Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam! Widze, że ja dzisiaj najszybciej! Ale obudziłam się przed 6.00!!!! Normalnie energia mnie rozpiera! Już jutro o tej porze bedę jechała do mojego Skarba! Zobacze go pierwszy raz od podad miesiąca! Boże jak ja się ciesze! A teraz zmykam bo mam na dzisiaj tyle spraw......fryzjer, pieszenie plasków, załatwienie aparatu......oj nie wiem kiedy ja to zrobie! Ale nie warzne! Warzne jest to, że jutro o 6.00 wyjazd! Jak ja się ciesze! a teraz żegnam, bo jutro ŻAGAŃ CITY :D P.S. Ale sie rozpisałam:) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze bym zapomniała wczoraj dopiero dostałam zaproszenia! A w zaproszeniu była jeszcze kartka dla mnie z napisem: ,,Pozdrowienia dla Mojej Ukochanej Beaty- Damian" Nawet nie wiecie jak mie to ucieszyło! A teraz już naprawde lece!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) 🌻 dzis dostalam spozniona kartke na dzien kobiet od mojego marynarza i bardzo mnie to ucieszylo :) ale niestety potem juz nie bylo tak dobrze bo on jest coraz bardziej chory boli go gardlo jest oslabiony i ma dreszcze... martwie sie bo te objawy to do niczego nie podobne a do lekarza nie moze isc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku moze ja panikuje ale wlasnie czytam artykul o sepsie i pierwszy objaw to dreszcze... i ze jesli ktos zdrowy szybko choruje to tez zle a moj misiek czul sie dobrze a potem nagle zaczal sie czuc zle :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepny objaw oslabienie... ide stad bo sie zdoluje calkowicie :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia rozumiem Ci bo tez caly czas jak tylko Michasiek jest chory to mysle ze to sepsa, ale pomysl!!przeciez to raczej nie jest mozliwe...musialby miec wyjatkowego pecha, to raczej nie zdarza sie od tak, nie martw sie!!grypa pewnie go zaatakowala a dreszcze sa objawem goraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o zaproszenie to znam na pamiec wierszyk jaki mi napisal: zyje zyciem wojskowym, ciagle zajecia i meka a ja tak bardzo chcialem byc wciaz przy Tobie malenka niby nic a jednak cieszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) to już dziś,już dziś... no praktycznie jutro z rana.. o 4 wyjaz :) ale zaliczam to do dnia dzisiejszego,bo i tak nie spie :-D bo nie zasne :):-P Kurcze nie mogę się doczekać tej przysiegi :-D Kiiciia jak mnie poznasz :) to zagaj do mnie :) hihi pozdrówki panienki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia zazdroszcze i zycze niezapomnianych przezyc bo takie napewno beda i wzruszen!!!!!!!!!!!!!!!!Paulina ale masz fajnie:Doby sie sprawdzilo moj chocby chcial to by mi nie mogl zrobic takiej niespodzianki ale za to wyslal mi sliczniastego misiaczka z napisem kocham cie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D heh lobuziaka masz!!!!!!!!:D ja tez:Dale to jest mile takie wkrecanie:D :D :D heh mnie by mogl wkrecic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe tez cos o tym wiem!!!!!:D heheh ja mam laskotki wszedzie!!!a Michasiek tez!!!wiec jak to tylko delikatnie polaskotam to od razu sie zaczyna bitwa:D.............hehehe ale nie lubi jak mu robie \"pstryczki\" w ucho:D a ja lubie mu robic:D bo takie fajne miny wtedy robi:D a kiedys na mrozie mu tak zrobilam to stanal na bacznosc i powstrzymywal sie zeby nie krzyknac na mnie:D:D:D hehe ucho by mu odpadlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrr...bez kurtki w sniegu mi sie jescze nie zdarzylo:D i chyba nie chce:pzimno musialo byc:D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no papapa ja mam dzisiaj warte wiec pewnie nie bede spala tylko gadala sobie z miskiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski Kobietki 👄 Ja tylko na chwilkę nadrobić zaległości i życzyć wszystkim miłego wieczorku! Misia i Kicia ależ Wam zazdroszczę:) przysięga to niezapomniane przeżycie:) to czekamy na Wasze relecje:) Ja też bym chciała żeby mój mi robił takie niespodzianki jak Pauluni ale nie mam nawet o czym marzyć u nas to nierealne:o a szkoda:) to dopiero musi być miłe jak ni z tego ni z owego drzwi się otwierają i staje w nich niespodziewany gość:D kurcze aż się rozmarzyłam:) No nic może wpadnę tutaj wieczorkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez wpadlam na chwile zobaczyc czy cos piszecie, gadalam z Bartkiem i ciagle lezy w lozku a koledzy faszeruja go jakimis lekami nawet antybiotyki mu daja... poszedl do chorazego spytac czy lekarz moglby go przyjac jutro ale odpowiedz brzmiala nie! no i faktycznie mowil ze w dzien mial goraczke alez ja sie o niego martwie :( a teraz jeszcze sie na mnie wkurzyl! bo sie chwalil ze maja nowe świerszczyki to powiedzialam ze nie podoba mi sie ze je oglada a on i powiedzial ze i tak bedzie bo lubi i ze to normalna rzecz to ja ze ok moze ogladac ale jak dostanie przepustke to ja m\\u wtedy kupie swierszczyka i kaze ogladac i nie bedzie mogl liczyc na nic wiecej i sie wkurzyl :P ale wieczorkiem pogadamy to jakos sie dogadamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak do tego o czym pisalyscie to moj tez lubi mi robic niespodzianki tzn jak kiedys czesto wyjezdzal to zawsze przyjezdzal wczesniej kiedy sie tego nie spodziewalam no i tez lubimy sie łaskotac czesto urzadzamy sobie wojny na łaskotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhh Ewcia tez bez przerwy slyszalam o tych swierszszykach, ale jak sie przestalam buntowac i juz nic nie mowie to stwierdzil ze juz mu sie znudzily:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja go zmusze zeby nie ogladal sam przestanie! albo sobie sciagne na telefon jakas tapete z nagim facetem i ustawie zamiast jesgo zdjecia moze cos zrozumie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moze czy poczta roznosi w soboty paczki z priorytetem? :) bo myslalam ze moja dojdzie dzisiaj ale nie doszla jeszcze a tam tez mu dalam jakies leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak wiem ze listy priorytetowe tak wiec paczki chyba tez:) no i musze sie pochwalic ze naskrobalam list do miska:D i jestem z niego dumna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu Ci sie udalo :D mi by chyba nie wyszlo bo ostatnio nie dosc ze gadamy tak normalnie co tam slychac to jeszcze bardzo duzo o uczuciach wiec juz w liscie nic nowego bym nie napisala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze zapomnialam powiedziec ze Bartek powiedzial ze przynajmniej narazie nie bedzie chodzil na zadne stalki zebym sie nie martwila :) ale tak naprawde to mysle ze sam sie boi ze moze cos nabroic a wie ze bym tego nie darowala :D tak czy inaczej narazie mam z tym spokoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ja tez sie bardzo ciesze ze zrezygnowal ze stalek:D wczoraj kumple go zapisali na stalke bez jego wiedzy ale i tak nie poszedl:Di tak ma byc!!!:Dhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal stwierdzil ze stalki sa fajne dla chlopakow ktorzy nie maja dziewczyn, wtedy moga robic co chca heheh i stwiedzil tez kiedys ze juz jest za stary na tekie zabawy:D:D:D a to dziwne bo on jest baaaaaaardzo rozrywkowy:D ale mi to pasuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mojemu juz przeszlo i puscil strzalke :P a co do stalek to to sie trzeba zapisywac? bo ja myslalam ze oni moga wychodzic kiedy chca i ze np w kazda sobote na impreze i te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×