Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam Kobietki! Życze wam dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności, wytrwałości, wyrozumiałości i cierpliwości, oraz jak najwięcej cudownych chwil spędzonych ze swoimi mężczyznami!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy czytam takie teksty to widze, że głupota facetów naprawde nie zna granic! Każda kocha, gdy jesteś przy niej Gdy odejdziesz innego już ma Nigdy nie wierz przed wojskiem dziewczynie Bo po wojsku i tak zostaniesz sam. * Tak minęły mi w wojsku trzy lata Do dziewczyny powracam ja swej Lecz zastałem innego chłopaka Tłumaczyłaś, że nie znasz już mnie * W polu stoi krzyżyk mały, Pod nim mała jest mogiła. To jest miejsce dla żołnierza, Gdyby panna go zdradziła. * Na przepustkę mnie puścili, Bym dziewczynę kochał swą. Lecz za późno to zrobili, Bo kolega zabrał ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc słoenczka, wpadłam zeby sie odpręzyc,bo normalnie jestem taka jakas dzisiaj rozbita, niemoge sie uczyc, nic mi nei wchodzi;/ co tam słychac.... Madziara tpo ma fajnie ze slubem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to jest najsmutniejszy dznien kobiet:( jak dla mnie:(teraz wszyscy sobie siedzielisym przy szapmanie-wszyscy w parach a ja sama:( tak mi smutno bylo ze szok no i jeszcze Michas chory zawsze rozawialismy bardzo dlugo a dzisiaj chyba lacznie nie cale pol godziny:( zadzwonil po warcie powiedzial ze go bardzo glowa boli i za idzie spac i za zadzwoni po kolacji ale nie zadzwonil:( martwie sie bo napewno by zadzwonil jakby bylo wszystko w porzadku, zaczekam do wieczornego rozliczenia bo wtedy napewno wstanie a jak nie zadzwoni wtedy to nie wiem,,,chyba zamartwie sie na smierc....ale za to w takiej sytuacji wyszedl mi piekny dlugi milosny list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale ja mam juz takie czarne mysli ze na izbe go zabrali albo cos....mam nadzieje po prostu ze spi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby co to dzwon na izbe, tam jest bardziej lajtowo rozmawaic bo wiecej mozna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia Ty mnie nie strasz ze na izbie jest!!kurcze ja mam nadzieje naprawde ze spi...chociaz z drugiej strony to by sobie odpoczal troche...bo bez przerwy te warty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie ci marioleczka, na izbie jest lajtowo :) no to jak sie nie odezwie, to pewnie bedzie tam bez fona, to najzywzej na miejski zadzwonisz :)) nie boj sie, ja to jestem przyzwycvzajona, bo mam takiego spiocha, ze prawe cały czas gdzies pod wozem sie kryje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia a od poczatku tak czesto przyjezdzal???czy teraz tak ma?w sumie strzelnicy w weekendy nie ma.....?moj mis dopiero czesciej przyjedzie jak na warty bedzie mial kot chodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonil:) ja to ma czuja:) spal:D bo zle sie czuje i nie chcial nawet jesc:( ale juz jest lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no o samo Michal mowi!!!!!i oczywiscie musial byc tekst z kubusia puchatka :ty moj malutki rozumku:):):) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) musze przyznac ze mialam dzis dobru dzionek :) rano poszlam wyslac misiowi paczke i w koncu wazyla 0,8 kg :P ale babka sie przyczepila ze nie ma ulicy podanej i moze nie dojsc no ale mam nadzieje ze tam w ustce nie ma idiotow na poczcie... a najlepsze jest to ze jak poszlam na poczte to dostalam tam taka piekna roze bo dawali kobietom i nawet miśkowi powiedzialam ze to od niego bo gdyby nie ta paczka to bym nie poszla na poczte :D ale niestety moj humor sie popsul bo Bartek napisal ze sie strasznie zle czuje ... caly czas mu zimno boli go gardlo itp a on nie moze isc teraz do lekarza bo maja te kursy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym wkurzyl mnie bo sie domyslil ze moja niespodzianka to niesmiertelnik! a chcialam zeby to byla taka mila niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmm znow cisza Necia jak milo ze chociaz TY jedna wysylalas paczke :) bo ja sie troche obawialam czy nie beda otwierac no ale skoro mowisz ze u Twojego wszystko bylo ok to mam nadzieje ze u nas tez tak bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to papa paulunia milego dolowania sie... ehhhhhhhhhhh a dla mnie ten dzien i tak byl mily! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mowilam Miskowi ze smutny tez dzien jest dla mnie ale nie potrzebnie bi jemu tez jest z tym zle ale powiedzial ze wszystko sobie odbikemy:D jak przyjedzie to mi zrobi dzien kobiet jakiego jeszcze nie mialam:Dtylko kiedy to bedzie...........................????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o tym doskonale tez lubie od czasu do czasu tak na maksa przy smutnych piosenkach :P ale i ja zaraz bede spadac bo moj marynarz zaraz bedzie dzwonil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh przez tego dola nawet bledy ort robie...hehe wybaczcie ale juz nie mysle:D DOBRANOC..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×