Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

🖐️ ewelinko poka ewelinka = no to się kochana namęczyłaś ,powiem ci ,że ja nigdy nie kupuję gotowych wyrobów garmażeryjnych , bo to jest wielka niewiadoma , współczuję , ale ważne ,że już się lepiej czujesz poka no to co jest grane , przecież tempka wysoka , no nie wiem co o tym sądzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWELINKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN, SPEłNIENIA MARZEń, DUZO MIłOśCI I TYLKO POGODNYCH DNI!!!! i wracaj szybciutko do zdrówka Kochana. Miłego dnia dziewczynki Będę podglądac co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie dziewczynki:) Pokuś dobrze wiesz że testy nie zawsze pokazuja prawde:)narazie paskudy jeszcze nie ma wiec nadzieja jest główka do góry Ewelinko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin,zdrówka jak najwięcej i samych pogodnych dni🌼🌼🌼👄 👄👄 A teraz ide dalej Was poczytac bo znowu mam zaległosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam! Koko, powiedz mi, czy Ty próbujesz w tym cyklu? Bo nie wiem ,czy będę miała towarzyszkę do wspólnego oczekiwania na wynik testu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuś znam dziewczyne ktorej beta nawet ciazy nie pokazała,a w ciazy jest i jest wszystko dobrze,pisałam Wam o niej wczesniej,test pozytywnie wyszedł dopiero po 11 dniach od spodziewanej@,to jest u Ciebie dziwne ze masz cały czas tempke podwyższoną,a pamietasz jak u mnie było? tez tak bardzo dziwnie,ja cały czas jednak wierze ze Ty Pokus zaciazyłaś,kciuki tak mocno trzymam że juz mnie palce bolą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane:),Ewelinko duzo miłosci,zdrowia,pogody ducha i wszystkiego co w zyciu najwazniejsze dla Was:), donoszenia ciazy :), i zrowia dla Waszej rodzinki :D:D🌻👄.Pokuniu dziwne!!!! no co jest??? roniu dla synusia tez DUZO zdrówka🌻 ,bo to dla dzieci najwazniejsze ,zeby były zdrowe🌻.Dalii kochana ja mam tak jak Ty susza,szusza i nic ,nawet ziarnka sluzu:P, a moze miałam cykl bezowulacyjny??hm....aha dalii fajnie z mieszkankiem Wam wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko to kiedy idziesz poznac ekipe ,od pilnowania Waszej ciazy???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś,w czwartek ta moja diabetyczka ma mi wszystko powiedziec,ale ja chce zaczać to wszystko jak juz z Polski przyjade,żeby tak na spokojnie wszystko było:) juz nie moge się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja tak sobie mysle,że ze mną chyba nie jest az tak zle skoro ona juz chce mnie tam wysłać by ciaże planowali mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze nie jest tak zle:), kochana to tak musiało byc !!,pamietaj nie ma przypadków jest tylko przeznaczenie:D, zobaczysz na wiosne-lato bedziesz juz w ciazy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili a u mnie bocików nie ma:( nie widziałam by tu sobie gniazdka wiły,ale mysle że te ze zdjęcia tez mi dobra nowinę przyniosą niebawem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lili:), a ty juz sie napatrzyłas???:), bo chyba juz powinnas zaczac:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś tak liczę ze napewno w tym roku jeszcze:) a kiedy to jest mi wsio ryba oby tylko zaciazyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili super zdjecie:D, a to który synus ?? bo nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja! Kochana z Ciebie to bije pełen entuzjazm! Tylko pozazdrościć! Twoje starania muszą być wysłuchane , tam u góry. Życzę Ci z całego serca. Powiem Ci, że też bym chciała tak z całej duszy krzyczeć, że chcę dzidziusia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala to na co czekasz krzycz:) widac że tez tego pragniesz i jesli sie nie zdecydujesz na maleństwo to kiedyś możesz tego bardzo żałować,nie ma co się zastanawiać,gdy się w Tobie na nowo instynkt maciezyński obudził to nie ma na co czekać bo czas ucieka,a takie maleństwo w domku to tylko sama radośc i pocieche wniesie zobaczysz,finanse tez sie znajdą zawsze tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni-to Maluszek:)najmaluśniejszy;) Nastka-ja to jestem wręcz przekonana,ze niedługo będziesz się cieszyć Kruszynką.Naprawdę wydaje mi się ,ze b niedługo;) Moni-kiedy do pracy ruszasz? Alu-jak Ty z dziewczynami trochę pobędziesz to też takiego rozpędu nabierzez:D To jest zaraźliwe:D Ja to muszę chyba do Was męża przysłać-może się też w boćki zapatrzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Lili! Nasi mężowie, to raczej wolą nie oblądać się za bocianami. Ale od czego my jesteśmy? Ktoś tu musi w domu ,, rządzić\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Roksana,właśnie sobie spisałam nazwę tego eliksiru na brzuszek,napewno go wypróbuję,dzięki za wskazówkę. Dzisiejsza noc była zdecydowanie lepsza,bo brzuszek ją nie bolał,a wczoraj cały dzień byłam bez mleka,może tu tkwi problem,zobaczę co będzie dalej. Przed chwilą wystawiłam małą pierwszy raz na balkon.Muszę ją przyzwyczajać bo niedługo mąż wraca do pracy a ja będe musiała zacząć z nią wychodzić.Ledwo ją ubrałam i włożyłam do wózka i odrazu odleciała. Przymierzam się do kupna na allegro bujaczka,bardzo mi się podoba 3 w 1 za trzysta parę złotych ale nie mogę się zdecydować,czy znacie kogoś kto to ma i jest zadowolony? Z firmy super price. Gdyby kosztował mniej to nie miałabym oporów ale w takim wypadku wolałabym aby ktoś mi to polecił. Weekend szykuje mi się wesoło.W piątek ma przyjechać mój brat na weekend,a w sobotę moi rodzice z siostrą.Mam nadzieję ze mała da mi pospać w nocy abym miała dobry nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu kiedys pisał że jej siostra ma podobny termin do mojego,czyli na marzec,jestem ciekawa czy już urodziła.Nie pamiętam tylko kto to pisał,sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooooooooo wiem;) Ale akurat w tej kwestii chciałabym aby to była nasza wspólna decyzja:) Bo tak naprawde to my jednak bardzo \'wspólnie\" te dzieciaki wychowujemy-i gdyby to było,że to ja z nimi głównie jestem i wszystkim się zajmuję to mysle,że i jemu byłoby łatwiej podjąć taką decyzje. Ale mój mąż naprawde od urodzenia dużo się dziecmi zajmował i zajmuje-jak pisałam często z nimi zostaje jak ja wyjeżdżam itd No i póki co to jednak on nie ja jest głównym żywicielem rodziny:D ale zabrzmiało poważnie:D Czasem rzeczywiscie lepiej jak juz któraś dziewczyna napisała-jak los za nas podejmie decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili kochana w marcu ,powiem tak do konca marca mam zaczac pracowac:), juz nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) to chyba Daily pisała,ze jej siostra ma rodzić...tak mi się wydaje. Ale chyba jeszcze nie urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguniu🖐️, malenka sliczna:), mnie tez najbardziej te nocki przerazaja,ale tylko to i nic wiecej;).Aguniu to siostra dalii miała podobny termin,ale z tego co wiem jeszcze nie urodziła,chociaz ??pewnie dali nam napisze:).Lili czasem no fakt los by mógł zadecydowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :D Inka=> jak tam nastroje, mam nadzieję, że już lesze. Bega=> a Ty gdzie się podziewasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×