Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

ale mi sie chce z niego smiac :D pisze ze mna tylko esy bo znow boi sie zadzwonic :) mysli ze jestem zla za gazety i za to ze powiedzialam ze on kazda rozmowe sprowadza do jednego :) chyba wiadomo do czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta po co mu to? juz ja dbam zeby mu niczego nie brakowalo wiec uwazam takie gazetki za zbedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zajarzyłam...no ale przeciez one i tak go nie pociagają;]ale to tak definitywnie sie złoscisz, czy to tylko taki mały foszek jest za to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj juz wrocil z woja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno nie bede sie na niego dlugo gnierwac :) ale sama pomysl p[rzeciez to dla faceta jeszcze gorzej jak dlugo dziewczyny nie widzi a bedzie ogladal to przed snem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie!!! wroca juz niedlugo!!! lamia zauwazylas jak ladnie wygladaja tickery z 7 z przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak w przypadku woja i gazetek masz racje, ale na miejscu, niech sobie ogląda i tak wiekszosc cycków są sztuczne, ja tam sie ciesze, przynajmniej wie jakie są prawdziwe potem :P wiec jego to nie jara :P no kazdego jara, ale jak sie ma cieszyc, to czemu nie :P ja mam o tyle lepiej tak mowic,. ze mi wieczorami na tsłki nie wylazi :P pewnie w innej sytuacji miałabym inne zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocil 8 lat temu...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 lat temu to ja nie wiedziałam co to wojsko ;] wiec moze cos konkretnego bitte...zawstydzona czy jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj narazie obiecal ze nie bedzie chodzil na stalki zebym sie nie martwila :) a te gazetki uwazam za dziecinne tym sie podniecaja tylko mlodzi chlopcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz to pamietam ze odwozilam go i jechalismy autobusem, to byla masakra.....bo dooklola siedzieli ludzie a ja normalnie rozmawialam z Michalem a zaraz lzy mi tak polecialy i tak zaczelam plakac ze nie moglam sie uspokoic..cala droge plakalam aludzie sie gapili jak na wariatke...nawet Michalowi lezka poleciala.....strasznie wtedy bylo a za drugim razem tez strasznie mi sie chcialo wyc ale Michal mnie pocieszal chociaz widzialam ze jemu tez sie glos juz lamal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuurcze wiecie co? sorry ze powrice do tematu, ja juz wiem co...ostatnio była w bydgoszczy afera w tv o make ze salmonelle wywołuyuje, mieli ja wycofywac masowo ze sklepow, to sie domyslam skąd u nich to samopoczucie po obiedzie ;] ponoc ta mąka rozeszła sie po całej polsce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko tak pisze zebyscie
wiedzialy ze nie wy pierwsze i nie ostatnie...niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jak usłyszałam\"bo ja musze sie trzymac za ciebie i zasiebie, za nas oboje \"to juz postanowilam ze przestane, jemu jest ciezej, a ja tragizuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko :) ale przezyjemy, nie my pierwsze i nie ostatnie :) przeyzjemy :) nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak ijeszcze jak oglądałam to o bydgoszczy to mowie do mamy...\" boze a on dopiero poszedł, a jak u niego w jednostce nie wycofają tej mąki?\" ze ponoc zbyt duze ilosci plesni były czy cos? i ona szkodzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezyjemy napewno :) a ja tez przed wyjazdem i na PJ uslyszalam wiele pieknych slow :P moze to dziwnie zabrzmi ale przez wojsko Bartek stal sie bardziej romantyczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj paweł bardziej usmiechniety i jeszcze bardziej stonowany niz był : no i męski...plecki rosną :) znaczy zawsze były piekne, ale teraz...mmm ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przezyjecie napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy my mamy inne wyjscie? jak to sie mowi \"miłosc nie wybiera\" :P mnie uposledziła i tak juz zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5taaak oni są milutcy, bo jak słyszą taki ładny zenski głos\" miły jak capstrzyk\" to co maja wrszeszczec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie dziwne ze napisalas ze Twoj Pawel jest bardziej usmiechniety bo moj jakos nie... jest smutny z tego [powodu ze tam jest i tego nie ukrywa a nazwa jest ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×