Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Bebe, nie lam sie!!!bedzie dobrze!!!Ty nasza pocieszycielka-zawsze wesola optymistka????kazdy ma zle chwile ale one tez kiedys mina....zycze dobrej nocki i jutro dobrego humorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede kolorowych senkow 🌻 bedzie dobrze :) no tak... mialam o tym nie mowic,ale poprostu ta dziewczyna doprowadza mnie do szewskiej pasji i nie umię opanowac emocji gdy tylko o niej pomysle :( wrr... a co do jutra.. to wlasnie ja nie chce dzwonic.. najchetniej wogole bym nie odbierala jak zadzwoni.. zeby mu pokazac ze jestem silna :-D bo.. prosilam zeby odpisal i wogole.. dzownilam i nic... i mam zamiar wlasnie zrobic tak samo.. albo nie oderbac,albo odebrac i z fochem.. a jak napisze to nie odpisac.. ale... boje sie ze on sie jutro jednak nie odezwie :(:(:( i co wtedy... wtedy ja zeswiruje... kurcze... nic no tak bede musiala zrobic... moze wkoncu cos zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj... :( Paulunia ja mam to samo... ALe kurcze musze zmykac,bo muszę chociaz troszke sie pouczyc na ten sprawdzian,bo jak obleje to kiepsko bedzie :(:( Nic uciekam.. a Ty Paulunia się nie przejmuj 🌻 i sprubuj usnac.. sen Ci dobrze zrobi kochana.. Dobranoc :) i kolorowych...... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:) Widzę że ja dzisiaj zaczynam dzionek. Ja właśnie lecę na zajęcia ale dzisiaj mam tylko angielski więc się nie przemęczę:) Bebe mam nadzieję że humorek Ci się juz dzisiaj poprawi 🌻 nie smuć się!!! Mariola ja też bym wolała żeby nie miał przepustki niż go nie widziec ale też tak mam że Tomek jest na wolności i się nie zobaczymy:o jakoś trzeba dać radę!!! Miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 ja tez zycze wszystkim milego dnia :) a po tej PJ nie bede miec nowych zdjec z marynarzem bo moj misiek pozycza mundur koledze ktory tez jest marynarzem ale go przenosza do lotnictwa niedlugo i juz im nie daja munduru tylko moro a on bardzo chce bo jest z zakopanego i mowi ze tam nigdy nie widzial marynarza :P no a teraz lece na zajecia z etyki :* papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Daria Ty to kurcze masz sie z ta babą.. normalnie bym ja rozszarpala.. A Twoj nie powinien sie obrazac.. kazda kobieta by tak zareagowala, jezeli chodzi o jej mezczyzne. Bo to tak jakby obcy wkraczal na nasze terytorium, no ale faceci tego nie rozumieja. Ale pamietaj, ze on jest z Toba i to Ciebie kocha a nie tam ta ... 3maj sie Slonce i bedzie dobrze ;) Beatko, mam nadzieje, ze dzisiaj lepszy humor. Wyobraz sobie, ze spedzisz 10 cudownych dni w ramionach swojego zolnierza, ktory Cie pocieszy i juz nie bedziesz sie smutac. Kochanie, zobaczysz, ze bedzie ok ;) Paula, to sie ciesze, ze PJ sie udala.. Wiem, ze jest ciezko na drugi dzien.. Ale pamietaj, ze ten miesiac szybko zleci i znowu bedziecie razem. Poza tym to nam przypada rola bycia silnymi, wiec nie zalamuj sie i pamietaj, ze Twoje Szczescie juz niedlugo bedzie przy Tobie ;) Mariolka.. ja tez bym wolala, zeby moj wcale nie mial PJ jak mieli bysmy sie nie zobaczyc. Jak on przyjezdza to chcem miec go tylko dla siebie. Dlatego nie dziwie Ci sie, Twoje odczucia sa jak najbardziej normalne. A do Swiat juz niedlugo, moj tez przyjezdza dopiero na Swieta, wiec bedziemy czekac razem.. Szybko nam zleci ;) Natalka i Ewa, milych zajec ;) ...sie rozpisalam. To mykam jesc sniadanie ;) Milego dnia :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wszystkie tu macie dola, ja tez niemam najlepszego humoru bo dalej nie wiem czy moj wojak dostanie ta Pjke w piatek , a chodzby nawet dostał to w niedziele juz musi jechac;/ do dupy!!!!!!! jednym slowem tyle sie z nim zobacze ze naprawde;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki! Widze ze stronek troche duzo przybyło ja sie zatrzymałam na 80 :P Chyba nastroje nienajlepsze, to tak jak u mnie jestem taka zła na ten syf. Przyjechal mój misiek na ten weekend cudem i na dodatek nie dostał pełnej pejotki bo w poniedziałek musi byc obecnosc no jaja jakies, w nocy w niedziele musiałam go odwiesc na dworzec. Tak spokojnie bylo w tej jego jednostce a teraz cos im sie we łbach poprzewracało i jakas nie bardzo jest atmosfera no i nie bardzo chca puszczac do domu, ciekawa jestem kiedy go teraz zobacze. Za to dobra nowinka dla JESIONEK chyba jestesmy na półmetku :) teraz juz bedzie z górki oby jak najszybciej do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze udało nam sie wykorzystać ta pejotke na rożne możliwe sposoby, temperatura aż rosła... co tu dużo mówić było cudownie teraz moge tylko wspominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kurcze myslałam,ze dzis bede miała lepszy humor a tu nic:/ jeszcze moj Misiek nie przyjedzie na ta pj bo ma słuzbe:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(a mowili,ze wszystkich puszcza:( a ja sie cieszyłam jak głupia:( ja juz bez niego nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nawet nie mam pewności czy mój przyjedzie w momencie gdy mówi ze ma podpis na pejotke bo to sie i tak zawsze moze zmienic. Madziara ja tez juz nie moge, denerwuje mnie to ze jest a za chwile juz go nie ma i ze to zalezy od jakiegos cymbała kiedy go zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jebane wojsko!!!!!jejku jak dzis usłyszałam głos mojego jak mowil,ze nie przyjedzie to az sie powyłam....w zyciu jeszcze takiego glosu nie miał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara przykro mi :( wyobrazam sobie jaka musisz byc wkurzona , widocznie trafil na zjebana jednostke, ja jeszcze napewno takie rozczarowanie jak Ty przezyje nie raz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc ta jednostka jest spoko moj jest w tej samej co pauluni tylko,ze jej chłopak bywa czesciej w domu...moze to i u mojego sie zmieni,moze:/ale po co obiecywac pj skoro i tak ijej nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w Wesolej,ktora dla mnie narazie nie jest wesola;/no ale...co mnie nie zabije to mnie wzmocni i jakos to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój misiek miał tam być, ale z Wesołej wysłali go do Siedlec bo ponoć tam nie było dla niego funkcji. Ostatnio w czwartek był w Wesołej na strzelaniu cały dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie nad tym zastanawiałam czy nie jechac doniego ale nie mam za co:/ a ja jestem z okolic Lublina dokladnie z Łecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz na to jeszcze pare dni , moze kase uda Ci sie zmontowac , ja bym tak zrobila na Twoim miejscu, zawsze to lepiej sie zobaczyc pare chwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra wysłalam:)i nawet odp dostałam:P!!ze on gadał dzis z nim i mowil,ze ma miec przepustke na 99% i,ze jemu sie wydaje,ze moj wojak chce mnie wrobic,ze nie przyjedzie....ale jak sie okaze,ze nie przyjedzie to,ze pojedziemy do niego:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×