Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

CZEŚC SYLWUNIU Wydaje mi sie, że nie mój gin mówil że mleczny bialy śluz(mleczko) świadczy o tym, że nie doszlo do zaplodnienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia ,daili 🖐️ daili miło ,że się odezwałaś :D , a na którym dc skończyłaś kiedy była owu 9jeśli odczuwałas kiedy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily=> wczoraj jedna z dziewczyn wkleiła coś o pierwszych objawach ciąży i tam było coś o białym śluzie. Chociaż wiesz co ja chyba miałam w ciąży taki śluz, bo wydawało mi się co chwilkę, że mam dostać @, a tam właśnie był tylko śluz mleczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie daili jeszcze nie dostałas @ ,to jeszcze nic nie wiadomo , ale wiem ,że najgorsze to sa te ostatnie dni przed @ ,bo straaasznie sie dłużą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Melduje się bo mnie zaraz zjecie. Nadal nie ma @ .... ale czy spadek temp. o 0,3 świadczy ze się zbliża czy nie ????? Sorry ze wcześniej nie napisałam, ale w pracy informatyk szalał, mieliśmy jakieś przeprogramowanie systemu, prawie nic nie działa. I z tego powodu nie moglam dostac się do netu. Wchodzę w domku i mnie wcięło. kiedy kochane Wy to piszecie????? Litości. Ewelinko, pamiętam Twoją historię, ostatnio mialam drobną stłuczkę i w pierwszej chwili byłam wkurzona na siebie, bo mogłam wyjsc wczesniej, bo nie trzeba bylo podjerzdac do sklepu po blok dla Mikołaja , bo......... Ale dobrze że skończyło się tylko na stłuczce, że nikt nie ucierpiał. Po niektórych osobach takie sytuacje spływają jak po kaczce, ja je przezywam i myśl o tym nie daje spokoju. Na pewno będziemy sie modlic za nią , za rodzinę która uciepiała, za to dziecko które niewinnie cierpi. Właśnie cierpienie dziecka jest chyba najboleśniejsze. Jesteśmy silna grupą, na topiku same mocne babki i nasza modlitwa tez silna. Ewelinko, czasami jestem, głównie na Sarnim Soku lub w Sferze. Co Ty na to? Lili, moje dzieciątko ma już 16 latek w styczniu skończył, jest urwisowato- nastolatkowo- niegrzeczny. Na pocieszenie dla mnie, jak byłam w gimnazjum na przerwie w sprawie ocen, bo nie zdążyłam na wywiadówkę, kumple z klasy pytali się im jestem. Na mamę nikt nie wpadł. Wyglądasz super, dzieciaczki fajne, najmłodsze przesłodkie:) Odezwę się jeszcze dzisiaj. HA, tez macie trochę do czytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie moje kochane,wpadłam tylko Wam powiedzieć że wałsnie wróciłam od lekarza,i dziś dowiedziałam się że szykuja dla mnie specjalną ekipe lekarską któa bedzie prowadziła moją ciąze!!! nawet nie wiecie jak się ciesze,maja mi w szpitalu porobic badanka i jak już tylko zajde w ciąze będe pod stałą kontrolą:) teraz czekam tylko na wizte w tym szpitalu w czwartek dowiem się szczegółów,pewnie juz mi powiedza kiedy starnka będziemy mogli zacząć,ta ekipa(jak to diabetyczka nazwała) zajmuje się włąsnie kobietami z cukrzyca ktore planuja mieć dzidzie:) mówie Wam jaka jestem szcześliwa głęboko wierzę ze jeszcze w tym roku uda mi się zafasolkować:) A teraz ide do mojego męzusia tv ogladać,dzis na polsacie \"Skarb narodów\" kto nie ogladał to polecam fajny filmek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastuś nawet nie wiesz jak się cieszę , widzisz kochana tylko patrzeć jak będziesz chodziła z brzuszkiem tym bardziej ,że ty naprawdę szybko zachodzisz w ciążę ..... :D ,to naprawdę super wiadomość jakoś poprawiłas mi humorek , dla ciebie 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana 68
Dziewczynki ale smute te historie z dziećmi :( Ewelinko pomodlę się napewno Gruby Misiu - mleko 3,2% to jest to co lubię najbardziej i tylko pasteryzowane, bo UHT nie ma wogóle wartości Dziewczyny nie kupujcie mleka UHT jest pozbawione wszelakich wartości. Inka od dzisiaj wcinam tylko gorzką czekoladę, bo dzisiaj cały dzień prawie becze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! dopiero teraz doczytałam o czym mówiłyście! naprawdę wszystko to co sie przytrafiło tym osobą jest poprostu strasznie przykre:( też się pomodlę za nich! nastuś= widzisz ! teraz to tylko może być lepiej:) wkońcu nad tobą zaświeci słoneczko:) u mnie bez zmian narazie ,@ nie ma ,tempka rano była 37.09 ale nigdy nic nie wiadomo, może spaść w karzdej chwili:( zobaczymy jutro! jutro tez jestem na kursie a potem jade do mamy ,więc będę dopiero wieczorkiem albo rano w środe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! Cieszę się, ze pojawiła się Koko i Ronja !!! Widzę,że dużo nas łączy, tzn. wspólna pasja posiadania tego 4 -tego dzieciątka. Koko, powiem Ci,że Tobie to dopinguję szczególnie, bo mamy w tym samym czasie @ i cykl 31 dniowy. Najgorsze jest to, ze Tobie jak i mnie nic nie wychodzi... Ale może w marcu? A Ty, Ronja?! Też nie wiesz, czy to najlepszy pomysł na obecne czasy? A co bardziej do Ciebie przemawia: głos serca czy rozsądku? Oj, jak chciałabym z Wami pogadać.Czasami boję się, ze nie starczy mi sił i się poddam, a wiem, ze potem będę tego żałować. Bo ja, jak sobie już coś wymarzę, to dążę do tego na oślep. Może to nie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksana i Mama Trójeczki !!! Wy należycie do tych Szczęśliwych, które już mają pod serduszkiem swoje 4-te Maleństwo. Pocieszcie mnie, że to dobra decyzja! Ja tak tego pragnę, a Wasze przykłady jeszcze mnie w tym utwierdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Was nie ma. Pewnie kładziecie swoje pociechy spać. To na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na chwilke i taka dobra wiadomosc!!!!!!!!!nasteczko🌻👄, dali no co ty ,ja własnie w dwuch ciazach miałam sluz mleczny lejacy;), poka a ty mnie to juz z równowagi wyprowadziłas:P, kochana na co ty czekasz??? i co test dopiero w srode??matko ale masz nerwy!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej alu:), kochana u nas jest misiu który bedzie miała 4 dzidzie:), i ineczka co stara sie o 4 dzidzie:),kochana jak teraz sie nie zdecydujesz to kiedy??????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka=> nie masz serca. No zrób ten test. tu są potrzebne dobre wiadomości, dziewczyny tego potrzebują. No zrób jutro rano i nam skrobnij coś jeszcze przed kursem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć SYLWIA Zglupialam totalnie w tym cyklu...Wogóle nie czulam owu, plodny śluz (niedużo) mialam 15 dnia wieczorem, test pozytywny od 15 do 19 dnia, ale w 19 dniu druga krecha wydawala mi sie najwyraźniejsza. dzisiaj 22 dzień, bialy mleczny śluz, wczesniej towarzyszylo mi uczucie wilgotności, ale nie nazwala bym tego śluzem, nawet wuydzielina z wnetrza nie przypominala konsytyencja śluzu, a tym bardzie plodnego. Cholera dopiero jak dostane @ to będę wiedziala kiedy byla owu. Nie wiem co o tym mysleć. troche pobolewa mnie w podbrzuszu, tak dziwnie...chyba podobnie bolalo mnie w grudniu. No i brzuch mam jakiś taki wzdety, nienaturalny od tygodnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam dzisiaj jakiś dołek, pooglądałam Wasze cudne dzieciatka i w wiadomościach też pokazywali takie wstawki z oddziału położniczego i płacze mi sie jak diabli... już nie wiem co sie dzieje... Daily ja tak czuję, ze jak ty zajdziesz to ja zaraz za Tobą... a moze musi nas wyprzedzic Bega w końcu jej sie należy jak żadnej.... Jeśli marzec okarze sie łaskawy to też mialabym termin na polowę grudnia... Ale mam dola i naszło mnie tak nagle aż mnie w gardle dusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuniu= kochana przed kursem nie dam rady wejść bo nie zdąże się wygramolić i Pawła do szkoły wysłać.i powiem szczeże że boje sie już jutrzejszego dnia :( że tempka spadnie i zobacze jedną krechę:(wiem ze to nic nie zmieni ,ale tak bardzo sie boje że nic z tego nie będzie:( proszę o wyrozumiałość, wiem że bardzo jesteście ciekawe i to zrozumiałe ! bardzo wam dziękuję ze jesteście ze mną❤️.coraz bardziej bolę mnie cycuchy i to może być zwiastun nadchodzącej @!:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily to może jednak .... aż boję się powiedziec głośno.... Pamietaj, ze jeszcze przed terminem@ MASZ ZROBIC BETE. Masz długie cykle to śmialo możesz robic koło 12marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INECZKO nie chce Cie martwić :( ale ja taka maksymalnie rozklejona jestem dzień przed @ i w dniu @. Mój mąz zawsze mówi: synku nie zbliżaj sie do mamy bo bedzie zaraz plakala. rozczula mnie wtedy doslownie WSZYSTKO !!! Inka a kiedy masz nie dostać @???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelia76
Daily, tak się cieszę,że do nas napisałaś. Cieszę się z Twojego nowego mieszkanka,ale myślałam,że z obecnego jesteś zadowolona. Enex też się będzie wyprowadzała. No tak wiosna zawitała, to i ludzie nowe gniazdka uwijają! Poka, dziewczyny mają rację, na co czekasz z tym testem, a co ty trzy kreski chcesz zobaczyć?????????????????????????????????????????? Kochan i tak wyjdą TYLKO DWIE!!!!! Nawet jakbyś tam pod serduszkiem bliźnięta miała!!!! No cóż nikogo nie ma, to tez pójdę się położyć. Całuski i życzę dobrej nocki. Do jutra na kawce, no chyba,że znowu sama będę. Janeczko Sarni Stok lub Sfera, gdzie wolisz, dla mnie wszystko OK, kiedy będziesz w bielsku?????????????????????????????? Lili, dziękuję za e-maila. Dostałam, kilka utworów przesłuchałam. I mam pytaie, gdzie można Waszą płytę nabyć????? No to lecę do łóżeczka, raniutko mężuś wyjeżdża na targi,więc nie będzie go dwa dni. SMutno mi będzie, tak nie lubię być sama!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily=> no trudno coś wyczuć. A staranka zakończyłaś na 13 dniu, dobrze pamiętam ??? Inka=> i Ty doczekasz się maleństwa zobaczysz. Jeszcze razem będziemy się tu śmiały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili=>a gdzie można posłuchać waszych piosenek??? Poka=> no poczekamy, ale iwesz mi się osobiście wydaje, że jednak taki test jest lepszy. Zobacz cały czas jesteś w niepewności, denerwujesz się. A tak albo wóz albo przewóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily ja w tym miesiący zrezygnowałam bo brałam silne antybiotyki i takie dziadostwo do tego antyalergiczne gdzie na ulotce było wyrażnie napisane \"pzred podaniem wykluczyc ciążę\". Skończyłam na 6dc ale niespodziewanie mialam \"mocno mokro\" juz 10dc a 13 dc ból brzucha owulacyjny więc ryzyka nie ma, ale z moich obliczen, biorąc pod uwagę owulację @ powinnam dostac dziś, a licząc od ostatniej@ i biorąc pod uwagę poprzednie cykle 7marzec. Trochą żałuję, ze nie robilam testów w tym cyklu może wtedy wiedziałabym więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie 🖐️ Inka może to rzeczywiście masz nastroje prze @ , czego ci zyczę bo będziesz mogła wreszcie rozpocząc starsnka i nie załamuj się zobaczysz będzie dobrze Daili to myślę ,że są szanse tylko teraz trzeba nie czekać na tą @ tylko na 2 krechy Alu dziękuję za doping i trzymasz też za ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚC EWELINKO Ja też sie ciesze, poprzedni tydzień nie byl dla mnie pomyślny, ale ten zacząl sie obiecująco. Dostaliśmy w sobotę cynk, że w budującym sie 150 m od nas bloku zwolnilo sie mieszkanie na które wczesniej polowaliśmy, ale ktoś nas ubiegl, niestety ta para nie dostala kredytu, więc nasza pani zarządca zadzwonila do nas. Mieszkanie bedzie do odbioru dopiero we wrześniu 2008, ale tak wlaśnie chcieliśmym. Ja nawet myslalam o końcówce 2009. Mieszkanko fajne 115 m2. Będziemy musieli sprzedac nasze mieszkanko na trzech dębach i reszte dolożyć. To mieszkanie w którym mieszkamy zostawiamy dla synka. Mamy do niego sentyment, co prawda mieszkamy w nim dopiero 4,5 roku ale to nasze pierwsze mieszkanko kupione za pieniążki, które dostalam w posagu od rodziców. Kurcze chciala bym żeby byl już 32 dzień cyklu i żebym mogla zrobić teścik. Zobaczę ale chyba zrobię betę jakieś 4 dni przed @, ale tylko wtedy kiedy mój organizm będzie wysylal do mnie jakieś symptomy ciąży. DUPHASTON mam wykupiony. O wiecie mam takie dziwne uczucie jak bym w prawym jajniku miala pęchęrzyk, który pęka i tak kilka razy dziennie. dziwne co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×