalnie bezpiecznie z sąsiadami dookola. I niech już tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily jeszcze słowo. Napisałam tu kiedyś, że \" termin wychodzi mi na 11 wrzesnia mam nadzieję, że będzie jednak inny\"... i był 7 styczeń... Wyłączam się ...... Nie bierzcie tego za bardzo do serca.... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INECZKO idąc tropem tego co napisalas to ja moge zwalic wszsytko na to, że w kólko mówię, że nie chciala bym rodzic jesienią wrzesień, pażdziernik, listopad -brrrrrrrrrrrrr, grudzień. Jestem realistką, nie zachodzimy w ciążę bo coś jest nie tak i musimy zaczekać aż wszystko sie ustabilizuje i trafimy ze swoim dobry stanem zdrowia,samopoczucia w ten odpowiedni moment. ZAPOMNIJ O TYM INECZKO!!!!🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily nic nie szkodzi przecież tyle nas jest. Wysłałam ci maila. Moja siostra mieszka w Gdańsku więc dla twojej kolezanki będą te informacje przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENEX 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 bardzo dziekuję za cenne informacje, trzymam kciuki za powodzenie leczenia Twojej malej siostrzenicy . teraz będzie już tylko lepiej 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiem ze moze nie weszlam na odpowiednie forum ale nie moglam znalezc. Czy ktoras z Was dziewczyny wie jakie ew powinny byc wymiary jajnikow. u mnie na usg jajnik prawy 29mmx18mm, lewy 34mmx15mm.endometrium 3mm, trzon macicy w przodozgięciu 55mmx35mm,Dodam ze jestem 2 tygodnie po poronieniuAle co bylo przyczyna nie wiem. na wyniku badania histopatologicznego:Fragmenty endometrium o gruczołach z cechami wydzielania, zjawiskiem arias-Stelli i pdścielisku z zaznaczona przemiana doczesnowa.Elementow trofoblastu nie znaleziono. dodam ze poronilam w domu i w tedy wyleciala tak jakby ten pecherzyk. dziekuje za ew odpowiedz albo skierowanie na na odpowiednie forum badz link.pozdrawiam. Trzymam za wasze malenstwa kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Ale sie rozpisałyście, u mnie raczej jutro @ dzisiaj już mam plamienie...:) Sylwiu- Twoja córeczka jest prześliczna 🌻 Dana- dziekuję w jej imieniu Daily- ja mleczny mialam jak byłam w ciązy Poka- nie czekaj w nieskończonośc. Ewelinko, jak będe się wybierac, dam Ci znac. Juz się ciesze na to spotkanie :) Jeszcze wiele spraw nasuwało mi się w trakcie czytania Waszych postów, ale za dużo tego bylo. Dziewczyny dużo siły życzę, jeszcze do wszystkich usmiechnie się słońce. Do jutra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jestem pierwsza w ten piękny dzień🌼 wstałam wcześniej zeby zdążyć zrobić ten test, i zrobiłam! jedna kreska:( nie mogło być inaczej:( tempka rano 37.26 teraz zmykam bo mie zdąże:( miłego dnia👄 zaglądne wieczorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuniu=> no kurcze, dlaczego ???? Nawet odrobinkę nie prześwieca druga kreseczka??? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia= no ani nawet ciut ciut:( jedna tłusta kreska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...u mnie nadal @ nie ma, ale to jeszcze nic nie znaczy, byłoby niemozliwe raczej...hehe tak mysle. Lecę zaprowadzic mojego 6 latka (od dzisiaj) do przedszkola. Miłego dnia wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja miałam białą noc. Kupiłam sobie wczoraj pierogi ruskie,bo męża nie było na obiedzie,więc sobie pomyślałm,że nie będę gotowała. Pierogi takie \"porządne\" nie mrożonki. No i stało się, całą noc spędziłam nad ubikacją. Myślałam,że wyrwie mi wnętrzności. Igorkowi to się wcale nie podobało bo kopałże mało mi skóry nie potargał. Dzisiaj już trochę lepij. Przeżyłam i piję miętkę. Ronja, złóż życzenia synkowi, to pewno mały marrzyciel (ja też mam dzisiaj urodziny) Dlatego dużo całusów dla solenizanta 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Pokuniu, bardzo mi przykro, jakoś tak miałam nadzieję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×